lekarz Marek Teneta

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Fantastyczny lekarz i człowiek-szybka diagnoza poprzedzona bardzo szczególowym badaniem i rozmową, pokierowanie do dobrych specjalistów na konsultacje i szybkie bardzo skuteczne leczenie, wyjasnienie istoty choroby i sposobu jak z nia zyc. dziekuję

Poznałam go na izbie przyjęć -trafiłam z ciężką dusznośćią z zaostrzoną astmą. Doktor szybko zajął sie mną po zbadaniu zlecił leki które podały mi pielęgniarki. Poczułam sie lepiej duszność ustała, zapytałam czy mogę sie u niego leczyć w poradni, bo do tej pory w poradni pulmonologicznej przypisano mnie do lekarki która mnie zbywała. Nie było problemu z przyjęciem. Jestem jego pacjentką ponad 8 miesięcy i od tej pory nie mam ataków duszności ani rano ani w nocy a przed leczeniem u niego napady nocnej duszności były 2do 4 razy w tygodniu. Nadmieniam, że leczenie totalnie zotało zmienione i jest skuteczne. Dziekuje z wszystko.

trafiłem do niego na izbie przyjęc szpitala w krosnie, pomimo bardzo duzego natłotu pacjentów, zbadał mnie szczegółowo, zrobił badania i rozpoznał zatorowość płucną, zaproponował leczenie szpitalne na które nie wyraziłem zgody podpisujac odpowiednie oswiadczenie., doktor zapisał mi leki a potem leczył w poradni pulmonologicznej ze swietnym efektem. dzisiaj jestem zdrów, polecam go kazdemu.

Trafiałam do niego w poradni alergologicznej po dość długim oczekiwaniu-bardzo długie kolejki. Doktor zebrał dokładnie wywiad, zbadał mnie wstepnie rozpoznał alergiczny nieżyt nosa. Skierował mnie do laryngologa, który tez bardzo dokładnie mnie zbadał, potwierdził wstepne rozpoznanie dr Tenety. Po pełnej diagnostyce alergologicznej dr Teneta zastosował leczenie w tym odczulanie szczepionką indywidualnie skomponowaną , którą sprowadziła apteka , aż z Francji. Po 6 latach odczulania jestem niewrazliwa na kurz domowy, mogę sprzątać i nie mam objawów. Od roku jestem bez leków i czuje się zdrowa. Tego Lekarza polecę każdemu- kompetencja, kultura i KLASA!

Bardzo mi pomógł. przyjęty zostałem w przychodni na "kasę chorych",co prawda po długim oczekiwaniu bo do niego jest zawsze bardzo duzo ludzi, wypytał o wszystko, zlecił badania które potwierdziły diagnozę i wyleczył.Polecam go wszystkim którzy pytają o dobrego pulmonologa,bądź alergologa. Co ważne na pierwszej wizycie wypytuje o wszystkie dolegliwości, kieruje do dobrych lekarzy innych specjalności w razie potrzeby i leczy kompleksowo.

Bardzo dokładny w badaniu, zbieraniu wywiadu chorobowego, postawił szybko diagnozę choroby u mojej matki, a zaznaczam, że odwiedzałam z nią wielu lekarzy, któzy nie potrafili jej pomóc i rozpoznać choroby. Wyleczył ją skutecznie. Polecam Go kazdemu potrzebującemu pomocy.

prywatnie ok, ale już przez szpital fatalnie

prywatnie ok, ale już przez szpital fatalnie

Prywatnie to czas poświęca pacjentowi, fakt, ale za to się płaci. Natomiast gdy coś się dzieje nagłego, że trzeba szybko zareagować to nie przyjmie bo nie jasteś zarejestrowany i niestety nie ma czasu (jest niemiły i opryskliwy), nawet żeby receptę przepisać i nie jest ważne że to nagły przypadek. W nosie mam lekarza który tak traktuje "swojego" pacjenta, a w gabinecie prywatnym wie jak kase wziąść. Zdecydowanie nie polecem.

aby takich lekarzy było więcej, szeroka wiedza z róznych dziedzin medycyny, połaczenie faktów szybka , pewna diagnoza i leczenie.

nadzwyczajny lekarz i człowiek, pomógł mi, rozpoznał chorobe której wczesniej kilku lekarzy nie brało pod uwagę i wyleczył mnie. Mam do niego pełne zaufanie.