lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Doktor is cool. Szybka diagnoza mojej choroby w poradni, skuteczne leczenie, w razie potzreby pokierowanie do kompetentnych innych spewcjalistów , którzy nie zbywają. Leczy róniez moja mamę, corki-. Wystarczyło skierowanie od lekarza rodzinnego. Dośc długo się czeka ale warto. Polecam. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Bardzo mi pomógł wyleczył z chorób z jego specjalizacji i pokierował do świetnych fachowców zajmujących sie innymi chorobami. Warto do niego dojezdżać- leczy mnie, syna i teścia a dojeżdzamy aż z Ustrzyk Dolnych. Polecam go bo sie nie zawiedliśmy.

Szybko u mnie zdiagnozował chorobę i pokierował do świetnych fachowców-jestem zdrowy, a doktora polecam wszystkim-to multispecjalista z bardzo dużą wiedzą.

Doktor jest cool-super specjalista. szybka diagnoza i świetne leczenie -skuteczne. Polecam.

Znakomity specjalista. Jestem alergiczka. Lekarz Marek Teneta jako jedyny zdjagnozowal i poprawnie leczyl u mnie astme oskrzelowa. Dobral wlasciwe dla mnie leki. Kiedys szybki spacer sprawial mi trudnosc. Dzisiaj bez trudu przebiegam 10 km.

Proszę o informację w jakich dniach i godzinach można rejestrować się na wizytę u doktora Tenety gdyż podany na stronie numer telefonu od kilku dni nie odpowiada (ewentualnie będę wdzięczny za aktualny numer telefonu). Z góry dziękuję za info

Z góry dziękuję za info

Moja córka choruje juz od kilku lat. ma alergię.Poczatkowo polecano mi pania. S. jednak jej diagnoza i leczenie pozostawiało, wiele do zyczenia. Pózniej leczył ja pan S.. Niestety nic nie pomagało. Przebieg choroby był coraz cięższy. Dowiedziałem sie od znajomych o panu doktorze Marku i już po dwóch wizytach stwierdziłem, że wczesniej traciłem tylko czas.. Jego diagnoza była bardzo trafna, a on sam w bardzo prosty i przystepny sposób przedstawił mi dalszy przebieg leczenia. Minął rok jest coraz lepiej córka chodzi na WF i na basen. dziękuję Panie doktorze. Wszystkim będę gorąco polecał Pana Doktora jako wspaniałego nie tylko człowieka, ale i fachowca. Józef K.

Jestem zdrowy-szybka, trafiona diagnoza i staranne leczenie. Moge Go polecić z czystym sumieniem.

Jestem zdrowy-szybka, trafiona diagnoza i staranne leczenie.
Moge Go polecić z czystym sumieniem.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkalem! Zna sie na swoim fachu i mozna mu zaufac! Wyprowadzil mnie z choroby i dzieki niemu moge zyc jak normalny czlowiek!!! Bardzo mu dziekuje!!! Polecam wszytskim!

Jestem jego pacjentką od prawie 20 lat - astma oskrzelowa. Mogę Go polecić każdemu kto potrzebuje lekarza z konkretną wiedzą i ludzkim podejściem do człowieka. Obecnie chodzę do niego również ze swoim 3-letnim synkiem, wpaniałe podejście do dzieci i nie ma lepszego w diagnozie od Niego.