Zmieniłam ginekologa gdy zaszłam w 1. ciążę (na dr. Dydowicza), po pierwszej wizycie sama nie wiem miałam mieszane uczucia, ale teraz wiem, że po prostu pojawiłam się zbyt wcześnie, Doktor nie miał dla mnie żadnych konkretnych informacji, bo zarodek był zbyt młody i maleńki. Od 9 tc zaczęła się prawdziwa opieka nad nami, niestety nie trwała zbyt długo, bo poroniłam. Nie obwiniam nikogo, Lekarza w szczególności i chyba będę w miarę obiektywna oceniając Go pozytywnie w przypadku mojej wyjątkowo niełatwej sytuacji. Chodziłam cały czas na NFZ i nigdy nie wspomniał nawet, żebym przyszła prywatnie, wręcz przeciwnie kierował mnie na bardzo drogie dodatkowe badania za które nie płaciłam, a gdy okazało się, że maluszkowi przestało bić serduszko a ja pojawiłam się w przychodni zapłakana- przyjął mnie bez kolejki i poświęcił tyle czasu, ile wtedy wymagała sytuacja (czekające panie w ciąży dały mi popalić, jak wyszłam, mimo, że widziały w jakim jestem stanie..). Osobiście wrócę z kolejną ciążą do Doktora. Polecam.

Zycze zeby kazdy lekarz był taki wspaniały,mial bardzo dobre podejscie do pacjeta Polecam z czystym sumieniem

witam,jestem pacjetka dr Dydowicza juz 13 lat poszlam jako mloda dziewczyna gdzie wtedy wydawalo mi sie ze tylko kobieta ginekolog wchodzi w gre,mylilam sie i to bardzo,nie czulam wstydu nie czulam jakiegos dyskomfortu,tak ze polecam go dziwczynom jezeli odczuwaja strach przed pierwszym pójsciem do ginekologa .prowadzil moje dwie ciąże oba z szczesliwym zakonczeniem ,zawsze wszystko wytłumaczy i to nie jak lekarz tylko tak jak zwyklemu laikowi bez zbednych określen lekarskich.naprawde rzadko spotyka sie takiego lekarza .

Chodzę do tego lekarza już ładnych parę lat, nie pamiętam nawet ile. Nie zamieniłabym go nażadnego innego. Co z tego, że długo się czeka, jak lekarz zawsze wie z kim rozmawia i jakie są jego dolegliwości. Potrafi doradzić, pomóc. Z wizyty zawsze wychodzę zadowolona, bo wiem, że naprawdę wszystko jest w porządku. Polecam go wszystkim moim koleżankom i wiele już do niego też chodzi na wizyty publiczne, bądź prywatne. Dla mnie najważniejsze jest to, że w razie prostego zabiegu oddział jest na miejscu i wszystko odbywa się w ramach kontraktu z NFZ i ja nie musze płacić wysokich cen, jak to często się słyszy od innych... Polecam z całą odpowiedzialnością.

Na wizycie u doktora Dydowicza byłam 2 razy (w obu przypadkach na NFZ). Z obu wizyt jestem bardzo zadowolona. Lekarz jest miły, chętnie odpowiada na pytania i udziela rad. Sposób badania również nie wzbudził moich zastrzeżeń. Mogę polecić Pana Doktora Dydowicza z czystym sumieniem!

fantastyczny lekarz i człowiek,uśmiechniety,przemiły,profesionalny,polecam.........................................

Dr Dydowicz jest bardzo kompetentnym, uprzejmym lekarzem. Prowadził mi całą ciążę i jak tylko miał podejrzenie że coś może być nie tak, kierował na dodatkowe badania, wszystko w ramach NFZ. Idąc do dr Michała Dydowicza na wizytę nie czuję się spięta i zdenerwowana, zawsze potrafi tak zagadać, że nie wiadomo kiedy i już jest po nieprzyjemnym badaniu. A do tego udziela rzeczowo wszystkich informacji o stanie zdrowia. Dla mnie to lekarz na 6!

polecam!!! uprzejmy, kompetentny, atmosfera bardzo miła, szkoda tylko że na wizyte NFZ trzeba czekać prawie miesiąc, wizyta pryw w ten sam dzień bez rejestracji

polecam!!! uprzejmy, kompetentny, atmosfera bardzo miła,
szkoda tylko że na wizyte NFZ trzeba czekać prawie miesiąc,
wizyta pryw w ten sam dzień bez rejestracji

Nie polecam! Doktor jest bardzo uprzejmy i grzeczny, niestety źle mnie zdiagnozował i miałam duże problemy zdrowotne ,za pózno podjełam właściwe leczenie.

Gorąco polecam pana doktora. Zawsze bardzo miły z pozytywną energią która udziela się pacjentce. Wszystko rzeczowo tłumaczy...Naprawdę same pozytywy :)