dr n. med. Marzenna Wesołowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

pani doktor nie mogę zarzucić, iż jest nie miła, zwykle wizyta przebiega spokojnie bez animozji z którejkolwiek strony, aczkolwiek zdarzyło mi się z raz mieć uczucie, iż pani doktor jest nieco poirytowana, przynajmniej ja tak to odebrałam, jak było rzeczywiście wie tylko ona, więc sądzę, że może o tym piszą moi niezadowoleni przedmówcy, za panią doktor przemawia szacunek jaki mają do niej koledzy po fachu, którzy ją polecają oraz to, że polecają ją też sobie rodzice, jej nazwisko jest raczej znane przynajmniej tu w okolicach, dlatego i ja bym ją polecała, gdybym miała bazować tylko na własnych odczuciach i historii leczenia to bym się na razie wstrzymała z oceną, nie uzyskałam jak do tej pory nic co pozwoliło by mi postawić inną ocenę niż neutralną (ani dobrze ani źle) i pewnie dopiero, gdy wyjaśni się nasz problem będę mogła powiedzieć jaki był w tym udział tego lekarza, sporo ludzi jednak jest zadowolonych, więc myślę, że warto do niej skierować swoje kroki

Leczyłem się u Pani doktor przez cztery lata i przez ten czas była zawsze uprzejma, miała zawsze czas dla pacjenta, nigdy nie odmówiła pomocy, jest miła, uprzejma, cierpliwa w stosunku do rodzica jak i pacjenta. Polecam wszystkim.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Zbadala dziecko, przeprowadzola szczegolowy wywiad zarowno ze mna jak i z dzieckiem. Stawiajac diagnoze, dokladnie poinformowala mnie na czym polega problem, co mam robic jesli dolegliwosci sie nasila. Cierpliwie odpowiadal na moje pytania. Jednym slowem jestem jej wdzieczna za tak profezjonalne podejscie.

bardzo miła Pani doktor:) spokojnie wszystko tłumaczy, nie śpieszy się i słucha co się do niej mówi;bardzo szybko potrafi zdiagnozować problem i pomóc; poza tym ma świetny kontakt z dziećmi:)))))

Bardzo kompetenta i miła. Z duzą wiedzą wszystko wytłumaczy. bardzo dobre podejsćie do pacenta

bardzo niedostępna, zadufana wręcz chamska, dziecko badała jak przedmiot, brak szacunku do rodziców. jak odbierałam wyniki, diagnoza wszystko co najgorsze, zero wytłumaczenia co i jak. oczywiście zapomniała dodać, że dziecko rośnie i tylko czas pokaże jak się rozwinie, bo dla niej to juz byla roslinka. Nie wiem jaka jest jak przyjmuje prywatnie, bo kasa przecież dużo robi, ale w szpitalu to jest totalna porazka.

Nie polecam nikomu, nieczuła, niekompetentna, brak kontaktu z dzieckiem i opiekunem. Zadufana w sobie.

P.Wesołowska jest neurologem z powołania.Ogromna wiedza poparta prakryką(byle kto nie pracuje w szp.wojskowym w Bydgoszczy).Oprcz tego wyjątkowo uprzejma i skromna-jak się z nią rozmawia,to człowiek czuje się jakby rozmawiał z przyjaciółą.BARDZO POLECAM.

Pani profesor jest wspaniała i mądra mati...................................................................................... Mateusz Pozorski

Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą dużo czasu poświęca pacjentowi.Polecam. Doskonałe podejście do pacjenta