lekarz Mariusz Żaczek

Internista, Endokrynolog

2,4
2,1
2,2

Wspaniały specjalista, świetnie wykształcony i moim zdaniem godny zaufania. Zajął się nie tylko schorzeniem, które doprowadziło do mojej hospitalizacji ale także problemami zdrowotnymi, z którymi zmagałam się od kilku już lat i w końcu postawił słuszną diagnozę odkrywając powód schorzenia. Kompleksowe podejście i ogromna wiedza, a także umiejetność tłumaczenia wszystkiego sprawiają, że budzi moje zaufanie. Wobec mnie zawsze był gentlemanem. Dbał o koj komfort jako pacjenta. Chociaż często nie przebiera w słowach to drobne dygresje rozjaśniły mi pobyt wszpitalu i rozbiły atmosferę powagi zwykle tak częsta w szpitalach. Jeśli ktoś czuje się przez takie rzeczy obrażony to najwyraźniej nie ma ani poczucia humoru, ani dystansu do siebie. Moja ocena to same piątki bo na piątkę się mną ten lekarz zaopiekował.

Nie zarzucam dr Zaczkowi chamstwa , ponieważ lekarz ma leczyć a nie być miły . Oskarżam Go o brak umiejętności wysłuchania pacjenta , wyrabianie sobie opinii na temat chorego bez wglądu do wyników jego badań . Dr , Żaczek jest narcyzem , oratorem , wygłasza tyrady z lubością wsłuchując się w to co sam ma do powiedzenia , nie dopuszczając chorego do głosu . Dyskredytuje pacjenta w oczach personelu , marginalizując jego dolegliwości bez przeanalizowania badań chorego . W przypadku nieudolności postawienia diagnozy odsyła pacjentów do psychiatry . Podczas gdy ten sam chory rzetelnie zbadany przez innego lekarza ma postawione trafne rozpoznanie i jest leczony z pozytywnym skutkiem . Panie doktorze psychiatrzy zwykli mawiać ,że nie ma ludzi zdrowych ,są tylko nie zdiagnozowani . Proszę o tym pamiętać jak będzie Pan myślał o sobie jak o normalnym , sprawnym umysłowo człowieku . Zalecam więcej pokory !

Bardzo trafne diagnozy, lekarz oddany pracy. Potrafi pomóc, jest miły. Wszystkie zle opinie są błędne. Raczej ludzie ze złości wystawionej poprawnej diagnozy informujacecj o chorobie pisza te bzdury.

Bardzo trafne diagnozy, lekarz oddany pracy. Potrafi pomóc, jest miły.

Fantastyczny człowiek i lekarz. Przez prawie 10 lat leczył mojego tatę. Jestem pełna podziwu dla jego wiedzy i zaangażowania w leczenie pacjenta.

Moją mamę odeslal do domu z wodobrzuszem twierdząc że można to leczyć w domu...po 2 miesiącach mama trafiła do niego na odział...nie robiono żadnych badań tylko krew...nie można było dowiedziec się co się dzieje bo nigdy nie ma czasu...Moja mama zmarła...

na pierwszej wizycie prywatnej owszem miły,(skierowanie miałam od dr.rodzinnej-koleżanki dr.Żaczka...kazał mnie zapisać na wizytę na NFZ...zbyt szybko zapomniał o tym....nieprzyjemny,gburowaty,nic nie wytłumaczył,chodziłam dwa lata na darmo....Nie polecam!!!!

Takiego lekarza należy unikać, kłamca i oszust, kazał mi poprosić od rodzinnego o skierowanie pilne na nfz, byłam u niego dwa razy prywatnie próbując się wypytać o cokolwiek to ze wszystkiego się śmiał i unikał tematów, wnioskuję że brakuje mu wiedzy na tematy tarczycy. Wracając, gdy zaszłam do recepcji ze skierowaniem pielęgniarka powiedziała, że nie może czegoś takiego robić i trzeba jeszcze zapisywać się prywatnie, po czym wezwała lekarza, a on wyśmiał i powiedział, że niczego takiego nie pamięta i taka sytuacja nie miała miejsca, kompletny pajac !

Widziałam pracę dr M.Żaczka w różnych sytuacjach, towarzysząc mojej mamie po kilka godzin dziennie na oddziale wewnętrznym szpitala miejskiego. Jest to wspaniały lekarz z bogatym doświadczeniem, świetny organizator, całkowicie pochłonięty sprawami pacjentów i szpitala, dobry i wrażliwy człowiek.To b.stresujący zawód.Warto o tym pamiętać.

Brak wiedzy na temat hashimoto, pytając czego należy unikać, a co jeść, twierdzi, że wszystko można. Źle dobrana dawka. Prywatnie $, wszystko ładnie pięknie, a jak przyszło, żeby przepisać na NFZ, to wielkie halo, że nie było takiej rozmowy, bo lekarz nie pamięta. Nie polecam, szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy.