super lekarz takich lekarzy więcej z powołania,super dla dzieci polecam :))

super lekarz takich lekarzy więcej z powołania,super dla dzieci polecam :))

Wspaniały człowiek i znakomity diagnosta. Już po pierwszej wizycie u Pana Fludra zauważyłam poprawę. Doktor zaczyna od tego, co jest bardzo ważne w leczeniu czyli od przeprowadzenia dokładnego wywiadu z pacjentem. Jest bardzo dokładny, jeszcze nigdy nikomu nie odmówił udzielenia pomocy. Jako nieliczny stosuje zasadę: primum non nocere. Oby było więcej takich lekarzy, wtedy zmniejszą się kolejki w aptekach i zapewne liczba chorych także się zmniejszy.

Jako nieliczny stosuje zasadę: primum non nocere.

Wspaniały człowiek,wybitny specjalista, lekarz z powołania. Polecam!!!

Wspaniały człowiek,wybitny specjalista, lekarz z powołania. Polecam!!!

Jeden z nielicznych, który nie dba o korzyści materialne. Pomógł już tak wielu ludziom. Czasami nie bierze pieniędzy za wizytę. I ta wspaniała pamięć. Tam każdy czuje, że jest traktowany idywidualnie

Lekarz jakich malo, zadko kiedy idzie spotkac specjaliste z prawdziwego zdarzenia. W ciagu 25 lat mialem kilka wizyt u pana Doktora i zakazdym razem udzielal "fachowej" pomocy. I do tego jakie podejscie. Koszt..ani razu nie byl duzy w stosunku do pomocy jaka uzyskalem, na pewno nie zdziera. Polecam i dziekuje za pomoc

Gdyby tacy lekarze leczyli nasze społeczeństwo to z pewnością nie byłoby tak wiele aptek z kolejkami...Lekarz ten jest znakomitym diagnostą i wspaniałym człowiekiem któremu życzę zdrowia:-) DZIEKUJE:-)

DZIEKUJE:-)

To nie tylko super lekarz, ale również super człowiek.

To nie tylko super lekarz, ale również super człowiek.

Polecam jako super diagnostę! Nigdy nie zapisuje leków reklamowanych tylko konieczne i skuteczne. Rejestruje tylko od 22 do 24 godziny dnia poprzedniego, ale jak trzeba to i po północy przyjmie bez problemu i bez rejestracji wcześniejszej.Super podejście do dzieci!! Super lekarz z powołania.

Super lekarz. Bardzo życzliwy dla ludzi,także biednych. Niestety przyjmuje tylko prywatnie. Wyleczył mnie z dwóch chorób z którymi inni lekarze nie mogli sobie dać rady!