dr n. med. Marian Migda

2,6
2,6

Jestem pod wrazeniem , nie przesadzajmy panie kochane z jego malomownascia ,ja mu sie wcale nie dziwie ,on jest 100 % skoncentrowany na tym co robi,a wykonuje swoja prace bardzo profesjonalnie i jak kazdy normalny facet nie ma podzielnosci uwagi . Nie nadrabia bajerujac jak inni lekarze ,tylko pracuje . Mysle ze jak jego pacjentami by byli mezczyzni to nie marudzili by ze nic nie mowi ,.Kobiete mozna zbajerowac ,. Polecam wszystkim kobietom ....

Nie nadrabia bajerujac jak inni lekarze ,tylko pracuje .
Polecam wszystkim kobietom ....

Lekarz bardzo fachowo podchodzi do pacjenta, badania przeprowadza wg potrzeb w bardzo dobrze wyposazonym gabinecie. Rzeczowy, konkretny. Wbrew niektórym opiniom - do ginekologa chodzimy, aby się zbadać, wyleczyć, nie na kawę i plotki.... Polecam każdej kobiecie szukającej dobrego ginekologa.

Rzeczywiście małomówny - słowa na wagę złota - jak coś powie to bardzo konkretnie i konsekwentnie dąży do likwidacji problemu -choroby. Skutecznie. Zadaje precyzyjne pytania i kompleksowo podchodzi do zdrowia pacjentki. Po czterech latach leczenia poważnej choroby i przełomie - raz uśmiechnął się i biła od niego nieskrywana radość. To było trzy lata temu. Wizyty mam regularne.

Dr Migda.Może małomówny,ale konkretny.Prowadził moje dwie ciąże i uważam,że trafiłam bardzo dobrze.Zawsze miałam skierowanie na badania w odpowiednim czasie,wszystko było porządnie wytłumaczone.Niektóre Panie mogą być zrażone początkowo jego małomównościa,ale uważam,że naprawdę warto się przełamać.Mogę szczerze go polecić bo uważam,że jest dobrym fachowcem.

prowadził moje dwie ciąże , nie zamieniłabym na żadną kobietę , jest delikatny , uprzejmy, bardzo dokładnie przeprowadza badania. Z lekarzy ginekologów z któtymi miałam styczność ten jest najlepszy

mało kompetentny,mało mówi nie tłumaczy i jak coś powie to mało taktowny

mało kompetentny,mało mówi nie tłumaczy i jak coś powie to mało taktowny

szybko, drogo, niedelikatnie, gburowato. za 150 zl oczekiwaloby sie chociaz wejscia o umowionej godzinie. niestyety nawet tego nie zapewnia za 150 zl. btw. to chyba bylo najszybciej wydane 150 zł w moim zyciu. 5 minut i po CALEJ wizycie lacznie z badaniem i pseudorozmowa.

JEST LEKARZEM KOMPETENTNYM, MAŁOMÓWNY ALE KONKRETNY.

JEST LEKARZEM KOMPETENTNYM, MAŁOMÓWNY ALE KONKRETNY.

Pan Doktor ma dosc specyficzne podejscie do pacjentek:jest malomowny i na poczatku moze sie wydawac lekcewazacy,jednak na zadane pytania zawsze udziela odpowiedzi,pilnuje terminow badan,zawsze sa 2,3 miesieczne kolejki,co chyba swiadczy o zaufaniu pacjentek.

brak mu umiejętności zresztą jak i całej rodzince

brak mu umiejętności zresztą jak i całej rodzince