lekarz Michał Perek

Gastrolog

Bardzo polecam wykonywanie Gastroskopii u Dra Michała Perek, bo to prawdziwy specjalista w swoim fachu. Ma ogromne doświadczenie, co widać w każdym ruchu. Nie boi się wykonać badania, nie ma ani chwili zawahania, przez co sam nie stwarza atmosfery strachu. Do tego on i jego przemiła asystentka cały czas instruują podczas wykonywania badania, co należy robić, jak się położyć, jak oddychać, kiedy wdech kiedy wydech, przez to że byłam tak zajęta wykonywaniem wszystkich kroków praktycznie całkowicie zapomniałam o badaniu! a to było najważniejsze, bo nawet nie wiem kiedy się skończyło. Wszystko trwało naprawdę krótko. Profesjonalizm w każdym calu. Jeżeli jeszcze raz dostanę przykaz zrobienia tego badania od swojego lekarza, to na pewno wrócę do Doktora Perka. Polecam każdemu i tym przestraszonym również.

Byłem u doktora Perka na USG bioderek mojego synka. Uważam, że Pan doktor to świetny lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Synek wcale nie płakał podczas badania. Doktor dokładnie wszystko zbadał i polecił kontrolę. Potem szczegółowo wyjaśnił mi jak wyglądają bioderka syna, dlaczego robi sie te badania i jakie błędy najczęściej popełniają rodzice, zalecenia zapisał i kazał dzwonić w razie wątpliwości - na pewno do niego wrócimy.

Kompetentny, profesjonalny, uprzejmy - taki jest dr Michał Perek ze Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich. Przeprowadził bardzo rzetelny wywiad, potem badanie USG brzucha, które wykazało, że niestety zdrowy nie jestem, a następnie przeprowadził wizytę. Po przepisanych dobrych, aczkolwiek nie najdroższych lekach (doktor ma na względzie również sytuację ekonomiczną pacjenta) i wizycie kontrolnej moje bóle ustąpiły, a USG wykazało poprawę stanu zdrowia. Za pół roku mam się zgłosić na sprawdzenie, czy wszystko ok. Także konkrety, bez naciągania na milion wizyt, bardzo dobrze dobrane leki, komfortowa atmosfera dla pacjenta, Polecam wszystkim.

Dr Perek to bardzo profesjonalny lekarz, byłam u niego już na kilku wizytach i gastroskopii. Lekarz konkretny, a zarazem bardzo cierpliwy, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie odpowiada na pytania i jak sam mówi mi za każdym razem : "nie ma głupich pytań" :) Stwarza atmosferę zaufania i fachowości. Proponuje zawsze sprawdzone rozwiązania, informując jednocześnie o nowościach. Zapytałam go ostatnio o preparat reklamowany w telewizji - doktor wyszukał go w spisie leków przeanalizował skład i dokładnie wytłumaczył mi, że nie muszę przepłacać za nowości, kiedy ten reklamowany lek miał taki skład jak inny dobrze znany na rynku i ... połowę tańszy. Dr Perek to lekarz, który wprowadzał badania gastroskopii i usg na Dolnym Śląsku przeszło 30 lat temu, ma ogromne doświadczenie i widać, że ten zawód to jego pasja. Nie jest pazerny, wizyty nie są tak drogie jak u innych lekarzy, bo gastroskopia z wizytą to koszt ok. 200zł (np. u dr Salomona zapłaciłam kiedyś 500zł!!! kto ma taka kasę, żeby tyle wydawać na badania?!?) Ma bardzo dobry sprzęt do badań. Najważniejsze, że ma naprawdę cienki gastroskop, dzięki temu badanie jest łatwiejsze do przeżycia - wiem co mówię bo to już za mną, a z natury jestem histeryczką ;) Ja osobiście nie pójdę już do innego lekarza. Do zobaczenia na kontroli za pół roku Panie doktorze - wiem, że czasem tu zagląda :) pacjentka Alicja Przybyszewska.

Jest to rewelacyjny lekarz i człowiek. Dr Perek przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad zanim zrobił badanie gastroskopowe. Potem wraz z Panią asystentką wykonał badanie. Cały czas czułam, że ma nad wszystkim kontrolę, wykonywałam jego polecenia, dzięki czemu tak nieprzyjemny zabieg przeszedł szybko i sprawnie. Następnie spokojnie i bez nerwów wytłumaczył, że czekamy na wynik testu. Okazało się, że mam ten nieszczęsny helicobacter i dr Perek przepisał mi lekarstwa i zalecił odpowiednie odżywianie. jestem po kontrolnym badaniu i helicobacter wyleczony, a wraz z nim moje problemy zdrowotne. Polecam serdecznie.

Dr Michał Perek jest lekarzem wzbudzającym zaufanie swoją postawą i profesjonalizmem. Delikatna technika badania gastroskopowego sprawiła, że była ona dla mnie jak najbardziej znośna, a z natury do odpornych na ból nie należę. Dzięki dużej wiedzy i ludzkiemu podejściu do pacjenta stał się moim ulubionym lekarzem, dlatego prócz gastroskopii robię u Dra okresowe badania USG, z których jestem bardzo zadowolona, ponieważ ma ogromne doświadczenie i widzi podczas badania dużo więcej niż inni lekarze, którzy sami często odsyłają do niego, gdy nie są pewni diagnozy.

Nie mogę wyjść z podziwu dla doktora Perka za profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta . Zostałam nie uleczona lecz naprawiona na ciele i umyśle, dziękuję Panie doktorze, polecam wszystkim pacjentom.

Świetny lekarz, konkretny bez naciągania na kasę czy leki. Sam zaproponował tańsze zamienniki, przeprowadził badanie usg prostaty tak, że nie czułem skrępowania, bez zbędnych docinków i ozdobników. Wszystko rzeczowo i na temat. Polecam robić usg u niego. Na pewno wrócę kiedy będę musiał powtórzyć badanie. Pozdrawiam doktora jeśli czyta te opinie.

Świetny lekarz, przyjął mnie w wielką sobotę z biegu, mimo że do trzech innych lekarzy się dobijałam, niestety mieszkam za granicą i jestem we Wrocławiu tylko na Święta, więc bardzo mi zależało żeby się zbadać. Zrobiłam u dr Perka USG całej jamy brzusznej i gastroskopię do tego wizytę i dostałam duży rabat, do tego nie szczędził mi czasu i długo tłumaczył w jaki sposób mam się odżywiać, żeby nie pogłębiać swoich dolegliwości, przepisał miesięczną kurację i kazał się zgłosić nie wcześniej niż za miesiąc. USG robił mi bardzo długo i wynalazł piasek w pęcherzu czego nikt wcześniej mi nie zdiagnozował, a gastroskopia przeszła w 5 min. byłam w szoku, bo każdy mówił, że to straszne badanie i nie będę mogła jeść przez święta- nic podobnego, jem normalnie. Polecam tego doktora, bo jest rzetelny i fachowo podchodzi do tego co robi, poza tym ma dużą wiedzę i wprawne oko - znalazł mi ten piasek, ale wykonuje te badania od 30 lat i podobno jako pierwszy robił te badania na dolnym śląsku. Do tego jest uprzejmy i kulturalny, co jak wiadomo nieczęsto spotyka się u lekarzy.

Wszystkie pozytywne opinie na temat Pana doktora są jak najbardziej prawdziwe, polecam z czystym sumieniem jeżeli ktoś chce poddać się gastroskopii. Pan doktor razem ze swoimi pracownikami zapewniają bardzo profesjonalną, a jednocześnie miłą atmosferę, że nawet tak nieprzyjemne badanie przebiega gładko. Cały czas instruowali mnie co mam robić, dzięki czemu nie skupiałem się na badaniu, po chwili było po wszystkim. Naprawdę polecam. Cena standardowa, poza tym doktor nie naciąga na wizytę jak co poniektórzy lekarze, tylko jeśli ktoś ma swojego lekarza prowadzącego to odsyła z pełnym opisem wykonanego badania.