lekarz Marek Witold Pająk

Ginekolog położnik, USG

Chodziłam z 1 ciążą do Pająka z tego względu że u niego w gabinecie sie nie czeka lecz zapisuje na godz. Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży ok dmucha zawsze na zimne troszke straszy.. Teraz znów chodzę do niego jak narazie ok zobaczymy dalej:) Jeżeli ciążą przebiega prawidłowo to każdy lekarz jest SUPER a jeżeli pojawiają się problemy to nie zawsze jest SUPER

Teraz znów chodzę do niego jak narazie ok zobaczymy dalej:)

Gorąco polecam, jestem pacjetka Pana Doktora od ponad 2 lat, poprowadziła moją ciążę (biźniaczą)bardzo fachowo, dzieki niemu urodziłam dwóch zdrowych chłopców a już w 10 tym tyg. groziło mi poronienie. Był bardzo miły i uprzejmy zarówno w szpitalu jak i na wizytach prywatnych. Nie wyobrażam sobie pójścia do innego ginekologa

Polecam wszystkim tego lekarza. Była to moja pierwsza wizyta i jestem w pełni zadowolona. Nie rozumiem komentarzy o tym, że ten lekarz bardzo rzeczowo traktuje swoich pacjentów, dla mnie był bardzo miły, wszystko dokładnie tłumaczył. Polecam w 100%

Polecam. Korzystałam z jego usług przez 9 miesięcy. Jest kompetentny, rzeczowy, uprzejmy.

Z początku lekarz ok , jeżeli ciąża przechodzi bezproblemowo to każdy lekarz uważa sie za specjalistę. Nie polecam nieuprzejmy, chamski, nie wzbudzający zaufania wręcz przeciwnie lęk i przerażenie.Jeszcze raz nie polecam....

Jestem jego pacjentką od ponad pół roku w zasadzie wydaje mi się że nie jest to zły lekarz tylko dla mnie osobiście ma zbyt "służbowe podejście" do pacjenta.

Jak najbardziej polecam. Bardzo miły. Udziela konkretnych informacji, rzetelnie bada, w szpitalu interesuje się pacjentem. Na każdej wizycie USG. Nie trzeba czekać w kolejkach. UWAGA! Jeśli nie stosujesz się do zaleceń, zostaniesz upomniana :)

Bardzo miły i otwarty doktor. Koszty wizyty również nie są wysokie.

Bardzo miły i otwarty doktor. Koszty wizyty również nie są wysokie.

Jak najbardziej polecam. Wprawdzie raczej oschły, ale jak dla mnie to wielki plus. Udziela konkretnych informacji, rzetelnie bada, w szpitalu interesuje się pacjentem. Na każdej wizycie USG. UWAGA! Jeśli nie stosujesz się do zaleceń, zostaniesz upomniana :)

UWAGA! Jeśli nie stosujesz się do zaleceń, zostaniesz upomniana :)

jak najbardziej polecam tego lekarza, duzy plus za nie czekanie w kolejkach przed wizyta.