dr n. med. Marlena Kaczmarczyk

potwierdzam opinie o miłym traktowaniu pacjenta i nie jest to moja subiektywna opinia , czekając w poczekalni rozmawiamy między sobą również o tej lekarce i nie spotkałam się z żadną negatywną opinią myślę ze tak jak jedni są zadowoleni np z dentysty a inni nie , nawet warsztaty samochodowe mają swoich wielbicieli jak i tych którzy ich nienawidzą itd ja osobiście korzystam z porad tej lekarki od 4 lat i nie widzę powodu do zmian uważam że ma nosa do diagnoz , jak mało kto ten zawód to chyba jej powołanie

Chodzę do Pani Doktor już od ponad roku. Jest to pierwszy ginekolog, z którym można swobodnie porozmawiać. Poprzedni, do których chodziłam, przeważnie spieszyli się, zawsze mieli coś do zrobienia i czułam, że sa nieobecni. Pani Doktor tłumaczy wszystko, jak robi usg mówi co widać na monitorze. Po wizycie u niej zawsze czuje się dobrze poinformowana i wiem co będzie się ze mną działo dalej. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor Marleny szczerze polecam!!!!

Pani doktor prowadzi moją ciążę i naprawdę wychodzę spokojna z jej gabinetu. Nie bagatelizuje nawet z pozoru błahych dolegliwości,zleca odpowiednie badania i nie przepisuje leków "w ciemno". Poleciła mi ją koleżanka. W porównaniu do innych ginekologów,których byłam pacjentką zdecydowanie najlepszy lekarz.Oceniam na "bardzo dobry",ponieważ do rozwiązania jeszcze trochę czasu zostało i dopiero wtedy z czystym sumieniem będę mogła ocenić panią doktor jako "najlepszą" :)

Przemiła Pani, delikatna, subtelna, opiekuńcza, cierpliwa, nie żałuje badań, wizyta trwa tak długo jak trzeba, nie śpieszy się. Pani Doktor prowadziła moją całą ciążę, wizyty u niej to była przyjemność, znikał stres i skrępowanie. Niepokojące objawy traktowała bardzo poważnie, organizowała konsultacje u innych specjalistów w celu wykluczenia zagrożenia. Super, naprawdę polecam.

Witam. Też chcę podzielić się swoja opinią. Dr Kaczmarczyk to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Odkąd do Niej chodzę, nie więcej mam ochoty zmieniać ginekologa. Jest bardzo miłą osobą, wszystko wyjaśnia, zleca badania, o których inni lekarze pewnie w życiu by nie pomyśleli, tylko ładowaliby tradycyjnie piguły na zasadzie "a może pomoże". Podoba mi się, że nie jest na usługach koncernów farmaceutycznych i niektóre leki wręcz odradza, mówiąc: "swojej córce bym tego nie przepisała". Takie zasady powinni mieć wszyscy inni lekarze. Mam do Niej pełne zaufanie i polecam każdej kobiecie. Pozdrawiam