dr n. med. Marek Woszczak

Fizjoterapeuta

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>

<strong>
Usługi w zakresie: kinezyterapii, fizykoterapii, masażu i terapii manualnej.
<br/>
Dr Marek Woszczak specjalizuje się w neurorehabilitacji.
</strong>
<br/><br/>

Kilka tygodni temu na skutek niefortunnego ruchu ból sparaliżował moje ciało. Nie wiedziałam, co robić, ale za poradą znajomej udałam się do gabinetu dr. Marka Woszczaka. Nie zawiodłam się. Już po pierwszej wizycie objawy bólowe zaczęły ustępować, po kolejnych było coraz lepiej. Choć nigdy więcej nie chciałabym doświadczać tak porażającego bólu, wiem, że w razie czego tu znajdę nie tylko pomoc, ale i radę, co robić, aby się przed nim ustrzec. Dziękuję Panie Marku!

Pana Marka Woszczaka znam już ponad 22 lata,gdyby nie on prawdopodobnie jeżdziłbym na wózku inwalidzkim.Pan Marek jest to bardzo rutynowa postac,znajaca fach w fizjoterapii,zawsze pogodny uśmiechnięty i życzliwy dla pacjentów.Obecnie także korzystam z jego fachowości i dochodze powoli do zdrowia.Polecam go innym pacjentom nawet z poza granic kraju.Marek Jak przeczytasz to od J.A.

Pan Marek Woszczak posiada wieloletnie doświadczenie i najwyższe kwalifikacje. Pomógł i dalej pomaga ogromnej liczbie osób. Jak dotąd nie słyszałem żadnej negatywnej opinii na temat Pana Woszczaka i jego pracy. Polecam go gorąco wszystkim, którzy mają problemy z kręgosłupem. Należy jednak pamiętać, że nie jest on lekarzem, a fizjoterapeutą i znalazł się w rankingu lekarzy prawdopodobnie w związku z brakiem adekwatnego serwisu dla fizjoterapeutów.

Trzy lata temu niewiele brakowało, abym wpadła w ręce neurochirurga. Uratował mnie przed tym fizjoterapeuta dr Marek Woszczak. Przez rok walczył o to, aby postawić mnie na nogi, tak w sensie fizycznym, jak duchowym. Swoją cierpliwością, troską i talentem pokonał nie tylko mój lęk i ból. Przywrócił mi także sprawność fizyczną. Dziś, po trzech latach nie tylko prowadzę aktywne życie, jeżdżę po świecie, pracuję, chodzę po górach, choć początkowo wydawało się to niemożliwe. Dr Marek Woszczak sprawił, że żyję w pełni i za to zawsze będę mu wdzięczna.

Te ręce NAPRAWDĘ leczą. Byłem i doświadczyłem tego na własnej skórze, a właściwie ręce i nodze. Przed wizytą kuśtykałem i nie mogłem podnieść szklanki z kawą (efekt dźwignięcia zbyt dużego ciężaru)po wizycie wszystko wróciło do stanu pierwotnego.DZIĘKUJĘ. Maciej D.