lekarz Martyna Gizler

Polecam w 100 %. Bardzo miła, uprzejma, ze świetnym podejściem do dziecka. Zaangażowana, wyjaśnia wątpliwości, informuje na bieżąco o wynikach badań i toku leczenia. / z doswiadczenia wiem że z tym bywa niestety różnie /.

/ z doswiadczenia wiem że z tym bywa niestety różnie /.

Pomimo braku zaufania do innych lekarzy a szczególnie do Ordynatora..... w ktorej Pani doktor pracuje...ufamy Tej Pani. świetne podejście do dzieciaka super podejście do nas. Polecamy Panią doktor. jej szef jest jak Bóg... pan i władca narzuca swoje racje w stylu " Moje rację są najmojsze" To Pani doktor i tak ma swoje zdanie. wobec nas słuszne i sprawdzające się.

Nie ma lepszego lekarza od Pani doktor. Polecam serdecznie. Tylko ta Pani doktor umiała nam pomóc. Super podejście do małych pacjentów,zaangażowanie,uprzejmość i duża wiedza w tej dziedzinie to tylko nie które zalety Doktor Gizler.

Wciąż poszukujesz " Opole"?

Centrum Medyczne

Rafał Bilski

Ginekolog
MEDREM
Mickiewicza(budynek Pogotowia)
Słowackiego 5 lok. 2c
49-200 Grodków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin
ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole
Spółka Partnerska Lekarzy Przychodnia "ZDROWIE" - Anna Graczyk-Duda, Ewa Raczyńska, Andrzej Walorski, Roman Wróbel
ulica Szpitalna 13
49-200 Grodków