dr n. med. Marian Grygiel

Ortopeda, Chirurg ogólny, Traumatolog

Przepraszam jak się można dostać do tego lekarza prywatnie, ponieważ telefon podany na tej stronie ciągle nikt nie odbiera?

mam pytanie w jakim szpitalu operuje dr. Grygiel?

mam pytanie w jakim szpitalu operuje dr. Grygiel?

Dr. Grygiel leczy naszą córkę od 7 doby(!) jej życia. Bez jego zaangażowania i kompetencji mielibyśmy teraz wielki problem z funkcjonowaniem dłoni naszego dziecka. Jesteśmy wdzięczni za jego profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta.

Fantastyczny lekarz,złoty człowiek... Przeszedłem u niego operację rekonstrukcji ścięgna palca pól roku temu,dziś palec jest prawie w 100% zdrowy i działa :) Zdecydowanie jestem na TAK

Fantastyczny lekarz,złoty człowiek...

jestem bardzo zadowolona z wizyty szybko wytłumaczył o co chodzi i polecam

jestem bardzo zadowolona z wizyty szybko wytłumaczył o co chodzi i polecam

Bardzo sie cieszę że trafilam do tak wspanialego lekarza.Mam nadzieje że z jego pomocą będę zdrowa.dziękuje internautom za opinie, dzięki Wam trafiłam do lekarza,który bardzo mi pomógł. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Wybitny specjalista w zakresie chirurgii ortopedycznej i urazowej. Operował mój łokieć 3lata temu do dziś wszystko OK zero bólu,komplikacji,ręka sprawna w 100% Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta jak dr Grygiel........, no ale o czym ja marzę:-))))) POZDRAWIAM

Wybitny specjalista w zakresie chirurgii ortopedycznej i urazowej.

Naprawdę fajny gość polecam w 100% aby wszyscy mieli takie podejscie do pacjenta

dr.grygiel zrobil dla mnie cos , za co mu do konca zycia,bede wdzieczny,dziekuje panie doktorze.Mariusz 1979rok

bardzo dobry specjalista podejscie do pocjenta pelen profesjonalizm jestem po dwoch operacjach rekonstrukcji wiazadeł w kolanie wykonanych przez doktora .. i szczeze przyznaje ze jestem w 100% sprawny .. po wszystkich nieprzyjemny sytuacjach z NFZ i wszystkich bez sensownych rozmow i wizyt u partaczy ... naprawde polecam !!!