Marżolena Uniejewska

Dietetyk

Chodziłam do pani Marżoleny 5 lat temu , w ciągu 6 tygodni schudłam 10 kilo. Póżniej przybrałam na wadze bo zaszłam w ciąże. Obecnie stosuje tą samą dietę co kiedyś i chudne. Polecam.

chodzilam do pani marżoleny w wieku 11 lat gdyz mialam nadwage, schudłam 13 kg, przytylam troszke(po 6 latach) ale to nie wina diety lecz tego ze poszlam do liceum stres i wiecej jadlam, w tym tygodniu zwrocilam sie znowu do niej, faktycznie dieta podobna do tej co mialam kiedys ale bardzo skuteczna, wspierala mnie ona podczas diety wtedy i wspiera takze teraz, wierz w pacjentów, POLECAM!!

Pani Uniejewskiej zawdzięczam świetne samopoczucie, nie tylko to fizyczne ale takze psychiczne. W miesiac schudlam 7 kg, dzis waze 57kg i chce mi sie fruwac!!!! Jeszcze 1kg brakuje do pelni szczescia, mam zamiar to zrobic w tym tygodniu :)) Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i z niecierpliwością czekam na nasze spotkanie. Joanna

10 lat temu schudłam 12 kg przez 3 miesiace byłam zadowolona. Obecnie chodzilam do niej 2 miesiace i nic nie schudlam . Nie wiem dlaczego?

Witam, dzięki tej Pani w końcu zaczęłam się sobie podobać. z Miłą chęcią Patrze na swoje zdjęcia.. oglądam siebie w lusterku. Widzę Piękną dziewczynę! Ważyłam 98 kg. w końcu powiedziałam dość! Koleżanka poleciła mi właśnie tą Panią Dietetyk, teraz ważę 67 kg. schudłam 31 kg w ciągu niecałego roku. Polecam!

Powiem tak Pani Marżolena jest dobrym dietetykiem choć ma pewne wady.Jako lekarz powinna bardziej motywować osobę odchudzającą, powinna faktycznie zmieniać diety i nie dawać cały czas tego samego do żarcia.Jak bylam dzieckiem chodziłam do tej pani teraz znów zaczełam a dietę którą mi dala była prawie że identyczna. Jednak schudłam 15 kg. Jakby jej się chciało to by każdemu zrobiła inną dietę.

super jest pani Marżolena Uniejewska,korzystałam z porad pani Marżoleny z wielkim pozytywnym skutkiem,przez pół roku schudłam 21 kg. Było to 12 lat temu,niestety trochę mi przybyło (z własnej woli),ale nie dużo. Bardzo,bardzo polecam panią Marżolene.Janina z Ostrowa

Nie polecam, wizyta u tej Pani polega na tym że drukuje ona te same diety każdemu,czy osoba jest bardzo otyła czy też ma do zrzucenia tylko kilka kg. Pacjenta powinno się traktować indywidualnie.

Bardzo miła osoba pomogła mi z moim problemem schudłam 16kg w nie całe 3 miesiące. Jadłam normalne rzeczy i nie byłam głodna Polecam i dziękuję za pomoc Jadwiga

Bardzo miła osoba pomogła mi z moim problemem schudłam 16kg
w nie całe 3 miesiące. Jadłam normalne rzeczy i nie byłam głodna
Polecam i dziękuję za pomoc
Jadwiga

Przemiła osoba,ale moim zdaniem swoim wyglądem nie wzbudza zaufania - jest potwornie chuda! jesli to wynik diet, a nie, nie daj Boże choroby, to może swiadczyc o obsesji szczupłej figury. Czas, jaki poświęca kolejnym pacjentom - klientom - niezwykle krótki. Nie można porozmawiać. Waga, karteczka z dietą, dla każdego taka sama , należność i następny, proszę. Coś tu nie gra! Za szybko, zbyt powierzchownie. Dobry dietetyk, to również dobry psycholog, tu czasem szukamy wsparcia i motywacji do zmiany stylu życia ico za tym idzie - odżywiania. A faktem jest ,że ...

A faktem jest ,że schudłam kilka kilogramów,a tyle mi było trzeba.