dr n. med. Michał Śpiegowski

3,2
3,4
3,1
2,8

Trawiłam do Pana dr Śpiegowskiego w bardzo ciężkim stanie (przenoszona przepuklina, stan zapalny, martwica, zgorzel), zostałam zoperowana ekspresowo, wszystko zostało załatwione w jeden dzień. Jest to bardzo kompetentny lekarz który bierze pod uwagę wcześniejsze choroby i zagrożenia z tym związane. Świetna opieka pooperacyjna. Duża dbałość o pacjenta oraz wysoka kultura osobista zasługuje na najwyższe oceny. Polecam Dr. Michała Śpiegowskiego jako godnego zaufania i świetnego specjalisty w swojej profesji. Magdalena z Warszawy

Koszt wizyt około 1700 , do tego były stosowane przewlekle rózne specyfiki doustne i rajstopy. Zmarnowałam sobie nogi od bioder do stóp. Przewlekłe bóle, wrażenie pieczenia, zimna, parzenia, tężenia mięśni, dreszcze. Nie moge jeździć rowerem, ani dużo chodzić piechotą, bo w nocy dopadają mnie tzw bóle spoczynkowe, które nie dają mi zasnąć. Bóle całkiem takie, jakie były świeżo po i tak bolesnych zabiegach pana doktora... Męczę się juz parę lat po zabiegach u tego pana doktora, chyba to jest nieodwracalne, oby nie posuwało się do przodu, bo zostanę kaleką. Wszystko zaczęlo się od "banalnych, zabiegów kosmetycznych" - jak twierdził pan doktor. Dla mnie były bardzo bolesne, ale myślałam, że ten ból to przejściowy będzie...

Zdecydowanie polecam! Jestem osobą, u której został zdiagnozowany nowotwór odbytnicy-rakowiak.Żaden specjalista nie podjął się wykonania zabiegu operacyjnego ze względu na zbyt duże ryzyko i ewentualne powikłania pooperacyjne. Moim przypadkiem choroby zajął się dr Michał Śpiegowski,który prawidłowo postawił diagnozę,zlecił wykonanie właściwych badań i w konsekwencji przeprowadził pomyślny zabieg operacyjny. Moim zdaniem jest to fantastyczny,kompetentny,rzetelny,pełny poświęcenia dla innych lekarz. Jeszcze raz gorąco polecam!

Zdecydowanie polecam!
Moim przypadkiem choroby zajął się dr Michał Śpiegowski,który
prawidłowo postawił diagnozę,zlecił wykonanie właściwych badań
i w konsekwencji przeprowadził pomyślny zabieg operacyjny.
Jeszcze raz gorąco polecam!

Polecam dr M. Śpiegowskiego niedawno mnie operował. Do operacji podszedł kompleksowo biorąc pod uwagę moje wcześniejsze choroby. Doskonale zajmował się mną po operacji. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pana doktora.Nie bagatelizuje żadnych objawów. Mozna mu zaufać. Jeszcze raz polecam.

Jeszcze raz polecam.

Jestem kilka lat po zabiegu usunięcia żylaków w lewej kończynie dolnej i czuję się świetnie. Nie mam śladów po operacji. Pan Doktor jest znakomitym specjalistą, godnym polecenia. Rzeczowo i efektywnie prowadzi leczenie, w kontakcie z pacjentem jest profesjonalny, sympatyczny, pełen empatii i zrozumienia. Jest chirurgiem, któremu w pełni można zaufać, daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie dobrze. Bardzo Go polecam.

Witam. Odradzam jakikolwiek kontakt z tym człowiekiem. Miałem kolonoskopie w Centrum Damiana w znieczuleniu ogólnym. Przed zabiegiem zapytał tylko czy sa choroby w rodzinie. W nic nie wnikał, nic nie pytał. Problem z jakim pszyszedłem to przewlekłe zaparcia. Po zabiegu niesamowity bol odbytu, myślałem, że to normalne podrażnienie, ale minely 2 tygonie i to samo. Dodatkowo zaparcia gorsze niż mialem. Po 2 tygodniach konsultacja 120zł. Porażka!!!!!!!!!! wszedłem powiedziałem co sie dzieje itp, Brak odpowiedzi, badanie histopatologiczne, brak opini. Wizyta trwała 1 godzine, z czego zamienił ze mna 2 zdania, reszte czasu klepał w kompa i bawił sie telefonem, na koniec wydrukował cala ksiazke badan jakie mam zrobic i przepisał mi espumisan na wzdecia. JESTEM ZAŁAMANY ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Znajoma poleciła mi Pana Doktora, poniważ sama miała przez niego wykonywaną skleroterapię i była z niej bardzo zadowolona a mnie puchły i bolały nogi oraz miałam widoczne brzydkie żylaki. Po dwóch zabiegach skleroterapii żylaki już nie szpecą moich nóg a co najważniejsze już nie bolą i nie puchną mi nogi. Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu.

Zostałam bardzo dobrze potraktowana. Zapisałam się tylko na gastroskopię a od razu dostałam diagnozę, recepty i zalecenia. Lekarz był bardzo uprzejmy i pomocny. Z mojego doświadczenia wynika, że warto być najpierw samemu miłym aby uzyskać wzajemność :-)

Bardzo kompetentny lekarz. Doktor wycinał mi wyrostek robaczkowy laparoskopowo. Zadnych komplikacji,miły, mogłam liczyć na profesjonalne odpowiedzi,gdy miałam pytania.

Jestem pacjentką kilkakrotnie operowaną przez doktora Śpiegowskiego i odnośnie przeprowadzonych zabiegów operacyjnych nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam,że doktor jest specjalistą w zakresie chirurgi-w pełni oddaje się pacjentowi,potrafi postawić właściwą diagnozę i w prosty sposób przekazać ją osobie chorej. Jestem bardzo zadowolona,że wybrałam tego dokotora. Serdecznie polecam!

nie mam żadnych zastrzeżeń.
Jestem bardzo zadowolona,że wybrałam tego dokotora.
Serdecznie polecam!