dr n. med. Marek Woszczak

Fizjoterapeuta

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>
<br/><br/>

Na samym początku należy zaznaczyć, że dr Marek Woszczak jest wysokiej klasy Specjalistą, dążącym przede wszystkim do poprawy zdrowia pacjenta. W lipcu 2010r podczas operacji alloplastyki stawu biodrowego doszło do uszkodzenia nerwów: udowego, łydkowego, strzałkowego i kulszowego. W związku z tym moja noga stała się częściowo bezwładna. Pan dr Woszczak niemal od samego początku, przez cały czas trwania rekowalescecji cierpliwie starał się przywrócić mojej nodze funkcję uszkodzonych nerwów. Już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia rehabilitacji odrzuciłam pierwszą kulę, po miesiącu drugą, zaś w tej chwili trudności nie sprawia mi taniec, ...

Już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia rehabilitacji odrzuciłam pierwszą kulę, po miesiącu drugą, zaś w tej chwili trudności nie sprawia mi taniec, a nawet bieganie!
Muszę podkreślić, że dr Woszczak jest przede wszystkim kompetentnym, CIERPLIWYM, wysokiej klasy Specjalistą fizjoterapii, którego śmiało mogę polecić potrzebującym.
Doktorze, dziękuję z całego serca.

Niesforna pacjentka,
H.K :)

nie przebiera w słowach i nie jest sztucznie uprzejmy, potrafi dać pozytywnego kopa do pracy

Z całego serca dzięki Twoim złotym Rękom Doktorze,lila

Z całego serca dzięki Twoim złotym Rękom Doktorze,lila

Dr Woszczak jest najwyzszej klasy specjalistą fizjoterapii.Wspiera pacjenta i mobilizuje go do walki z chorobą.Wyjaśnia jakie metody leczenia należy zastosować i jak długo to leczenie może potrwać.Robi to zawsze rzetelnie i uczciwie.Jestem pacjentką Doktora od dawna.Dzięki Niemu mój pokiereszowany kregosłup funkcjonuje.Panie Doktorze,dobrze ,że Pan jest!

Adres dostałam od znajomych gdy dopadła mnie rwa kulszowa. Znajomi powiedzieli,że też to mieli i dzięki dr Woszczakowi pozbyli się tej dolegliwości. Przyznam ,że trochę nie wierzyłam im bo cierpię na bóle kręgosłupa od wielu lat i korzystałam z pomocy wielu rehabilitantów a w dalszym ciągu mnie to dopada. Pan doktor bardzo fachowo zajął się moim bolącym kręgosłupem i muszę przyznać, że rezultaty są odczuwalne.Uwierzyłam że może i ja pozbędę się tego bólu korzystając z leczenia u dr Marka Woszczaka. Polecam szczerze tym co potrzebują pomocy przy tego typu dolegliwościach. ...

Polecam szczerze tym co potrzebują pomocy przy tego typu dolegliwościach. Marynika R.

Od kilku miesięcy miałem ciężkie bóle barku. Nie mogłem już spać. Nie pomogła blokada do barku i długie leczenie farmakologiczne.Do dr Woszczaka poszedłem za namową znajomych. Wystarczyły 2 wizyty a właściwie jedna, bo druga to instruktaż na dalsze życie i jestem jak nowy. Polecam wszystkim. AS

18 lat temu świat zawalił się pode mną. Po złym leczeniu i złej rehabilitacji przestałam chodzić. Drogie konsultacje i werdykt: operacja kręgosłupa. Wtedy koleżanka poleciła mi Pana Marka Woszczaka. Odwołałam operację, po której nikt mi nic nie gwarantował i poddałam się leczeniu u Pana Marka. Po 2 tygodniach pomału zaczęłam sama wstawać i chodzić. Przez te 18 lat poznałam Go jako człowieka a nie tylko rehabilitanta. Sam schorowany niesie pomoc innym. Potrafi czynić cuda bo jak inaczej nazwać fakt, że dziecko urodzone z porażeniem mózgowym dziś kończy medycynę. Pomógł wielu ...

Przez te 18 lat poznałam Go jako człowieka a nie tylko rehabilitanta. Sam schorowany niesie pomoc innym. Potrafi czynić cuda bo jak inaczej nazwać fakt, że dziecko urodzone z porażeniem mózgowym dziś kończy medycynę. Pomógł wielu moim znajomym kirdy inni byli bezradni.
Pan Marek jest moim Guru i jestem mu za wszystko co dla mnie zrobił bardzo wdzięczna.

O fachowości dr Marka Woszczaka nie będę pisał, ponieważ wcześniejsze komentarze doskonale oddają rzeczywistość. Fachowiec w 100% Napiszę tylko, że jest to człowiek inteligentny, pogodny i z dużym poczuciem humoru... Zwyczajnie da się lubić... Ja często muszę odwiedzać gabinety fizjoterapeutyczne i do dr Marka Woszczaka zwyczajnie lubię chodzić. Myślę, że to również jest bardzo ważne w terapii. Marcin

Marcin

Wspaniałym,fachowym rękom dr.Marka Woszczaka,specjalisty fizjoterapii,jesteśmy głęboko wdzięczni -ja i mój kręgosłup. Nic dodać, nic ująć.

Specjalista fizjoterapii, dr nauk medycznych Marek Woszczak to nie tylko fachowiec niezwykle kompetentny w swojej dziedzinie. To także człowiek mający kompleksowe podejście do pacjenta, który, mając dolegliwości bólowe, potrzebuje nie tylko diagnozy, ale i rady, jak sobie z tym problemem radzić. Dr Marek Woszczak nie tylko łagodzi ból, mówi także, co można osiągnąć w zakresie terapii. Jest to uczciwe i odpowiedzialne podejście.