dr n. med. Marlena Kaczmarczyk

Witam!!! Obecnie Pani doktor prowadzi moją ciążę - Zgadzam się w 100% z opiniami poniżej. Miła, mądra, rzetelna, inteligentna, dokładna, delikatna. Odpowiedziała ,na każde moje pytanie- wyczerpująco. Dokładnie wytłumaczyła i wyjaśniła moje wątpliwości. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Super kontakt- udostępnia tel. kom. do siebie. Czuję się bezpiecznie - gdyby się coś działo zawszę mogę uzyskać poradę lub konsultację - nie czekając na kolejną wizytę. Polecam !!!! w 100%

Pani Doktor jest fenomenalna, dostępna, dokładna, dzięki jej leczeniu i inseminacji zaszłam w ciążę, wykonała wszystkie badania prenatalne, doskonale, precyzyjnie, ciąża prowadzona wzorowo.To niesamowita kobieta. Ja i mój mąż dziękujemy i polecamy.

Dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat Pani doktor. Poświęca dużo czasu, żeby poznać pacjentkę, ma przyjazne podejście do pacjenta i jest bardzo skrupulatna podczas badań. Prowadzi moją ciążę i mam poczucie, że ja i moje dziecko jesteśmy pod najlepszą opieką. Odpowiada na wszystkie pytania i słucha pacjentki, łagodzi lęki i wszelkie napięcia. Szczerze polecam Panią doktor.

Panią Doktor wybrałam wyłącznie na podstawie opinii z internetu, nie znałam jej wcześniej i nikt ze znajomych mi jej nie polecał. Ze względu na moje wcześniejsze problemy z donoszeniem ciąży i dużą ilością poronień, ilość lekarzy ginekologów z jaką miałam styczność była dość duża. Przy wyborze obecnego lekarza warunek miałam tylko jeden - musi to być kobieta. Pani Doktor Kaczmarczyk urzekła mnie już na samym początku swoim podejściem do pacjenta. Jest bardzo spokojna, szczera i z rozwagą podejmuje wszystkie decyzje. Bada bardzo delikatnie, cały czas kontrolując czy wszystko jest w porządku. Pozwala pacjentce mówić o wszystkich swoich wątpliwościach i dokładnie słucha wszelkich sugestii (co niestety u moich dotychczasowych lekarzy było nie do przyjęcia - mowa tu tylko o lekarzach przyjmujących prywatnie). I jeszcze bardzo ważna kwestia, mianowicie troska dr Kaczmarczyk nie kończy wraz za zamknięciem drzwi gabinetu, otóż doktor zostawia do siebie kontakt (również mailowy), co dodatkowo sprawiło, że poczułam się "objętą opieką lekarską" i to FACHOWĄ!. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor, polecam Ją naprawdę w 100%.

Witam. Byłam z polecenia koleżanki wczoraj na wizycie. Atmosfa bardzo przyjemna, intymnie dyskretnie, zarówno w poczekalni jak i w gabinecie. Pani dr bardzo miła. Potwierdzam wszystkie opinie na jej temat. Pani dr pokazała mi na monitorze moje nadżerki i zaproponowała odpowiednie metody leczenia. Wszystko wytłumaczyła. Jestem przemile zaskoczona. Polecam

Korzystam z usług P. Dr. Kaczmarczyk Marleny od prawie dwóch lat. Jest osobą miłą, spokojną, odpowiada wyczerpująco na każde pytania. Przy badaniu bardzo delikatna. Od razu na początku jak do niej trafiłam zleciła wymaz (od roku męczyły mnie stany zapalne, swędzenie, świąd pochwy i sromu) a nie faszerowała bez sensu, jak poprzednia moja ginekolog globulkami i maściami, które nic nie dawały. Kilkukrotnie przyjęła mnie bez wcześniejszej rejestracji, bo się źle czułam (wiedziała, ze mam torbiel na jajniku). Nie naciąga finansowo, cena za wizytę jest naprawdę niewielka. Na miejscu można zrobić USG przezpochwowe, wymazy, cytologię, kolposkopię z przekazem na duży monitor- teraz same możecie pooglądać nadżerki i ocenić czy jest dobrze leczona, jak dla mnie rewelacja.

Leczę się u Pani doktor w Provivo, a w zasadzie już nie leczę. Po 4 miesiącach od pierwszej wizyty upragniona ciąża, po 4 latach starań:)). Teraz Pani doktor prowadzi moją ciążę. I wiem że będę jej wdzięczna do końca życia. W 11 tc oznajmiła nam już że będziemy mieć synka. Fenomenalna kobieta, cierpliwa, mądra, wielce zaangażowana w leczenie

Bardzo dobry fachowiec jak na swój wiek. Polecam

Bardzo dobry fachowiec jak na swój wiek. Polecam

Gorąco polecam Panią doktor, uważam że jest świetnym fachowcem i ma super kontakt z pacjentem. Zawsze miła i uprzejma poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba i jest bardzo wyrozumiała.Dba o swoich pacjentów nawet podczas leczenia na innym oddziale szpitalnym, niż na ty na którym pracuje.

Faktycznie pani Doktor jest miła,kompetentna,co ważne dokładna,i wszystko stara sie wytłumaczyć.Byłam bardzo zadowolona z wizyty.