dr n. med. Michał Śpiegowski

3,2
3,4
3,1
2,8

Jestem po usunięciu pęcherzyka żółciowego przez dr Michała Śpiegowskiego i dodatkowo jeszcze miałam wykonywaną gastroskopię. Operacja została przeprowadzona sprawnie i bardzo dobrze. Bardzo szybko wróciłam do formy po zabiegu. Uważam że jest chirurgiem któremu w pełni można zaufać. Bardzo Go polecam.

Nie polecam, byłam operowana w CM Damiania, od początku naznaczona jako ta z funduszu(zabieg usunięcia żylakow refundowany przez NFZ), miałam malego żylaka mialo być mało cięć a okazało się ze jest ich ponad 30!!! Pan doktor bardzo zadowolony z siebie, mily zwłaszcza gdy kazał umowić się na kolejne juz platne wizyty w centrum!

Miałam robioną gastroskopię, byłam bardzo uprzejma zawsze jestem i oczekiwałam że lekarz podejdzie do mnie jak do człowieka porozmawia wytłumaczy poczułam się trochę jak worek ziemniaków, zrobił gastroskopie uważam ze delikatny nie był ( miałam już robioną i mam porównanie) i do widzenia pa jak to on powiedział....nie polecam nie zaufam mu i napewno już nie wrócę do niego

Miałam wykonywane zabiegi usunięcia żylaków najpierw na lewej potem na prawej nodze. Operacja przebiegła sprawnie, na drugi dzień zostałam wypisana do domu. Nie było żadnych powikłań. Mogę polecić lekarza jako specjalistę chirurgii naczyniowej.

Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!Miałam robioną 4 lata temu skleroterapię. Miałam pojedyncze teleanglezje na jednej tylko nodze. Zdrowe żyły, wydolne zastawki. Taki mam wynik badania USG . Na tej podstawie ten lekarz zakwalifikował mnie do usunięcia żylaków, których nigdy nie miałam. Usunął mi zdrowe żyły odpiszczelowe i odstrzałkowe w obu kończynach dolnych!!!!!!! Nawet jak chciał cokolwiek usuwać, to powinien usunąć tylko teleanglezje a nie całe żyły, które były zdrowe .Od czasu skleroterapii mam problemy zdrowotne przez nieprofesjonalny zabiegi. Przy takich pajączkach ja miałam 8 sesji skleroterapii. Wmawiał mi że mam żylaki i całe żyły trzeba usunąć.

Do tego Pana należy mieć bardzo ograniczone zaufanie! Dziecku pojawił się guzek na szyi w okolicach węzłów chłonnych. Zaordynował wszystkie badania, przygotowanie do operacji, konsultacje anestezjologa, prześwietlenie, usg itp. Wszystko odpłatnie w CM Damiana. Koszt: ponad 1200.00 zł, Zarezerwował szpital i termin operacji. Zalecił pine wykonanie zabiegu. zdecydowaliśmy się na konsultacje u innego lekarza. Chirurg ponaglał i rezerwował kolejne termich w CMD. Przewidywany koszt: ponad 4.000.00 zł (CMD). Po kuracji antybiotykowej guzek zniknął samoistnie. Opinia innych lekarzy i wyniki badań usg DRUZGOCĄCE dla "Pana chirurga". To było zwykłe zaplenie węzłów chłonnych. Mam calą dkumentację, rachunki i ... zdrowe dziecko.

Trzy miesiące temu dr Śpiegowski usunął mi pęcherzyk żółciowy, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Operację przeprowadził bardzo sprawnie a ja szybko wróciłam do zdrowia. Polecam w 100%.

dr wykonal u mnie operacje leczenia zylakow. Zylaki usunal, natomiast noge pozostawil w strasznym stanie z punktu widzenia estetyki. Lekarze, ktorym pokazywalam noge po zabiegu, byli w szoku, jak mozna tak kogos oszpecic. Lekarz wykonal za duzo ogromnych ciec po ktorych zostaly szpecace blizny. Przed zabiegiem orzekl, ze potrzebnych bedzie kilka ciec. Wykonal ich ponad 20. Zatem, jesli jestes kobieta, zamierzasz chodzic w spodnicy nie koniecznei do kostek, dobrze sie zastanow, zanim zdecydujesz sie na zabieg u tego Pana.

Nie polecam tego lekarza. Miałam u niego robioną skleroterapię. Przed skleroterapią miałam niewielkie pajączki i nogi mi nie puchły. Po skleroterapi nogi mam okropne, puchną, mam całe ogniska obrzydliwych pajączków. O chodzeniu w spódnicy nie ma mowy, a chodząc w spodniach muszę zakrywać swoje stopy grubymi skarpetami. Zostałam oszpecona. Nie mówi o konsekwencjach zabiegów, tylko same pozytywy. Nabija sobie kasę a nas oszpeca.

Zgadzam się z poprzednią opinią,też mialam operowaną nogę i też mam szpecące blizny, zbyt duże nacięcia. Nie polecam, teraz będę miała drugą operacje ale już inny lekarz ją wykona.