Mariusz Mogiliński

Doktor Mariusz Mogiliński był dla mnie dobry. Wyleczona. Zadowolona. Poinstruowana. Dobry Lekarz. Świetny człowiek. Dziekuję i wszystkim polecam. p.s. Mąż też jest zadowolony, że odwiedzam dr. Mogilińskiego.

Bardzo grubiański cham, ale mniej krwawię i żyje mi się lepiej po tym spotkaniu. Dziękuję za lepsze zdrowie i złe traktowanie. Dziękuję Panie Doktorze. Ewa.

Bardzo dobry. Polecam! Polecam! Polecam! Dziękuję i serdecznie pozdrawiam:) Lecz Doktorze Nas 220 Lat;) :)Lena.

Witam! Doktor Mariusz Mogiliński dał nam się poznać jako mądry i dobry, solidny Lekarz. Bardzo ciekawa osobowość - na karowych salonach warszawskiej Służby Zdrowia. Jednak są jeszcze Lekarze dla zwykłych ludzi. Po krótkim badaniu i pobycie szpitalnym mieliśmy poukładane i uporządkowane z Małżonką bezbolesne współżycie za co nie ukrywam wdzięczny jestem. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy i będziemy się starać o ponowne spotkanie w szerszym gronie z Panem Doktorem. Rafał z Żoną.

Dziękując za opiekę medyczną w Mazowieckim Szpitalu przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Dr. Mariusza Mogilińskiego, który mnie leczył. Powrót do zdrowia całkowitego nie był możliwy w moim złożonym przypadku, ale cierpliwość i delikatność jak także wielka wyrozumiałość co do moich fochów i humorów ze strony dr. Mogilińskiego finalnie zaowocowały możliwością radości z tej ilości zdrowia, która jest w miejsce smutku spowodowanego poczuciem straty tego co nie wróci, ale umówmy się nie mogę mieć 18lat do końca życia... i mam zamiar u Dr. Mariusza badać się już systematycznie. Dziękuję, że mam regularne miesiączki!!! Z wyrazami szacunku. Zofia.

Dziewczyny na mnie Pan doktor też nakrzyczał i też mnie wyleczył. Łączę się ze wszystkimi Pacjentkami, które cieszą się że trafiły na dyżur Dr. Mogilińskiego i super Pielęgniarek. Dziękuję Panie Doktorze. Widzę że większość Pacjentek się udziela ad uczesania:)) Jako fryzjerka obcięłabym Doktora do połowy ucha czyli na pazia. Jak dobrze było przejść przez ten dobry ostry dyżur w standardowych warunkach;) i dojść znowu do siebie. Dzięki.

Dziękuję za opiekę i podratowanie zdrowia. Wyrazy szacunku. Każdemu będę polecać Dr. Mogilińskiego jako dobrego Lekarza, który ratuje życie i zdrowie. Jako chrześcijanka nie mam zastrzeżeń - nigdy mi nie proponował nic co mogłoby kłócić się z Dekalogiem a byłam u kilku specjalistów u których miały miejsce tego typu incydenty. Doktor ma ciekawy sposób bycia - najważniejsze, że jest i umie wyleczyć. Ze spokojnym sumieniem polecam wszystkim Dr. Mariusza Mogilińskiego. Jeszcze raz wielkie dzięki Panie Doktorze.

Dziękuję za opiekę i podratowanie zdrowia. Wyrazy szacunku.
Każdemu będę polecać

Bez zastrzeżeń i bez euforii. Dr. Mogiliński jest po prostu Lekarzem. Trochę szorstki, ale dobry fachowiec. Cieszę się, że trafiłam na skutecznego Doktora. Dziękuję za opiekę, kompleksowość podejścia, ilość poświęconego czasu, uprzejmość itd. everything... ( przed operacją do mnie Doktor krzyczał, ale po uspokajaczach jak by szeptał to pewno bym nie wiedziała o co chodzi, długi włosy i krótkie rozmowy potwierdzam natomiast rękami mi nie machał...spokojnie było przy łóżku i na fotelu...ogólnie strachliwa jestem, bardzo się bałam, ciśnienie 160/90 miałam, ale badanie przeżyłam, zdrowieję bez zbędnej farmakoterapii, którą proponowali endokrynolodzy...) Dziękuję Doktorze.

Na sali pooperacyjnej Dr. Mogiliński był z samego rana. Przed operacją przeprowadził wywiad, który był o.k. Raz nakrzyczał na koleżankę pacjentkę z sali i okazało się, że bardzo zasadnie (opuściła termin USG w przychodni i zameldowała się na oddział bez kompletnej dokumentacji) Na obchodach wszystko pamiętał i nic nie pomylił. Badał niestety bardzo intensywnie i mnie akurat bolało. Ogólnie leczenie przebiegło o.k. bez komplikacji. Od wypisu minęło sporo miesięcy. Już prawie nie pamiętam co ja tam w tym szpitalu robiłam, ale Lekarz leczył i wyleczył. A! Doktor głośno mówi i jak mówi to rusza rękami (może rozluźnia sobie tak pas barkowy, nie wiem-mnie śmieszyło, ale niektóre pacjentki się bały)Osobiście nie miałam wyboru, ale polecam. Dr. Mariusz jest fajny, tylko te włosy ma takie długie, ale spoko. A! Doktor nic nie tłumaczył mi choroby i leczenia tylko zoperował i potem dał napisane wytyczne - tekst przeczytałam ze zrozumieniem to już nie gadaliśmy...Ratowanie zdrówka było najważniejsze - o moje zadbał i o to chodziło. Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo dobry Lekarz. Konkretny. Komunikatywny. Punktualny. Podczas badania delikatny. Właściwie umie badać bezboleśnie. Mówi głośno i wyraźnie. Jasno podaje dobre i złe informacje do wiadomości pacjenta. Pan Doktor pokierował moim leczeniem i jestem zadowolona. Czuję się podleczona. Zdrowsza. Podczas badania czułam się bezpiecznie. Jestem Pacjentką z długą Epikryzą. Przeszłam przez 7 różnych oddziałów. Mam porównanie;) DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!:) Jezus Nas Kocha!