dr n. med. Maria Korpal-Szczyrska

Pediatra, Endokrynolog

Bardzo kompetentna, miła i uprzejma lekarka. Ma czas na dokładne badanie, a także dla dziecka i rodziców. To co czytam o Niej negatywnego - to albo ktoś jej nie zna albo nie lubi ? Napewno nie jest emerytką i leczenie stosuje odpowiednie! Moje dziecko uwielbia Ją i zawsze chętnie idzie na wizytę do swojej Pani Doktor. Oby Więcej takich lekarzy Gorąco polecam Małgosia W.

Napewno nie jest emerytką i leczenie stosuje odpowiednie!
Gorąco polecam
Małgosia W.

lekarka starsza ma swoj kanon leków z poprzedniego wieku i tylko je zaleca, zadnych nowości od niej sie nie mozna spodziewac a szkoda swiad idzie do przodu, malo nowoczesna.

lekarka starsza ma swoj kanon leków z poprzedniego wieku i tylko je
zaleca, zadnych nowości od niej sie nie mozna spodziewac a szkoda swiad
idzie do przodu, malo nowoczesna.

Niezwykle kompetentna Pani Doktor. Niektóre z opisów wcześniejszych w ogóle nie pasują do Niej - może pomyłka w nazwisku lub jakiegoś członu? Moja Córka leczy się u Pani Doktor od 13 lat z powodów endokrynologicznych, dodatkowo w przypadku każdych infekcji i in. schorzeń. Bardzo wnikliwe badanie, długie, bardzo dobre wytłumaczenie i dziecku i rodzicowi mechanizmu choroby, dlaczego ordynowane są te a nie inne leki. Dodatkowo Pani Doktor jest niezwykle miła. Zdecydowanie godna polecenia:)

Trafić do niej to fatalna pomyłka!!!! Bez potrzeby dała prochy mojemu maleństwu. Niby profilaktycznie na niedoczynność tarczycy, której nie stwierdziła!!! Jej opinie zupełnie nie potwierdzały się u innych specjalistów. Zdecydowanie odradzam!!!

to ona jeszcze przyjmuje??przeciez to juz starsza kobieta ale chyba nikt z razsadkiem to babci nie pojdzie bo to bledem lekarskim grozi.

niestety nie moge nic dobrego powiedziec jestem matka a ta babcia pani doktor traktowala mnie jak nastolatke czulam sie jak gowniara ktora nie potrafi zajac sie wlasnym dzieckiem.pani doktor nie ma wiedzy bierzacej to co wie to wiedza z lat komuny o czym swiadczy jej wiek.nie polecem stanowczo nie nadaje sie juz do pracy ale na emeryture!!!!

niestety nie moge nic dobrego powiedziec jestem matka a ta babcia pani
doktor traktowala mnie jak nastolatke czulam sie jak gowniara ktora nie
potrafi zajac sie wlasnym dzieckiem.pani doktor nie ma wiedzy bierzacej to
co wie to wiedza z lat komuny o czym swiadczy jej wiek.nie polecem
stanowczo nie nadaje sie juz do pracy ale na emeryture!!!!

Tragedia!!! Chamska, nieuprzejma, niemiła i wszystkowiedząca. Dziecko traktowała jak intruza i wciąż powtarzała: siadaj, nie ruszaj,zostaw to , czy ty nie słyszysz co się do ciebie mówi itd. Po wizycie dziecko się rozpłakało i miało zły humorek. Kobieta ma uprzedzenie do dzieci i dorosłych. Nie słuchała co rodzice mówili bo to przecież "matoły" - takie odniosłem wrażenie. Jeżeli ktoś chce się podenerwować, słuchać jak jego dziecko jest obrażane, rodzice ignorowani to zapraszam na wizytę do pani dOKtor która wykłada na uniwersytecie (ciekaw jestem jakim?). Jednym słowem: nie polecam. Z takim podejściem to do krów, a nie do dzieci.
Pacjent jednej wizyty.

niestety wg opini( większośc pozytywnych) wybrałam się do doktor i jestem zawiedziona popieram poprzednika Pani doktor emeryturka już chyba się kłania, za długo pracowań to nie zdrowo i można jeszcze małym pacjentom niechcąco zaszkodzić.Wizyta kojarzy mi sie z wizyta chorego na altzhaimera!!!! Nie polecam!!!

niestety wg opini( większośc pozytywnych) wybrałam się do doktor i
jestem zawiedziona popieram poprzednika Pani doktor emeryturka już chyba
się kłania, za długo pracowań to nie zdrowo i można jeszcze małym pacjentom
niechcąco zaszkodzić.Wizyta kojarzy mi sie z wizyta chorego na
altzhaimera!!!!
Nie polecam!!!

wizyte u pani doktor moge przyrównać do prowadzenia samochodu przez 90 cio latka.Wiedza z lat prl leki przepisywane i zalecane to antyki.Uwqażam że czas pomysleć o emeryturzę skoro z główką - pamiącią już nie tak dobrze....

wizyte u pani doktor moge przyrównać do prowadzenia samochodu przez 90 cio
latka.Wiedza z lat prl leki przepisywane i zalecane to antyki.Uwqażam że
czas pomysleć o emeryturzę skoro z główką - pamiącią już nie tak dobrze....

Niestety nie mam możliwości dalszego leczenia się u Pani Doktor, ponieważ specjalizuje się w leczeniu dzieci. Byłam pierwszy raz na wizycie w wieku 17 lat, od razu skierowała mnie do szpitala, na swój oddział, na wszystkie badania, spędziłam tam 5dni, ale przynajmniej dowiedziałam się co mi dolega. Moi wcześniejsi lekarze nawet nie pofatygowali się, żeby sprawdzić co mi jest, nie poinformowali mnie o istnieniu takich badań. Byłam bardzo zadowolona z Pani Doktor. Za wizytę zapłaciłam 60 albo 80zł, ale w gabinecie z zegarkiem w ręku byłam 32 minuty, a u innych lekarzy po 5min płaciłam 100zł i więcej. Uważam, że Doktor Korpal jest naprawdę dobrym endokrynologiem. Szczerze polecam.