Lekarze Bydgoszcz

dr n. med. Waldemar Dobrzyński

Gabinet ginekologiczny Waldemar Dobrzyński
Karłowicza 22 lok.38
85-092 Bydgoszcz

Pan doktor ma czas dla pacjenta,dokładnie szczegółowo tłumaczy,lekarz uprzejmy,kompetentny,godny polecenia...
Opinia dodana przez: Hanna

Marcin Birski

Neurochirurg

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Witam, Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa. W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest ...
Opinia dodana przez: Martyna P.

lekarz Andrzej Olszewski

Traumatolog, Ortopeda

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Cieszę się że trafiłam w ręce tak wyspecjalizowanego w swojej prefesji lekarza. Pan Doktor uratował moje kolano po wielokrotnych zwichnięciach rzepki, po tym jak inni lekarze kazali nauczyć się żyć z owymi zwichnięciami. Wszystko jasno wytłumaczył, odpowiadał na każde zadane pytanie. Jestem dozgonnie wdzięczna za poświęcony mi czas jaki i trud włożony w rekonstrukcję MPFL jak również w artroskopowe szycie łąkotki. Pan Andrzej Olszewski to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Wiesław Jaskulski

Seksuolog, Chirurg plastyczny

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959 Bydgoszcz

Dzisiaj byłem na wizycie i USG w Jaskulski Urology profesjonalne podejście i porady sprzęt na najwyższym poziomie także wszystkim bardzo polecam . marek
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Artur Sipowicz

Traumatolog, Ortopeda

Kościuszki 35
Bydgoszcz

doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina
Opinia dodana przez: Jolanta

Jarosław Rymaszewski

Lekarz rodzinny

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

Polecam serdecznie Pana doktora. Człowiek do rany przyłóż. Chodzę do doktora od 8 lat, moje dzieci również od pierwszych swoich dni, przeżyliśmy razem już wiele chorób, zawszę trafiona diagnoza. Miły i sympatyczny Pan, który z sercem podchodzi do każdego. Polecam każdemu takiego lekarza rodzinnego. Lepiej trafić nie mogliśmy.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Marcin Włodarczyk

10wojskowy szpital kliniczny
85-681 Bydgoszcz

Jestem pacjentką PANA DOKTORA od lat. Korzystam z JEGO wiedzy i doswiadczenia na corocznych badaniach. Spokojny, zrownoważony, wspaniały diagnosta i co najwazniejsze dobry czlowiek. Pacjenka z Inowrocławia
Opinia dodana przez: Danuta Gotowicz

dr n. med. Jan Senkus

Laryngolog

Wieniawskiego 19
85-183 Bydgoszcz

Od dłuższego czasu korzystam z wizyt u wspaniałego, doświadczonego doktora J.Senkusa, ponieważ mam poważny problem z operowanym uchem już w dzieciństwie, które wymaga kontroli i przeglądu dobrego laryngologa. Zgłaszam się tel. i w bardzo szybkim czasie jestem przyjęta. Dr Senkus jest to człowiek wysokiej klasy, bardzo cierpliwy i przesympatyczny w kontakcie z pacjentem, polecam każdemu, kto szuka własnie takiego jak On.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale na pewno pozostanę przy dr Nowickim. Od momentu otworzenia drzwi czuję się, że to osoba pełna ciepła, zrozumienia, serdeczna. Reszta wizyty tylko to potwierdziła. Zostałam "obsłużona" kompleksowo. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan doktor wszystko tłumaczy, jest rzeczowy, a przy tym subtelny, delikatny. Tworzy taką atmosferę, że nie ma mowy o jakimś dyskomforcie, skrępowaniu... Już wiem, że na pierwszą wizytę z córką udam ...
Opinia dodana przez: Aneta

Wojciech Wróbel

Kardiolog

Szpital Biziela
siewna
Bydgoszcz

Bardzo dobry lekarz. Uratował życie mojej Mamy :) Dziękuję za opiekę i fachowe podejście. Polecam z czystym sercem. Lekarz przesympatyczny i wyrozumiały dla pacjenta.

dr n. med. Krystyna Szmytkowska

Chirurg dziecięcy

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Kolejny zabieg w Bydgoszczy, kolejny raz podziękowania dla pani doktor. Jak zawsze profesjonalna i miła. Szkoda, że pani doktor nie pracuje u nas w Elblągu, przydaliby się nam tacy lekarze. Bardzo dziekuję. Karol z Elbląga.
Opinia dodana przez: Karol z Elbląga

lekarz Mikołaj Wiśniewski

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Nigdy w życiu nie miałam okazji spotkać tak rewelacyjnego lekarza. Zacznę od tego iż można do niego zadzwonić, czy wysłać sms. Zawsze odpowie gdy tylko znajdzie czas. Jest bardzo miły, uprzejmy i czuć że leczenie ludzi to jego pasja. Podchodzi do pacjentów holistycznie, stara się całościowo patrzeć na problem i nie leczy objawów, ale szuka przyczyny. Leczy się u niego cała rodzina - jedną z jego specjalizacji jest medycyna rodzinna, ...
Opinia dodana przez: ulka

dr n. med. Piotr Sobański

Kardiolog

wojewócki szpital bydgoszcz
Bydgoszcz

Taki chyba Wyjątkowy !!! Wszystkie odpowiedzi są prawdziwe.Obecnie przebywa prawdopodobnie za granicą.

lek. dent. Dorota Zielińska

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Taki lekarz to skarb!!! Zawsze pomoże w trudnych sytuacjach. Delikatna miła i zna swój fach . Niesamowite podejście do dzieci i osób bojących. Polecam!! Bardzo dziękuję .
Opinia dodana przez: Violetta
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Masażysta
                                        Jarosław  Morka

Jarosław Morka

Masażysta, Refleksoterapeuta

Gabinet Jarosław Morka - Bydgoszcz
Dąbrowa 62
Bydgoszcz

Pasja,profesjonalizm,wiedza,serce-tak w kilku slowach można scharakteryzować pana Jarka Morkę. Calkowite oddanie pacjentowi-tego doświadczam od kilku lat ,korzystając z pomocy pana Jarka,który wespół z żoną, cudowną dr Alioną,wspanialym irydologiem ,pomógł mi osiągnąć praktycznie pełnię zdrowia(miedzy innymi rewelacyjną refleksoterapią). Do dzis korzystam okresowo z tej pomocy, żeby utrwalić uzyskane efekty. To,że dało się je osiągnąć są twardym dowodem na to,że medycyna konwencjonalna w przypadku przewleklych problemow zdrowotnych pozostaje bezradna,proponując, co prawda coraz ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Joanna Reszke

Radioterapeuta

centrum onkologi
Bydgoszcz

Lekarz pełen empatii z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dziękuję losowi że trafiłam na paniaą doktor
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Lekarz medycyny pracy
                                       dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

dr Agnieszka Rybak-Zawadzka

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Przyznam że byłem bardzo zaskoczony z jakim zangażowaniem Pani doktor podchodzi do pacjenta, jedynie można by się smucić kolejkami i czasem wizyty ale nie ukrywajmy widząc dużą kolejkę za drzwiam to jedynie podziwiać że Pani doktor ma tyle siły i chęci by wszystkich przyjąć.

dr n. med. Lucyna Muller

Neurolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz
Bydgoszcz

POLECAM! Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i poświęciła nam dużo czasu. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

Maciej Gruszczyński

Urolog

Szpital Uniwersytecki CM UMK w Bydgoszczy
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz i człowiek. Na dodatek fachowiec w swojej dziedzinie z najwyższej półki. Tak naprawdę to uratował życie mojemu autystycznemu dziecku. Do końca życia będziemy mu wdzięczni, za to że Radek jest wśród nas. Mocno ściskamy Pana, Panie doktorze. Niech Pan nie zapomina dbać o siebie, bo musi Pan żyć bardzo, bardzo długo bo tacy ludzie to unikat, muszą istnieć aby ludzie nie zapominali co jet istotą człowieczeństwa.
Opinia dodana przez: Wanda

Bartłomiej Romaniuk

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Wszystkie pozytywne komentarze są jak najbardziej uzasadnione. Pan doktor to nie tylko świetny specjalista, ale co równie istotne - bardzo serdeczny, kulturalny i przemiły człowiek. Konkretny, rzeczowy, poświęcający tyle czasu, ile potrzeba, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Bez względu na to, którą z kolei jest się pacjentką - można być pewną, że zawsze poświęci nam maksimum uwagi. Indywidualne podejście do każdej pacjentki sprawia, że można poczuć się pewnie i bezpiecznie. Ponadto ...
Opinia dodana przez: MaryAnn