dr n. med. Marek Woszczak

Fizjoterapeuta

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>
<br/><br/>

Wiele razy bylam pacjętką Pana dr Marka w szpitalu w ramach NFZ. Zawsze terapia przynosi ulgę,i poprawę sprawności.Choć jestem chora przewlekle nigdy nie przestałam wolczyć a dzięki powtarzanej fizjoterapii daje się żyć.Dziękuię Panie Marku.Wdzięczna.Janka W.

Jestem oczarowany,goraco polecam.Szybko, merytorycznie,pewnie. Dlugo cierpialem z powodu bolu barku.Bylem w wielu miejscach,bezskutecznie.Tu konfrontacja badania funkcjonalnego z rezonansem,zabieg(po ktorym troche bolalo), a teraz od 3 miesiecy okazuie sie ze mozna zyc bez bolu.Dziekuje doktorze.Magda J.

Pana Marka Woszczaka znam już ponad 22 lata,gdyby nie on prawdopodobnie jeżdziłbym na wózku inwalidzkim.Pan Marek jest to bardzo rutynowa postac,znajaca fach w fizjoterapii,zawsze pogodny uśmiechnięty i życzliwy dla pacjentów.Obecnie także korzystam z jego fachowości i dochodze powoli do zdrowia.Polecam go innym pacjentom nawet z poza granic kraju.Marek Jak przeczytasz to od J.A.

To fantastyczny człowiek o ogromnej wiedzy i umiejętnościach.Pomógł mojemu kręgosłupowi i nadal pomaga,choć inni chcieli operować.Nauczył mnie jak żyć z takim problemem i co robić.Wielu może jedynie uczyć się od Pana Marka.

Od kilku miesięcy miałem ciężkie bóle barku. Nie mogłem już spać. Nie pomogła blokada do barku i długie leczenie farmakologiczne.Do dr Woszczaka poszedłem za namową znajomych. Wystarczyły 2 wizyty a właściwie jedna, bo druga to instruktaż na dalsze życie i jestem jak nowy. Polecam wszystkim. AS

Dr Woszczak jest najwyzszej klasy specjalistą fizjoterapii.Wspiera pacjenta i mobilizuje go do walki z chorobą.Wyjaśnia jakie metody leczenia należy zastosować i jak długo to leczenie może potrwać.Robi to zawsze rzetelnie i uczciwie.Jestem pacjentką Doktora od dawna.Dzięki Niemu mój pokiereszowany kregosłup funkcjonuje.Panie Doktorze,dobrze ,że Pan jest!

Polecam wszystkim ktozy szukaja fajnego, upszejmego i bardzo kompetentego fizjoterapeute :)

Te ręce NAPRAWDĘ leczą. Byłem i doświadczyłem tego na własnej skórze, a właściwie ręce i nodze. Przed wizytą kuśtykałem i nie mogłem podnieść szklanki z kawą (efekt dźwignięcia zbyt dużego ciężaru)po wizycie wszystko wróciło do stanu pierwotnego.DZIĘKUJĘ. Maciej D.

Jest wspaniałym specjalista pomógł mi i moim znajomym Marku jestesmy ci wdzięczni!!! Agata Mirek i Maciej

to niesamowity człowiek,z wielką wiedzą i umiejetnościami

to niesamowity człowiek,z wielką wiedzą i umiejetnościami