lekarz Marek Witold Pająk

Ginekolog położnik, USG

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, konkretny i z misją. Do ciąży podchodzi bardzo profesjonalnie, jest zapobiegliwy i dokładfny. W czasie porodu bardzo ok. Polecam tego lekarza.

Po moich przejściach z innym ginekologiem, który okazał się dla mnie niewypałem ( de facto bardzo chwalonym na forach i tego typu rankingach) postanowiłam udać się do lekarza, który wykazał najwięcej zainteresowania moim przypadkiem, podczas mojego pobytu na patologii ciąży. Tak więc znalazłam się u doktora Pająka i teraz on prowadzi moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, jest kompetentny i co ma powiedzieć to mówi, nie owija w bawełnę, jest rzeczowy a to dla mnie duży plus. Polecam niezdecydowanym!

Tak więc znalazłam się u doktora Pająka i teraz on prowadzi moją ciążę.
Polecam niezdecydowanym!

Witam słyszałam o doktorze Pająku wiele negatywnych opinii i nie mogę się z nimi zgodzic. Prowadził moją drugą ciążę, miły, kompetentny, wyczulony na wszelkie zagrożenia (a były takie). Dostępny pod telefonem i w przeciwieństwie do innych odbiera je i cierpliwie odpowiada na pytania. Owszem lubi czasem powiedzieć parę słów prawdy i chyba o to chodzi. A pacjentki mają czasem dziwne oczekiwania. Lekarz jest lekarzem, a nie niańką. Przy niektórych pacjentkach to nawet sam Św. Piotr by nie wytrzymał!!!!!

ja jestemw szoku,gdy ktos ma zdanie negatywne,na tego lekarza,a słyszałam nie jedno,wiem napewno,ze nie kazdemu dogodzi,i trzeba samemu sprawdzic jaki on jest, a nie słuchac innych.Ja pierwszy raz byłam,u niegow 2006 roku prowadził mi ciąże,i mało tego dodam jestem wdzięczna temu ,lekarzowi,no bo gdy by nie on,byc moze nie było mojego dziecka na świecie.rzeczowo,konkretnie,wszystko mowi,nawet prawde i to cenie sobie u niego.po porodzie byłam u niego na wizycie,był miły,i nie olewa badan,w tym roku byłam rowniez u niego na kontrole,mało tego słyszałam od znajomych.negatywne zdania na jego temat,ale pomyslałam ,co mam wierzyc,sama pojde i sprawdze,i moje zdanie na temat lekarza sie nie zmieniło.rzeczowy,konkretny,wszystko tumaczy.A DLACZEGO wam proponuje bo bym zapomniała,jeszcze napisac,bo nie nalezy do lekarzy co wciskaja ciemnote,by tylko chodzic co chwile do niego,a uwierzcie mi ja przed porodem,chodziłam do innych lekarzy prywatnie,nie chce wymieniac nazwisk,bo ne wypada,nie dosc ze mnie nie pamietali,nie prowadzili kartoteki,chodziłam do nich co chwile bo leki ktore przepisali nie pomagały.po przygodzie z poprzednimi lekarzami ktos doradził mi bym poszła do lekarza p P.. i to była trafna decyzja.takze polecam

chodze do doktora od 6 miesiecy jest bardzo konkretny,od razu mowi jak cos zlego sie dzieje bez owijania

Chodze do niego od 11 lat i jestem zadowolona ze sposobu w jaki traktuje pacjentów oraz z kompetencji

jestem pacjentka pana marka od kilku lat przy prowadzeniu pierwszej ciazy sie super sprawdził i drugiej tez bardzo rzeczowy .poswięca tyle czasu ile zechce kazda z nas.jest uprzejmy dociekliwy służy fachowa poradą.POLECAM NA 1000%

Mam różne zdanie na temat wizyt u lek.gin Pająka. Znam Go troszkę dłużej raz jest uprzejmy raz nie ale w porównaniu z latami ubieglymi to sie zmienił na plus. Czy Go polecam???? Raczej tak.

Czy Go polecam???? Raczej tak.

Wizyta jak dla kobiety w ciąży zdecydowanie za krótka, ponieważ chyba każda z nas lubi słuchać o swoim maluszku. Ja jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży jak i samego rozwiązania czułam się zaopiekowana a na tym mi bardzo zależało.

jak narazie jest ok...nie mam zastrzezen..on podchodzi fachowo do ciaży i mowi jak jest nie mydli oczu a o to chyba chodzi jak jest prawidlowa ciaza to co da to czy bedzie wam opowiadal o niej 15 minut czy 2 godziny.... lekarz to lekarz nie psycholog...