Marżolena Uniejewska

Dietetyk

nie polecam tej dieteyczki ze wzgledu na to iz nie podchodzi ona do pacjenta inwidualnie tylko kazdemu tak samo, po jej diecie przytylam i do tego przemiana materi mi sie pogorszyla:(

Zdecydowanie TAK!!! Polecam Goąco panią Marżolenkę! b.pacjętka

Zdecydowanie TAK!!! Polecam Goąco panią Marżolenkę!
b.pacjętka

Wizyta trwa zbyt krótko. Pozostałam bez odpowiedzi na moje pytania. Dostałam suchą diete bardzo mi nieprzyjazną. Chodziłam cały czas głodna a chyba nie o to chodzi w odchudzaniu. Maria Ostrów Wlkp

Czy ktoś mógłby mi podać numer telefonu do tej dietetyczki ? Z góry dziękuję ;)

Czy ktoś mógłby mi podać numer telefonu do tej dietetyczki ? Z góry dziękuję ;)

Ta Pani jest dietetyczką,nie jest lekarzem.Jest przemiłą osobą,bardzo przyjazną.Pod Jej opieką straciłam na wadze 20 kg i trwa to już 10 waga sprzed odchudzania nie powróciła.Bardzo szczerze polecam wizyty u tej Pani dietetyczki.Pacjentka Janina z Ostrowa Wielkopolskiego PS nie wiem ile obecnie kosztuja wizyty,kiedy ja chodziłam koszt wizyty był 35 zł.