Marżolena Uniejewska

Dietetyk

Pani Marżolena pomogła mi schudnąć już 22 kg, zostało mi jeszcze raz tyle, mam nadzieję, że dam radę:) Pani dietetyk jest przemiła, pełna energii i radości. I to się udziela :) POLECAM!!!!!!!

POLECAM!!!!!!!

Pani Marżolena daje wszystkim te same diety. Czy to jest mężczyzna, kobieta czy młoda dojrzewająca osoba. Pewnie, że się chudnie, ale po zakończeniu diety szybko przybiera się z powrotem na wadze. Ta dieta nie zmienia nawyków żywieniowych

Godna polecenia bardzo mila i sympatyczna

Godna polecenia bardzo mila i sympatyczna

Przemiła osoba, która przede wszystkim nie jest nastawiona an krytykowanie innych 'nie udało Ci się w tym tygodniu, to się nie przejmuj, za tydzień będzie lepiej, bo jesteś zdolna'. Wizyty faktycznie krótkie, ale według mnie jeżeli ma się pytania odpowiada na nie zawsze. Jest cierpliwa, jeżeli chodzi o durne pomysły i według mnie wzbudza sporo dobrych emocji. Schudłam 14kg, przez rok bez diety przytyłam 1,5kg... bo wiadomo jak to jest, wróciłam trochę do czekolady, ale to nie wina diety. A co do diet - jadłam więcej niż zwykle!

Chodziłam do pani Marżoleny.Pomogła mi schudnąć 9 kg lecz kiedy przestałam chodzić waga się moja podniosła.

Nie polecam.Każdemu daje te same diety i każdego traktuje podobnie,sprzedaje te swoje diety nawet osobą bardzo szczupłym, mającym krzywy obraz siebie samego i zachęca do odchudzania się anorektyczki.

Moj 15-letni obecnie syn Wojtek był otyły od zawsze.Pani dietetyk pomogła mu schudnąć już 19 kg .Sumiennie przestrzegał i przestrzega nadal diet podanych przez pania Marżolenę.Mogę z całą pewnościa polecić wszystkim pania dietetyk.Agata R.-Kępno

dzięki pani Marżolenie schudłam 25 kg i to nie była drastyczna dieta. :)

dzięki pani Marżolenie schudłam 25 kg i to nie była drastyczna dieta. :)

Zdecydowanie polecam tą Pania dietetyk. To przemiła osoba i bardzo dobry specjalista, dzięki diecie którą mi zapisała schudłam 13 kg bo taki był mój cel. Waga z przed diety nie powróciła i cały czas pozostaje bez zmian :)

Zdecydowanie spełniła moje oczekiwania. Chudłam systematycznie co tydzień tracąc kilogram / ale to indywidualne cechy, każdy ma inaczej/. schudłam 25 kg. przy ogromnym wsparciu emocjonalnym ze strony dietetyczki, myślę że to głównie spowodowało, że udało mi się wytrwać. Z pełną odpowiedzialnością polecam.