dr n. med. Marzenna Wesołowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Brak podejścia do dzieci. Badała naszą 15-miesięczną córkę jak robota a nie człowieka, co dziecko od razu wyczuło. Jak można badać dziecko nie odczekawszy aż się uspokoi, po tym jak się uprzednio uderzyło!!!

Nie polecam!!Moze rodzicow zdruzgotać ta wizyta.Nie ma podejscia do dziecka.Wizyta przebiega szybko i w 5 min wydaje opinie.

Bardzo kompetentna i miła osoba. Wspaniałe podejście do dzieci. Wizyta u Pani doktor to dla mojego dziecka żaden stres. Dobre relacje i zaufanie, polecam gorąco.

Bardzo dobry lekarz. Moge tylko napisac ze stara sie pomoc

Bardzo dobry lekarz. Moge tylko napisac ze stara sie pomoc

***Dziekuje Pani Doktor za wszystko***!!! Jest to bardzo wspaniala osoba dzieki niej nasz synus jest zdrowy*** ***Z CALEGO SERCA POLECAM***

***Z CALEGO SERCA POLECAM***

o matko, to ma być lekarz?? kiedy przestała mnie leczyć, bo byłam już pełnoletnia, na pożegnanie powiedziała, że nie może stwierdzić że jestem chora, bo ona tego nie widziała. pożal się Boże, zero szacunku

Nie dość, że p. dr spełniła całkowicie moje oczekiwania to jeszcze złapała dobry kontakt z dzieckiem, co w przypadku mojej pociechy nie jest wcale takie łatwe :)

bardzo nieodpowiedzianly lekarz, zero szacunku dla pacjenta

bardzo nieodpowiedzianly lekarz, zero szacunku dla pacjenta

Zdecydowanie polecam. Lekarz godny zaufania.

Zdecydowanie polecam. Lekarz godny zaufania.

Zdecydowanie odradzam, posiadana przez nią wiedza jest niezgodna z literaturą przez co wprowadza pacjenta w błąd sugerując kolejną wizytę kontrolną.