Lekarze Gdańsk

Małgorzata Skowron

Przychodnia Nowy Chełm
Wilanowska
Gdańsk

Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Tata z Szymkiem

dr n. med. Adam Trapkowski

NZOZ Laguna Medical - Gdańsk Poradnia i Szpital Okulistyczny
Kartuska 4/6
80-104 Gdańsk

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tomasz Wysocki

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Niezwykły człowiek, lekarz z powołania, bardzo empatyczny i zaangażowany. Doktor z powodzeniem przeprowadził u mojej mamy operację usunięcia guza jelita grubego. Po zabiegu dokładnie wszystko wytłumaczył, wskazał kolejne etapy leczenia. Moja mama została objęta profesjonalną opieką, czuła się bardzo bezpiecznie. Walczymy dalej! Na ten moment bardzo dziękuję Panie doktorze, za nadzieję na dalsze życie, którą dał Pan mojej mamie.
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Wojciech Andrzej Grzybowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

ROGALIŃSKA 19
Gdańsk

Pełen profesjonalizm, widać ,że doktor zna się na rzeczy - odpowiedział na wiele moich pytań, które był dla mnie bardzo nurtujace. Teraz przygotowuje się do ciąży i mogę być spokojna :)
Opinia dodana przez: Patrycja

dr hab. n. med. Rafał Dziadziuszko

Onkolog, Radioterapeuta

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Wspaniały człowiek o ogromnej wiedzy, doświadczeniu. Nigdy nie byłam tak dobrze potraktowana i wysłuchana przez żadnego lekarza a tym bardziej że to była wizyta na NFZ. Otrzymałam skierowania na bardzo drogie badania żeby wykluczyć przeżuty. Dał nam nadzieje której wcześniej nie otrzymałam. Nie wiem jak będzie z moją mamą ale to wspaniały lekarz. Cieszę się że pojechałam do niego na wizytę z Warszawy. Nie przekreślił mojej mamy. Dziękuję Panie Doktorze ...
Opinia dodana przez: Izabella

Krzysztof Sworczak

Endokrynolog

ENDOMED
Gdańsk

Z pomocy Profesora Sworczaka korzystam już 6 lat i zawsze jestem niezmiernie zadowolony z wizyt. Jest to po prostu profesjonalista, potrafi zadbać o pacjenta i najnormalniej w świecie go leczyć/wyleczyć. Zawsze jest miły i cierpliwy, wysłucha pacjenta i sam zapyta o wszystkie dolegliwości lub sprawy, nie tylko te z dziedziny endokrynologii. Jest to przesympatyczny i wielce pomocny człowiek, życzyłbym sobie i innym, aby wszyscy lekarze tacy byli, wówczas może społeczeństwo ...
Opinia dodana przez: Hashimoto

mgr Joanna Pietniun

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychologiczna Joanna Pietniun
Szafarnia 7/44 Gdańsk
80-755 Gdańsk

Najlepszy psycholog, do którego chodziłam, a miałam ich trochę. Po trzeciej wizycie już wiedziałam co mam dalej robić. Niesamowicie ciepła osoba. Bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Marianna

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

gen. de Gaulle'a 8
80-215 Gdańsk

Wiele dobrego słyszałam o Pani dr Barbarze Szafran więc postarałam się aby właśnie Ona zoperowała mi zaćmę w Centrum Medycznym KARDIOTEL w Sopocie. Zarówno cała obsługa placówki medycznej KARDIOTEL, jak i Pani dr spisała się na 6. Bardzo profesjonalna obsługa i pełna empatii kochana dr. Polecam każdemu, kto nie wie, gdzie usunąć zaćmę.
Opinia dodana przez: Albina

dr n. med. Adam Szarszewski

Pediatra, Gastroenterolog

Heweliusza 17 lok. 3
80-890 Gdańsk

DOSKONAŁY fachowiec, BARDZO DUŻO mu zawdzięczam. Lekarz, który interesuje się swoimi pacjentami i w szczególny sposób dba o nich i stara się im pomóc. POLECAM BO TO NIE TYLKO BARDZO DOBRY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ CZŁOWIEK.

dr n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska

Neurolog dziecięcy

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem
Opinia dodana przez: Magda

Urszula Wyrwińska

ul. Piastowska
Gdańsk

Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama
Opinia dodana przez: Elzbieta
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Dietetyk
                                       technik Katarzyna Boczar

technik Katarzyna Boczar

Dietetyk, Technik

Przystań zdrowego życia
Dietetyka i dieteterapia online
Gdańsk

Polecam. Pani Katarzyna jest bardzo dobrym specjalistą. Ma dużą wiedzę z dziedziny psychodietetyki i dzięki temu pomogła mi zmienić moje nawyki żywieniowe. Podczas współpracy czułam się bardzo dobrze, a posiłki były proste i pyszne. Jestem wdzięczna za udzielone wsparcie.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Epidemiolog
                                        Bartłomiej  Rawski

Bartłomiej Rawski

Epidemiolog

Indywidualna Praktyka Medyczna Bartłomiej Rawski specjalista epidemiolog
Nowosądecka 11C/13, 80-180 Gdańsk
Gdańsk

Byłam u Pana Bartłomieja na konsultacji z zakresu medycyny podróży przed wyjazdem na egzotyczne wakacje. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Wiedza specjalista ogromna i przekazana pacjentowi językiem dla niego zrozumiałym. Wróciłam z wakacji wraz z rodziną bez żadnych nieprzyjemnych pamiątek zdrowotnych. Na pewno przed kolejnymi wyjazdami egzotycznymi udamy się również do Poradni do Bartłomieja Rawskiego. Super człowiek i super specjalista. Polecamy wszystkim. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Dopta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Aksamitna"
ulica Aksamitna 1
80-858 Gdańsk

Po prostu DUSZA człowiek!!! Zawsze służy pomocą i radą. Nigdny nie odmówi pomocy, a przy tym chodzę do Pana Doktora już od przwie 20 lat i nigdy się nie pomylił, ani nie popełnił najmniejszego błędu. na każdą wizytę idę jak do dobrego znajomego a nie do lekarza. JAK DLA MNIE I MOJEJ RODZINY PO PROSTU NAJLEPSZY!!! TACY POWINNI BYĆ LEKARZE!!!!!!
To najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. Kiedyś przyjmowała na Zaspie -kobieta aniół zawsze służyła pomocą o karzdej porze, nigdy nie odmówiła wizyty, przyjmowała po godzinach. Tylko całowąć ją po nogach za jej pośięcenie i powołanie do medycyny i pacjentów!!!
Opinia dodana przez: Klaudynka2503

lekarz Katarzyna Jungowska

Niedżwiednik
Gdańsk

Wspaniała ,ciepła o niesamowicie wielkim sercu .Chyba pierwszy raz w życiu spotkałam tak cudownego lekarza .Zajmuje się moją mamą od ponad roku i w życiu nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza.W pełni zajmuje się chorym ,bada dokładnie ,wszystko wytłumaczy ,jest uśmiechnięta i tu się czuje,że Lekarz jest całkowicie oddany pacjentowi.W naszej smutnej ,szarej rzeczywistości ,kiedy wiemy jaka jest sytuacja w służbie zdrowie ,kiedy rzadkością jest tak cudowny kontakt lekarza ...
Opinia dodana przez: Bożena Hebel

dr n. med. Roman Ostojski

Traumatolog, Ortopeda

OSTOMED S.C.
Gdańsk ul. Guderskiego 2/VII
80-180 Gdańsk

dr n med. Roman Ostojski to prawdziwy i kompetentny ortopeda. Zgłosiłem się do Niego 16 grudnia 2010 r. z zablokowanym stawem kolanowym, który męczył mnie z przerwami od około 2 lat. Lekarze dotychczas ładowali mi w kolano blokady nie rozwiązując problemu. Dr Ostojski zdiagnozował chorobę na I wizycie, zalecił specjalistyczne badania diagnostyczne i 14 stycznia podczas II wizyty swoją diagnozę potwierdził i na 14.02.2011 r. wyznaczył termin zabiegu operacyjnego. 15 ...
Opinia dodana przez: Rafi
Najwspanialszy lekarz z jakim miałam do czynienia. PRAWDZIWY lekarz. Ogromna kultura osobista, szczere zainteresowanie chorym, przyjmował nawet po godzinach pracy zawsze "do ostatniego pacjenta". Chodząca Dobroć, która leczy sama w sobie. Zawsze otrzymywałam skierowania na wszelkie potrzebne badania i do specjalistów oraz odpowiedzi na pytania, nawet te najgłupsze. Nigdy nie zostałam potraktowana "z góry"; już sama wizyta zawsze była dla mnie początkiem zdrowienia. Dziękuję Panu za 18 lat opieki medycznej ...

lekarz Małgorzata Ogint

Lekarz medycyny pracy

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

Polecam, zawsze mogłem liczyć na Panią doktor, nawet w nagłych przypadkach udało jej się przesunąć wizytę i znaleźć dla mnie czas.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Masażysta
                                        Jarosław  Morka

Jarosław Morka

Masażysta, Refleksoterapeuta

Gabinet Jarosław Morka - Gdańsk
Wajdeloty 28, pokój 214
Gdańsk

Pasja,profesjonalizm,wiedza,serce-tak w kilku slowach można scharakteryzować pana Jarka Morkę. Calkowite oddanie pacjentowi-tego doświadczam od kilku lat ,korzystając z pomocy pana Jarka,który wespół z żoną, cudowną dr Alioną,wspanialym irydologiem ,pomógł mi osiągnąć praktycznie pełnię zdrowia(miedzy innymi rewelacyjną refleksoterapią). Do dzis korzystam okresowo z tej pomocy, żeby utrwalić uzyskane efekty. To,że dało się je osiągnąć są twardym dowodem na to,że medycyna konwencjonalna w przypadku przewleklych problemow zdrowotnych pozostaje bezradna,proponując, co prawda coraz ...
Opinia dodana przez: Małgorzata