dr n. med. Michał Śpiegowskidr n. med. Michał Śpiegowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Śpiegowski

Chirurg naczyniowy

Polecam dr M. Śpiegowskiego niedawno mnie operował. Do operacji podszedł kompleksowo biorąc pod uwagę moje wcześniejsze choroby. Doskonale zajmował się mną po operacji. W dalszym ciągu jestem pod opieką Pana doktora.Nie bagatelizuje żadnych objawów. Mozna mu zaufać. Jeszcze raz polecam.

Jeszcze raz polecam.

Koszt wizyt około 1700 , do tego były stosowane przewlekle rózne specyfiki doustne i rajstopy. Zmarnowałam sobie nogi od bioder do stóp. Przewlekłe bóle, wrażenie pieczenia, zimna, parzenia, tężenia mięśni, dreszcze. Nie moge jeździć rowerem, ani dużo chodzić piechotą, bo w nocy dopadają mnie tzw bóle spoczynkowe, które nie dają mi zasnąć. Bóle całkiem takie, jakie były świeżo po i tak bolesnych zabiegach pana doktora... Męczę się juz parę lat po zabiegach u tego pana doktora, chyba to jest nieodwracalne, oby nie posuwało się do przodu, bo zostanę kaleką. Wszystko zaczęlo się od "banalnych, zabiegów kosmetycznych" - jak twierdził pan doktor. Dla mnie były bardzo bolesne, ale myślałam, że ten ból to przejściowy będzie...

Trawiłam do Pana dr Śpiegowskiego w bardzo ciężkim stanie (przenoszona przepuklina, stan zapalny, martwica, zgorzel), zostałam zoperowana ekspresowo, wszystko zostało załatwione w jeden dzień. Jest to bardzo kompetentny lekarz który bierze pod uwagę wcześniejsze choroby i zagrożenia z tym związane. Świetna opieka pooperacyjna. Duża dbałość o pacjenta oraz wysoka kultura osobista zasługuje na najwyższe oceny. Polecam Dr. Michała Śpiegowskiego jako godnego zaufania i świetnego specjalisty w swojej profesji. Magdalena z Warszawy

Lekarz nie powinien uprawiać zawodu chirurga!!!

Lekarz nie powinien uprawiać zawodu chirurga!!!

Witam, Miałam okazję 4 lata temu być pacjentką doktora i nie polecam!!! Miałam pajączki na nogach i kilka widocznych żył, po badaniach dopplerowskich było wszystko ok więc, miała być tylko kosmetyka, ocena Pana doktora 3 zabiegi laserowe i nóżki będą piękne.Na pierwszej wizycie doktor stwierdził, że 3 zabiegi to za mało i trzeba będzie laser jeszcze uzupełnić je skleroterapią czyli dodatkowa kasa. Po około 3 dniach gdy zdjęłam opatrunki po zabiegu skleroterapi przeżyłam szok, nogi jak balony koloru sinego, lekarz stwierdziła że to normalka, gdy dodałam, że mam pracę stojącą ...

Witam,
Miałam okazję 4 lata temu być pacjentką doktora i nie polecam!!!
Miałam pajączki na nogach i kilka widocznych żył, po badaniach dopplerowskich było wszystko ok więc, miała być tylko kosmetyka, ocena Pana doktora 3 zabiegi laserowe i nóżki będą piękne.Na pierwszej wizycie doktor stwierdził, że 3 zabiegi to za mało i trzeba będzie laser jeszcze uzupełnić je skleroterapią czyli dodatkowa kasa. Po około 3 dniach gdy zdjęłam opatrunki po zabiegu skleroterapi przeżyłam szok, nogi jak balony koloru sinego, lekarz stwierdziła że to normalka, gdy dodałam, że mam pracę stojącą z miejsca wypisał zwolnienie, antybiotyk bo groziła mi zakrzepica żył, po czym z uśmiechem na twarzy pyta kiedy kolejny zabieg.Gdy nogi po około 2 miesiącach "doszły do siebie" okazało się że w miejscach gdzie nie było pajączków pojawiły się,jeszcze gorsze, a stare i tak powróciły po około 1 roku.Podliczając zabiegi 2 lasery, skleroterapia, wizyty i recepty koszt około 2 tyś, ale uraz psychiczny i fizyczne jeszcze większy.

Do doktora Michała Śpiegowskiego trafiłam w Damianie dwa lata temu, po kilku nieudanych operacjach żylaków wykonanych wczesniej przez innych lekarzy. Po wykonaniu odpowiedniej diagnostyki,poddałam się operacji, która radykalnie poprawiła stan mojej nogi pod wzgledem zdrowotnym jak również estetycznym. Dwa miesiącetemu, zdecydowałam powtórnie skorzystać z pomocy doktora Śpiegowskiego, tym razem z nowym problemem dolegliwych żylaków okolicy sromowej. Jestem już po operacji i kolejny raz bardzo zadowolona z efektów. Doktor Śpiegowski jest absolutnie świetnym specjalistą, poświęcił mi bardzo dużo czasu tłumacząc zakres , metody i przebieg leczenia. Przy tym uprzejmy,życzliwy, delikatny z ...

Dwa miesiącetemu, zdecydowałam powtórnie skorzystać z pomocy doktora Śpiegowskiego, tym razem z nowym problemem dolegliwych żylaków okolicy sromowej. Jestem już po operacji i kolejny raz bardzo zadowolona z efektów. Doktor Śpiegowski jest absolutnie świetnym specjalistą, poświęcił mi bardzo dużo czasu tłumacząc zakres , metody i przebieg leczenia. Przy tym uprzejmy,życzliwy, delikatny z wielką wiedzą ogólną o zdrowiu, potwierdził, że jest wart zaufania jakim go obdarzyłam. Z całą pewnością mogę polecić go pacjentom poszukujacym dobrego lekarza. Agnieszka

Miałam wykonywane zabiegi usunięcia żylaków najpierw na lewej potem na prawej nodze. Operacja przebiegła sprawnie, na drugi dzień zostałam wypisana do domu. Nie było żadnych powikłań. Mogę polecić lekarza jako specjalistę chirurgii naczyniowej.

Dr Śpiegowski kilka lat temu podarował mi drugie życie. Jego trafna diagnoza, przeprowadzone badania i wykonana operacja /trwająca 2 x po ponad 3 godziny/ pozwoliła mi na to, abym do tej pory cieszyła się swoją rodziną, pięknem tego świata i mogła patrzeć jak dorastają moje wnuki. Polecam Go moim znajomym i przyjaciołom,bo wiem, że nikt nie wyjdzie z jego gabinetu bez fachowej porady i miłego, ciepłego słowa. Miałam policzone godziny życia, bo inni lekarze leczyli mnie na wszystko, tylko nie na chorobę, która codziennie zabierała mi część życia. To On w ciągu kilku godzin wykrył chorobę i wyciągnoł mnie śmierci z pod kosy. Bardzo dziękuję i z całą odpowiedzialnością będę Go polecała jako wspaniałego fachowca w swojej dziedzinie. T.A

Jestem po usunięciu pęcherzyka żółciowego przez dr Michała Śpiegowskiego i dodatkowo jeszcze miałam wykonywaną gastroskopię. Operacja została przeprowadzona sprawnie i bardzo dobrze. Bardzo szybko wróciłam do formy po zabiegu. Uważam że jest chirurgiem któremu w pełni można zaufać. Bardzo Go polecam.

Kiepski i niestaranny. Pieprzyka wyciął nie całkiem. Trochę mnie to niepokoiło. Nie znieczula odpowiednio, nie boi się bólu pacjenta.