Lekarze Medycyna estetyczna

dr Arkadiusz Dołba

Scanmed Universum przy Uniwersytecie Ekonomicznym
Rakowicka 16
31-511 Kraków

Polecam tego lekarza , spokojnie i dokładnie omawia zabieg, nie zdziera cenowo a efekty świetne ! Korzystam z zabiegów u pana Dołby od kilku lat,niezmiennie zadowolona :)
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Iwona Radziejewska-Choma

Medycyna estetyczna, Flebolog

Instytut Eris
Wojska Polskiego 3
Konstancin-Jeziorna

Polecam Panią dr Iwonę Radziejewską-Choma. Miałam wykonaną niechirurgiczną korektę nosa. Zabieg zupełnie bezboleny dzięki dobrej jakości znieczuleniu. Pani dr wyczerpująco opowiada o zabiegu, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Pani dr jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Obsługa i troska o pacjenta na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Medycyna estetyczna
                                       lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Świetny lekarz, który dba o jak najbardziej naturalne efekty wykonywanych zabiegów. U Pani dr wykonywałam juz wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, mezoterapię skóry twarzy i dłoni, mezoterapię skóry głowy (osocze, fibryna dr cyj). To zaufanie pozwoliło mi sprezentować mojej 63 letniej mamie metamorfozę u pani doktor - nie zdecydowałabym się na taki krok, gdybym nie była pewna za p. doktor w 100%. Polecam, zabiegi wykonywałam w klinice Body Care Clinic w ...
Opinia dodana przez: Sabina

dr n. med. Marcin Nylec

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

NZOZ GynCentrum
Żelazna 1
40-851 Katowice

Do Pana Doktora trafiłam szukając lekarza, ktory zrobi poprawke po zabiegu labioplastyki, bylam załamana efektem, prawie wpadlam w depresje. Pan Doktor na konsultacji zbadal mnie, przeprowadzil ze mna rzeczowa rozmowe, byl empatyczny i odpowiedział na wszystkie nurtujace mnie pytania. Jestem juz po zabiegu u Pana Doktora i jestem przeszczesliwa.Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista i cudotwórca, moj przypadek byl naprawde beznadziejny.Tak bardzo wazne jest, aby wybrac odpowiedniego lekarza, by pozniej uniknac ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Bartosz Pękała

Ginekolog położnik, Endokrynolog

NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J.
Białostocka 24 , I piętro gab. 3
18-300 Zambrów

Najlepszy specjalista u jakiego byłam. Pełen empatii, troski i zaangażowania w proces leczenia. Wysoka kultura osobista i głęboka wiedza idą w parze z pasją do wykonywanego zawodu. Stwarza poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia ciąży. Szczegółowo omawia wszystkie wyniki krwi i badania usg. Odpowiada z cierpliwością na wszystkie wątpliwości.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Piotr Rak

Wyspa Medycyny Przyjaznej
Toruńska 15
80-747 Gdańsk

Specjalista z dużym doświadczeniem, anielską cierpliwością i pewną ręką, chirurg doskonały, Wyczerpująco wyjaśnia propozycję i plan pracy, a przy tym wszystkim na poczucie estetyki, elegancji i umiaru, w tym, co robi, a to już nie tylko profesjonalizm, ale talent. Po 5 gwiazdek w każdej kategorii. Asystentka doktora idealnie wkomponowuje się w wysoki poziom obsługi, walory jej pracy także błyszczą 5 gwiazdkami.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Bożena Kierzkowska

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

H.Modrzejewskiej 4/4
Koszalin

Zdecydowanie polecam, kompetentna, rzeczowa, bardzo uprzejma, świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna
Gdańsk

Uprzejma poświęca dużo czasu. Na wizycie w Gdańsku nie patrzy na zegarek poświęca tyle czasu ile powinna. Przepisuje trochę drogie leki, ale skuteczne. Jedyny minus to , że kiedys napisalam do niej z prosba o nazwy lekow , ktore miala wyslac smsem. nie odezwala sie do tej pory. ale fakt jest sympatyczna mila ma BARDZA DUZA WIEDZE. Kieruje na wszystkie potrzebne badania, ANGAZUJE SIE bardzo w problem .SLUCHA TO DUZA ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Nagiel

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Pani dr. Markiewicz podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, wyjaśnia i odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości, nie ponagla. Jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem. Rzetelnie i dokładnie przeprowadza badanie. Przy tym jest bardzo miłą, serdeczna osobą.

lekarz Tatiana Mol

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

Katarzyna Paczek

Lekarz rehabilitacji ruchowej, Medycyna estetyczna

Centrum Holymed
Warszawa

Po długim zastanawianiu się wreszcie zdecydowałam się na botoks czoła i kurzych łapek. Doktor mi wszystko wyjaśniła, powiedziała jaki będzie efekt i ile się utrzyma wygładzenie zmarszczek. Dzisiaj nie wyobrażam sobie mojej twarzy bez botoksu, a znajomi wreszcie mówią, że się uśmiecham i nie jestem już taka naburmuszona!!! Nigdy nie byłam, to te zmarszczki nadawały mi taki wygląd. SUPER LEKARZ! Dziękuje za opiekę.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 27316, 'name': u'Sopot'} Dermatolog
                                       lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Centrum Dermatologiczno-Alergologiczne „Derm-Al”
Armii Krajowej 116/5
81-824 Sopot

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Marcin Świder

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Pan Marcin to super lekarz i człowiek. Robił mi Vaser ponad miesiąc temu i wszystko pięknie się pogoiło, a ja wróciłam do życia jak nowo-narodzona :)
Opinia dodana przez: loczek

lekarz Paweł Siennicki

Asnyka 2
05-410 Józefów

Wspaniały lekarz, godny zaufania, wyrozumiały, cierpliwy, pacjent czuje się bezpieczny i zrozumiany. Nawet idąc do lekarzy, prywatnie nie często spotykam się z taką życzliwością lekarza do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie Krystyna
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. med. Paulina Potoczek

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3
31-156 Kraków

Jest tak miła i poświęca tak dużo czasu pacjentowi że wizyta u niej jest bardzo przyjemna i skuteczna.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Marcin Jadczak

Afrodyta
Warszawa

Zdecydowanie polecam tego lekarza. To bardzo dobry fachowiec. Wysoko wykwalifikowany i wybitnie uzdolniony. Wykonuje zabiegi bardzo sprawnie, widać, że ma szerokie doświadczenie i dużą grupę stałych klientów. Jest bardzo kontaktowy i miły. Jest uczciwy. Mam do niego pełne zaufanie i polecam go wszystkim znajomym. Oprócz medycyny estetycznej uprawia też z dużymi sukcesami laryngologię, o czym przekonała się moja koleżanka, róznie zadowolona z przebiegu leczenia jak jak z zabiegów z zakresu ...

dr n. med. Urszula Kozłowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Dr Kozłowska jest świetnym lekarzem, byłam mile zaskoczona. Od lat mam problemy z łuszczycą, dopiero dr Kozłowska zaczęła mnie tak naprawdę leczyć. Kondycja skóry głowy zdecydowanie się poprawiła. Po dość długim leczeniu mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu. Polecam Panią Doktor! Nie dość, że wiedzę ma ogromną to i osobowość bogatą :)
Opinia dodana przez: Ala
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Christoph Jakubek

dr n. med. Christoph Jakubek

Best Aging, Klinika Anti-Aging
Al. Wilanowska 5 lok. 18
02-765 Warszawa

Pan dr n. med. Christoph Jakubek jest bardzo rzetelnym i dociekliwym lekarzem. W moim przypadku postawiła trafną diagnozę, a leczenie przyniosło pozytywne efekty. Dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: Tomasz
                                       dr Piotr  Włostowski

dr Piotr Włostowski

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Najlepszy chirurg jakiego znam, Wiele wspaniałych wspomnień z wspólnej pracy w Gubinie. Bardzo ceniony za wiedzę i oddanie w pracy. Każdy kto miał okazję być leczony przez doktora Piotra potwierdzi, że ciężko znaleźć lepszego specjalistę.
Opinia dodana przez: leszek