dr n. med. Marlena Kaczmarczyk

Gorąco polecam panią dr. Jest profesjonalna, podchodzi z zaangażowaniem do pacjentki.

Miałam o dr Kaczmarczyk dobre zdanie, do czasu. Usuwałam u niej nadżerkę laserem. Wydałam 300zł plus 3 wizyty kontrolne po 80zł. Pani doktor powiedziała, że wszystko się udało, nadżerki nie ma. Niestety po miesiącu od zakończenia wszystkich wizyt kontrolnych byłam zmuszona szybko skorzystać z porady ginekologa z powodu infekcji i dowiedziałam się, że mam nadżerkę. Zostało to też potwierdzone, u innego lekarza, łącznie dwóch lekarzy. Pieniądze wyrzucone w błoto :( Mimo tego, pani dr miła, delikatna i ma nowoczesny gabinet.

Do Pani dr Kaczmarczyk trafiłam z polecenia. Najlepszy lekarz jakiego znam w leczeniu niepłodności. Nie mogłam zajść w ciąże, długo korzystałam z usług innego lubelskiego specjalisty. Aż w końcu zdecydowałam się na zmianę. Strzał w 10! Profesjonalne badania, obserwacja cyklu i proszę bardzo po 4 miesiącach obserwacji, po odstawieniu lekarstw które dał mi inny lekarz udało się:) na świecie jest już nasza upragniona dzidzia:) Ciąża nie przebiegała bez komplikacji, ale dzięki odpowiedniemu leczeniu udało się donosić dzidzie do 37 tyg. Pani dr jest miła, uprzejma, przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do ...

Do Pani dr Kaczmarczyk trafiłam z polecenia. Najlepszy lekarz jakiego znam w leczeniu niepłodności.  Nie mogłam zajść w ciąże, długo korzystałam z usług innego lubelskiego  specjalisty. Aż w końcu zdecydowałam się na zmianę. Strzał w 10! Profesjonalne badania, obserwacja cyklu i proszę bardzo po 4 miesiącach obserwacji, po odstawieniu lekarstw które dał mi inny lekarz udało się:) na świecie jest już nasza upragniona dzidzia:) Ciąża nie przebiegała bez komplikacji, ale dzięki odpowiedniemu leczeniu udało się donosić dzidzie do 37 tyg. Pani dr jest miła, uprzejma, przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do pacjenta,  zero skrępowania podczas badań. Dla mnie jedyny lekarz do którego mam 100% zaufanie.

Wizyta (usg) u pani dr to niesamowite przeżycie. Jest komfortowo, nowocześnie, profesjonalnie, miło i fachowo. Podczas całego badania pani dr opowiada co widzi, czy wszystko jest ok. Mało jest takich lekarzy, dlatego tym bardziej sie ciesze ze trafiłam tam na usg. Po tak pozytywnych wrażeniach z usg myślałam zeby chodzic do pani dr w ogole na wizyty, ale nie moge na stronie znaleźc cennika. Wie ktos ile kosztuje normalna wizyta tzn bez usg?

Do Pani dr udałam się po wcześniejszym przeczytaniu opinii internetowych i musze zgodzić się z nimi w 100%! Wspaniała kobieta, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Mój lęk przed ginekologiem po pierwszej wizycie w innym gabinecie minął, Ta kobieta to lekarz z prawdziwego zdarzenia!

Byłam na wizycie u Pani doktor w provivo całkiem przypadkiem, ponieważ mojego lekarza nie było. Miałam mieć monitoring owulacji. Przed wizytą przeczytałam opinie o Pani doktor i zgadzam się z nimi w 100%. Jest to przesympatyczna kobieta, bije od niej takie ciepło. Jest zainteresowana pacjentką. Mimo młodego wieku widać, że jest świetnym specjalistą. Byłam u ok. 5 różnych ginekologów, ale to właśnie Pani doktor wywarła na mnie największe wrażenie. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Ja byłam wczoraj u dr Kaczmarczyk na USG 4d w Provivo. Super!!! po prostu super, pani doktor przemiła, zdjęcia i DVD extra i badała mnie super dokładnie, wszystko wytłumaczyła, bardzo wyczerpująco i to wszystko za przyzwoitą kasę, a nie 200-300 zł jak sobie życzą inni w Lublinie. Polecam Całujemy, Anetka i mały BOBI.

Ja byłam wczoraj u dr Kaczmarczyk na USG 4d w Provivo.
Całujemy, Anetka i mały BOBI.

Potwierdzam wszystkie dobre opinie, chodzę do dr Kaczmarczyk od początku tego roku ( druga ciąża po 12 latach), dr wszystko jasno tłumaczy, rzeczowo i konkretnie, odpowiada na każde pytanie, nie zbywa, nie pogania (chyba dlatego te małe poślizgi w poczekalni), kieruje na wszystkie badania, również prenatalne, jest miła, delikatna i każde badanie w jej gabinecie to czysta przyjemność a nie stres, nerwy czy wstyd. Ostatnio byłam na Usg 3d w PROVIVO i jestem zachwycona, niedość że pani dr pokazała mi wszystko na dużym TV to jeszcze dostałam płytę DVD z ...

Potwierdzam wszystkie dobre opinie, chodzę do dr Kaczmarczyk od początku tego roku  ( druga ciąża po 12 latach), dr wszystko jasno tłumaczy, rzeczowo i konkretnie, odpowiada na każde pytanie, nie zbywa, nie pogania (chyba dlatego te małe poślizgi  w poczekalni), kieruje na wszystkie badania, również prenatalne,  jest miła, delikatna i każde badanie w jej gabinecie to czysta przyjemność a nie stres, nerwy czy wstyd. Ostatnio byłam na Usg 3d  w PROVIVO i jestem zachwycona, niedość że pani dr pokazała mi wszystko na dużym TV to jeszcze dostałam płytę DVD z nagraniem z badania, teraz pokazuję moje dzieciątko najbliższym  :-) w domowym zaciszu. Naprawdę jestem zadowolona.

Na tym etapie leczenia, moge powiedzieć, że dr Kaczmarczyk jest bardzo dobrym lekarzem, po wielu latach "tułaczki" po lekarzach trafiłam dzięki Bogu na fachwca w swojej dziedzinie, od początku naszej wspólnej drogi ku macierzyństwu, fachowe podejście do leczenia, szereg badań i na drugiej wizycie juz jasny plan działania, zero zniecierpliwienia, poganiania... ma czas na to żeby wyjaśnić, rozwiać watpliwości i uspokoić, bardzo rzeczowa kobieta, nareszcie... i nie ma to znaczenia jak długo już jestem jej pacjentką, czuję, że jestem w dobrych rękach i wiem, że dr Marlena przeprowadzi nas przez ...

Na tym etapie leczenia, moge powiedzieć, że dr Kaczmarczyk  jest bardzo dobrym lekarzem, po wielu latach "tułaczki" po lekarzach trafiłam dzięki Bogu na fachwca w swojej dziedzinie, od początku naszej wspólnej drogi ku macierzyństwu, fachowe podejście do leczenia, szereg badań i na drugiej wizycie juz jasny plan działania, zero zniecierpliwienia, poganiania... ma czas na to żeby wyjaśnić, rozwiać watpliwości i uspokoić, bardzo rzeczowa kobieta, nareszcie... i nie ma to znaczenia jak długo już jestem jej pacjentką, czuję, że jestem w dobrych rękach i wiem, że dr Marlena  przeprowadzi nas przez tą trudną drogę. Za chwilę startujemy z drugą inseminacją, wiem, że zrobi wszystko aby się udała, polecam wszystkim kobietom planującym macierzyństwo.