lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Ja twierdzę,że są lepsi lekarze tej specjalności w Krośnie,i okolicach.Pozytywne zaś opinie o doktorze,to pewnie jego są autorstwa...Za dużo bajeru.Proszę odpowiedzieć na pytanie: czy pacjent ma w genach pisanie życiorysu lekarza,którego nawiedził w celach zdrowotnych???Chyba nie.Dlatego można powiedzieć po osobistym kontakcie: jest dobry,lub zły.Ja mam niedobre zdanie.I tyle.-Andrzej z Krosna

Nie mam dobrego wrażenia z kontaktu z p. Doktorem.Może jestem odosobniony w swoim postrzeganiu,ale zmieniłem miejsce leczenia.Skutek-duży in plus.

Chodziłem po różnych lekarzach z powodu duszności pojawiających sie po wysiłku.Odwiedzałem pulmonologów, kardiologów , internistów i wszystko na nic. Kardiolog do którego poszłem prywatnie szybko popytał o dolegliwosci, zmierzył cisnienie i to wszystko, na odchodnym mówiąć, że mam serce jak dzwon. Poszedłem wreszcie do dr Tenety poleconego prze kilku pacjentów- poświęcił mi ponad godzinę , szczegółowo wypytał, zbadał, wykonał spirometrię i już po badanniu powiedział mi , że astmy oskrzelowej której się bałem nie mam, ale cytuje" jego muzyczne ucho słyszy delikatne nieprawidłowości akustyczne w pracy serca" Podejrzewam u pana wadę serca.Odpowiedziałem , że kardiolog powiedział mi że serce mam jak dzwon. Doktor skierował mnie na ekg, echo serca wskazują gdzie pojśc żeby nie być pozbytym. Echo serca wykazało wadę dwuzastawkową -zastawki jakiejs mitralnej i trójdzielnej. Potwierdziło to diagnoze "mojego" doktora. Jestem teraz pod opieką bardzo dobrego specjalisty poza Krosnem. Wiem , że czeka mnie w przyszłości operacja ,ale mam wszystko wytłumaczone, wiem gdzie iść w razie biedy prowadzi mnie świetny kardiolog z polecenia dr Tenety. Tego lekarza dr Marka Tenetę polecam każdemu.

Chodziłam do wielu lekarzy i nikt mi nie pomógł a mam astme oskrzelową. Trafiłam do dr Marka Tenety- zbadał mnie dokładnie, ukierunkował diagnostykę, określił typ astmy i zaordynował bardzo skuteczne leczenie. Dzisiaj cieszę się życiem, przebiegam do 10 km dziennie bez duszności. Dziekuję i polecam go każdemu.

Jestem zdrowa-bardzo szybka diagnoza poprzedzona bardzo szczegółowym badaniem i swietne leczenie. nadmieniam , ze dojedżałam do doktora ponad 100 km w jedną stronę, ale warto było, wczesniej leczyłam sie w Sanoku- spotkało mnie tam opryskliwośc i brak kompetencji dr wronskiego- bez efektów leczniczych.

Świetny specjalista, jedyny który potrafił zdiagnozować u mnie sarkoidozę oczu i mnie wyleczył-polecam każdemu.

Bardzo wnikliwe badanie, szybka diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam go każdemu. Po wyleczeniu z choroby chodzę do niego od 5 lat do kontroli i zawsze kompetentnie , kulturalnie mnie przyjmuje.Świetny lekarz, wspaniały człowiek.

Świetny specjalista, chodziłam po wielu lekarzach bez efektu, brak diagnozy i leczenia, 3 wizyty u Niego - błyskawicna diagnoza i własciwe leczenie. Jestem zdrowa a dr Teneta Marek leczy w mojej rodzinie 3 pokolenia- zawsze kompetentny, kulturalny, zawsze doradzi, pokieruje do innych lekarzy specjalistów którzy nie zbywają. Dziękuje za wszystko.

Doktor kompetentny, bardzo szczegółowo bada i trafia z diagnoza i leczeniem. Polecili mi go znajomi wystawiając mu świetną opinię, którą potwierdzam w całości. Dzięki niemu jestem zdrowy.

Leczę sie u tego lekarza ponad 10 lat. Pomógł mi bardzo, praktycznie wyleczył z astmy oskrzelowej-funkcjonuję normalnie ciesząc się pełnią życia. Leczy też moich dziadków oraz wyleczył moją mamę z ciężkiej gruźlicy płuc.Dojeżdżam do niego z Sanoka bo tam nikt mi nie pomógł, zbywano mnie. Panie Doktorze dziękuję za wszystko.