Lekarze Medycyna estetyczna

dr Diana Kupczyńska

dr Diana Kupczyńska

Skalna 6
58-150 Strzegom

Troszkę się rozpisze, a to dlatego, że Pani doktor zasługuję na uwagę. Ale zacznę od początku. Przyznaję się, że wcześniej korzystałam z usług pobliskiego gabinetu. Nie przyjmowali tam lekarze, ale jakoś tak z przyzwyczajenia człowiek nie wgłębiał się bardzo w temat. Zdecydowałam się tam również na powiększanie ust. Początkowo, wszystko wydawało mi się normalne. Gabinet, wypełniacz, nic nie zwróciło mojej uwagi. A i cena atrakcyjna. Skorzystałam. Ogólnie zabieg do najprzyjemniejszych ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} USG ginekologiczne
                                       dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

USG ginekologiczne, Medycyna estetyczna

Wałowa 5 lok. 9
00-202 Warszawa

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Dermatolog
                                       dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Mimo młodego wieku zdecydowałam się wykonać u Pani doktor plastykę powiek dolnych. Zabieg zmienił moje życie, wreszcie pozbyłam się mojego największego kompleksu, worków pod oczami. Wszystko robiłam prywatnie w SCM estetic w Krakowie, na konsultacjach Pani doktor była bardzo rzeczowo i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Zabieg bez komplikacji, szybko mi się zagoiło.
Opinia dodana przez: Julia
                                       dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44
00-672 Warszawa

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg plastyczny
                                       dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1
31-032 Kraków

U doktora Pabiańczyka powiększałam piersi w SCM clinic. Zdecydowałam się na niego ze względu na bardzo dobre opinie i nie zawiodłam się. Efekt w 100% mnie zadowala, piersi są jędrne, równe no i podstawa widocznie większe. Czas po zabiegu był praktycznie bezbolesny, to miłe zaskoczenie, bo chyba bólu bałam się najbardziej. O samym lekarzu powiem jeszcze, że jest bardzo profesjonalny, jasno tłumaczy i odpowiada na pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Pola
{'id': 3847, 'name': u'Skar\u017cysko-Kamienna'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Marta Nawrocka

lek. dent. Marta Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Dental & Estetic SPA lek.stom.Marta Nawrocka
ul.Sokola 19 a 1 piętro
26-110 Skarżysko-Kamienna

Dokonując tej oceny chciałabym tu serdecznie podziękować za moje leczenie u stomatolog Marty Nawrockiej odbyło się to bardzo profesjonalnie w miłej i przyjemnej atmosferze.Dzięki temu że Pani doktor dysponuje rentgenem mogłam zapomnieć o dawnych czasach kiedy to Rtg trzeba było robić w Szpitalu a u doktor w gabinecie robi się to w trakcie wizyty, ja miałam leczenie kanałowe a doktor wyjaśnia bardzo dokładnie procedury medyczne tak aby laik mógł je ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Anna Pospieszałowska-Furtak

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Pani Doktor profesjonalnie wykonuje swoją pracę przy tym bardzo miła, konkretna. Jak do tej pory nie spotkałam Lekarza u którego czułam się tak komfortowo. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ewelina Gwóźdź
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Postaram się dość szczegółowo opowiedzieć moją historię, być może ona przekona kogoś do podjęcia decyzji o leczeniu. Mam 47 lat i przez dłuższy czas (ok 10 lat) odczuwałem dolegliwości bólowe w okolicy łydek. Prawda jest taka, że bagatelizowałem temat choć doskonale wiedziałem, że miałem już żylaki nadające się na stół. Kiedy mój problem w ostatnim czasie się nasilił i żyły na nogach były jak "kciuk" postanowiłem pójść do lekarza. W ...
Opinia dodana przez: Marcin Kędziorek
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Medycyna estetyczna
                                       lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć. W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Marek Krzemiński

dr n. med. Marek Krzemiński

Medycyna estetyczna, Ortopeda

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Krzemiński
Lubomira Szopińskiego 1/5
83-400 Kościerzyna

Byłam u pana doktora z prośbą o pomoc gdyż zawiodły mnie wszystkie próby znalezienia rzetelnej oceny mojego przypadku. Prawie 3 lata temu po upadku z taboretu doznałam złamania guza piętowego a później po 11 dniach zorientowano się , że mam wieloodłamkowe złamanie kości pięty. Lekarze całkiem ignorowali moje skargi na pogarszający się stan stopy. Po tak długim czasie dowiedziałam się o dr. Marku . Przyjechałam na wizytę wiedząc że to ...
Opinia dodana przez: Janina
                                       lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57
02-001 Warszawa

Jestem zachwycona wykonaniem zabiegu. Efekt "woow" . Pan Doktor przesympatyczny , kompetentny i co najważniejsze nie zrobi nic na siłę. Rewelacja!!!
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Wojciech Chromiński

dr n. med. Wojciech Chromiński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Długo zastanawiałem się nad przeszczepem włosów. Z reguły nie wystawiam opinii. Jednak wkurza mnie oczernianie anonimowo i wystawianie negatywnych opinii osobom całkowicie kompetentnym. Dla mnie dr Chromiński dokononał cudu. Byłem łysy i nie jestem łysy. Konsultacja była bardzo długa. Lekarz odpowiedział na wszystkie pytania. Kto pyta nie błądzi! Nie było niejasności.
Opinia dodana przez: Paweł
                                       dr n. med. Dorota Kwiatkowska

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20
00-851 Warszawa

Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Szczecin
al. Piastów 30
Szczecin

Nie polecę nikomu dr Osadowskiej. Wykonała u mnie zabieg liposukcji. Mój brzuch wyglada gorzej niż przed zabiegiem, jest bardzo nierówny. Gdy na kontroli zapytałam czy nie powinno to zostać poprawione, stwierdziła, ze to już leży w gestii fizjoterapeuty. Zarówno fizjoterapeuta, jak i inni lekarze którzy później widzieli mój brzuch jednoznacznie stwierdzili,ze to Jej błąd! Wyrzuciłam mnóstwo pieniędzy w błoto.
Opinia dodana przez: Kinga

dr n. med. Margareta Budner

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Polecam dr Margaretę Budner. W czerwcu, Pani doktor operowała odstające uszy u mojego syna (14 l). Zabieg był w znieczuleniu miejscowym. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Pani Budner miała świetny kontakt z dzieckiem. Blizny pięknie zarosły, syn wygląda na super przystojniaka :). Świetny chirurg dziecięcy i plastyczny!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Jędrzejak

Ginekolog, Medycyna estetyczna

Premium Medical
Kobielska 23
04-359 Warszawa

A ja bardzo polecam :) prowadziłam dwie ciążę i nadal regularnie co roku odwiedzam Pana Doktora :) w życiu nie był niemiły, nie wiem skąd taki negatywny komentarz od kogoś
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Medycyna estetyczna
                                       dr Maciej Rogala

dr Maciej Rogala

Gold Clinic
Wielicka 43/2
02-657 Warszawa

Ocena 0/10 Pan Doktor nie powinien pracowac jako lekarz. Zniszczył życie moje, jak i wiele pacjetek po powiekszaniu piersi z Aquafillingiem. Piersi amputowane a dalej pracuje jako lekarz?? Powinnien Pan zwrócic wszystkie pieniądze, oby uczciwość dotkneła Pana"doktora"
Opinia dodana przez: Kasia

lek. med. Justyna Kostyra-Grabowska