dr n. med. Marian Migda

2,6
2,6

Pan Doktor konkretny, kompleksowo przeprowadził badanie prenatalne, wszystko wyjaśnił, godny polecenia.

Przestrzegam przed wykonywaniem badań prenatalnych u dr Mariana M., kilka dni bardzo źle się czułam już po samym usg, ale musiałam cd zrobić tam gdzie zaczęłam, coś okropnego, lekarz niemiły, wgniatal się we mnie robiąc usg, wszystko wykonywał słowo, nigdy nie przeżyłam gorszego usg, zdecydowanie odradzam

Po wizycie u Pana doktora jestem w szoku że istnieją jeszcze prywatne gabinety w których tak tragicznie obsługuje się pacjenta. Nie polecam nikomu, badanie wykonane nie dokładnie, żadnych informacji i porady - pieniądze wyrzucone w błoto.

Na początku wizyty nie miło się zachowywał zwracał się na Ty. Badanie bardzo dokładnie przeprowadzone i później objaśnione. Na koniec już był dość miły.

Z moim problemem zmagam się od 10 lat, pokładałam wielkie nadzieje idąc do dr Migdy, ponieważ wiele osób mi dr poleciło twierdząc, że "z takim problemem dr poradzi sobie znakomicie". Badanie odbyło się bez USG, wykonano badanie dwuręczne, po czym stwierdzono, że macica jest "za mała, nierozwinięta", co okazało się kompletną bzdurą u innego lekarza, ponieważ zważając na moją drobną budowę ciała, macica jest prawidłowej budowy i nie można mówić o "nierozwinięciu", kiedy wszystko jest, jak być powinno, a taki argument można by stosować w sytuacji, gdy faktycznie byłyby wyraźne wady macicy. I właśnie to było argumentem, do tego, iż mam niespecyficzne bolesne miesiączki (co 4-5 miesiąc), to tak jakby moja macica była "za mała" co 4-5 miesiąc? Bzdura. Zalecono kolejne tabletki przeciwbólowe, które NIC mi nie pomagają. Za wizytę zapłaciłam 150zł, a Panie w recepcji nie były zbyt uprzejme. Branie kasy za brak kompetencji, wyjaśnienia, kultury osobistej... nigdy więcej. A pozytywne opinie, które tutaj widzę to chyba Panie z recepcji same piszą.

Nigdy więcej.. Lekarz mało delikatny, niemiły - był oburzony tym, że zwróciłam mu uwagę na bolesność badania i jego niedelikatność. Nic nie mówił podczas całej wizyty, a jak zapytałam o coś to odburknął, że jeszcze nie skończył badania i nic mi nie powie "przecież widzi Pani że dziecko żyje i się rusza to co Pani chce!" Stanowczo odradzam!

Ten człowiek aka doktor powinien się wiele nauczyć...” z takim” podejściem do pacjenta dziwię się, ze w ogole nadal je ma. Brak słów.Nie mam zamiaru powracac do niego, ani do Civis Vita.

Brak słów.Nie mam zamiaru powracac do niego, ani do Civis Vita.

Nie oceniam tutaj kompetencji dr Migdy ale jego podejście do mnie jako pacjentki. Pan doktor jest niestety niezbyt miły a jego zdolności interpersonalne pozostawiają wiele do życzenia. Usg wykonane stojąc nonszalancko opartym o moją nogę. Zniecierpliwienie bo „jajnik schował się za jelitem”. Na domiar złego nigdy w życiu nie doświadczyłam tak bolesnego badania usg a kiedy krzyknęłam z bólu pan doktor upomniał mnie, że to przez to że źle się ułożyłam na fotelu. Porażka i kompletny brak zrozumienia. Na domiar złego pielęgniarka w Civis vita przeprowadzająca wywiad przy innych pacjentlach. Wstydźcie się ludzie, że za takie traktowanie pacjenta bierze jeszcze pieniądze...

Byłam u Pana doktora na badaniach w ciąży, nikomu nie polecam po pierwsze totalny brak podejścia do pacjentki, opryskliwy. Na zadawane pytania nie odpowiada wcale, czasem kiwnie głową. Dzięki zapewnionej przez Pana doktora atmosferze kompletny brak radości z oglądania własnego dziecka. Nie polecam!!!!!!!

Lekarz godny polecenia!Pan dr jest osobą podchodzącą indywidualnie do danego problemu i wnikliwie dążącą do jego rozwiązania.Jest niesamowicie dobry w tym co robi a zarazem kompetentny!Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej ciąży i zapewne kolejną też powierzę w tak odpowiedzialne ręcę.Pozdrawiamy Justyna i Rafał Nowińscy