Rewelacja,jeszcze nie widziałam,żeby jakikolwiek lekarz tak dokładnie zrobił badania i tak poświecił swój czas ponad godzinę, fakt,że na maleństwo, ale mimo wszystko, na pewno będę go polecała dalej.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia,niezastąpiony leczyłam moje dzieci teraz moje dzieci leczą swoje dzieci,nie ma dnia ani nocy aby pan doktor odmówił porady ,koszt wizyty rozkłada się na kontrole za które nie płacimy,po prostu więcej takich lekarzy w Gnieźnie

Dobry lekarz, pomocny , nie odmawia przyjęcia pacjenta, otwarty dla wszystkich.

Dobry lekarz, pomocny , nie odmawia przyjęcia pacjenta, otwarty dla wszystkich.

witam.Serdecznie polecam Pana marjana fludra.Otoz ten Pan jest uczciwy,nie patrzacy na zasoby finansowe ,moge poswiadczyc ze zdazylo sie ze bylem bez grosza a Pan doktor przyjol mego syna bez zadnego ale.bylem zdziwiony ze tacy ludzie istnieja,nie prawdo podobne.Ten czlowek patrzy na dobro dziecka,choc na tyle naglowie gdyz jesli chodzi omnie i ma opinie jest najlepszy na powiat Gniezninski i nie tylko.naprawde ciezko sie dostac do Pana Fludra ale probojcie bo warto.pozdrawiam

Bardzo kompetentny lekarz. Mało takich w okolicach Gniezna. Po niedoleczonych migdałkach, pobycie w szpitalu, każdy lekarz zasypywał mi kolejny antybiotykami nawet dokładnie mnie nie badając. Dopiero doktor Fluder w ciągu jednej wizyty przeprowadził dokładny wywiad, przebadał i stwierdził, że złe samopoczucie, ciągłe objawy przeziębienia to efekt uboczny po antybiotykach. Doradził naturalny lek na odporność, dietę i po tygodniu już odczuwałam wyraźną poprawę. Doktor Fluder pamięta swoich pacjentów, często dopytuje jak zdrówko, przyjmuje wszystkich. Kobiety z dziećmi często moga liczyć na jego pomoc nawet w środku nocy. Podczas konsultacji wyników badań, dodatkowych wizyt często nie pobiera pieniędzy. W specjalistycznym leczeniu czesto doradza odpowiednie publikacje medyczne, sam dużo czyta, jest dobrze zorientowany w nowościach medycznych.

Może i jest dobrym lekarzem ale ja jakoś nie mogłam się o tym przekonać.Byłam u niego z synem dwa razy,raz kiedy miał 2tyg. a drugi kiedy miał 5 lat i niestety dwa razy pomylił się w diagnozie.Z wrażenia za pierwszym razem straciłam pokarm na kilka ładnych dni a za drugim o mało co nie wylądowałam z synem na oddziale zakaźnym.W końcu jednak to tylko człowiek i jak każdy z nas ma prawo się pomylić.

Polecam 100% zaufania, zawsze można na nim polegać, potrafi zadzwonić wieczorem lub w nocy i zapytać o stan pacjenta, wiarygodny, wszystko dokładnie i w zrozumiały sposób wyjaśnia !!!

LEKARZ BEZINTERESOWNY.CZĘSTO NIE BIERZE NIC ZA WIZYTĘ.

LEKARZ BEZINTERESOWNY.CZĘSTO NIE BIERZE NIC ZA WIZYTĘ.

Wspaniały człowiek ,lekarz, kiedyś leczył mnie teraz leczy moje dziecko.Nigdy nie odmawia pomocy.Duzo zdrowia naszemu Panu Doktorowi życzymy.

cóż tu komentować. jest po prostu fenomenalny

cóż tu komentować. jest po prostu fenomenalny