Marżolena Uniejewska

Dietetyk

Schudłam 18kg. Dieta jest naprawdę efektywna, ale niestety bardzo niezdrowa. Tak samo można jeść ponad 1000kcal w mcdonaldzie i też chudnąć, a przy okazji niszczyć sobie organizm. Dieta bazuje na produktach które jemy na co dzień, dzięki czemu nie jest uciążliwa, ale nie przyzwyczaja nas do zdrowych nawyków (większość produktów jest przetworzona!!!), co może spowodować że łatwo wróci się do starej wagi. Dieta jest uboga w tłuszcze, co w przypadku kobiet w przyszłości może mieć złe skutki układu hormonalnego.Dobry starter, łatwo zrzucone kilogramy ale w niezdrowy sposób.

Dietetyk godny polecenia ,posilki latwe do przygotowania ,nie drogie produkty a najważniejsze że skuteczna dieta.

A ja zaczynam! Mam do zrzucenia 40kg (dla mojego szczęścia). Wierzę, że uda mi się osiągnąć cel w ciągu roku!

Ja dopiero zaczynam, po dwóch tygodniach schudłam 6 kg. Mój cel jest jeszcze odległy ale już widzę skuteczność i najważniejsze - jem normalne posiłki i nie jestem głodna. jestem osobą bardzo zajętą zatem nie potrzebuję długich wizyt i pseudo motywujących wywodów. Przygotowanie jedzenia na wynos do pracy nie zabiera mi dużo czasu. Chodząc do specjalisty oczekujemy skuteczności i to jest najważniejsze. Powodzenia dla wszystkich odchudzających się!

W ciągu pierwszego tygodnia -4 kg, potem odpowiednio w każdym następnym po -1 kg przy solidnym stosowaniu diety. Razem schudłam już 21 kg. Nieprawdfą jest że za każdym razem ta sama dieta, ja dostawałam co tydzień inny zestaw, podobny ale odmienny od poprzedniego. Jeszcze tylko 9 kg i osiągnę swój sukces

Witam,ja zaczęłam z zeszłym tygodniu... Efekt -7kg Kobitka bardzo sympatyczna tylko mało czasu poświęca pacjentowi. moim zdaniem najważniejsze że dieta jest skuteczna :)

Witam,ja zaczęłam z zeszłym tygodniu... Efekt -7kg
Kobitka bardzo sympatyczna tylko mało czasu poświęca pacjentowi.
moim zdaniem najważniejsze że dieta jest skuteczna :)

Pani dietetyk, to bardzo miła , ciepła osoba, natomiast poświęca mało czasu na zdyscyplinowanie pacjenta oraz na wyjaśnieniu problemu..wizyta trwa dosłownie 3 minuty, dostajesz tylko dietkę na tydzień , płacisz i po wizycie...natomiast nie podchodzi Pani do pacjenta indywidualnie, nic nie zmienia, nawet jeśli nie ma efektów......

Dzięki tej pani dietetyk uwierzyłam że mogę nosić rozmiar XS ;)

Dzięki tej pani dietetyk uwierzyłam że mogę nosić rozmiar XS ;)

Myślę, że najlepszym komentarzem będzie sucha statystyka - w ciągu 10 tygodni stosowania diety straciłem 17 kg (wciąż jeszcze chudne), z czego ponad 20 kg tkanki tłuszczowej (w międzyczasie chodząc na siłownie zbudowałem parę kilo tkanki mięśniowej). Przestrzeganie diety w połaczeniu w z wysilkiem fizycznym (dwa razy w tygodniu jogging, dwa razy w tygodniu siłownia, raz basen) dało w moim przypadku ogromne rezultaty. Startowałem od tanki tłuszczowej na poziomie 41% w tej chwili zszedłem poniżej 20% (i mieszcze się już w normie). Uważam osobę Pani Marżoleny za bardzo kompetentną i pomocną. Jesli tylko ktoś chce naprawde zrzucić zbędne kilogramy i będzie przestrzegał jej to jestem przekonany, że u tej osoby znajdzie pomoc. Wraz ze mną u Pani Uniejewskiej odchudza się kilku znajomych i każdy notuje średni cotygodniowy spadek wagi na poziomie 1,5kg/tydzień. Dodam, że jedzenie które serwuje Pani dietetyk jest smaczne i w zupełności wystarczające (głód oddczuwałem jedynie przez pierwsze 3 dni, później problem znikł :) pozdrawiam i polecam.

ja zaczęłam tydzień temu w Ostrowie dieta nie jest drastyczna wieczorami nie chce mi się jeść nauczyłam się pić kawy i herbaty bez cukru nie jem słodyczy pierwsza wizyta 45+20 u jej męża badanie tłuszczu BMI i kaloryczność potrzebna w ciągu doby, obydwoje państwo bardzo mili nie wiem jak to dalej będzie szło, ALE SILNA MOTYWACJA SAMEGO SIEBIE JEST TU SPRZYMIERZEŃCEM, powodzenia dla odchudzających się