dr n. med. Michał Śpiegowskidr n. med. Michał Śpiegowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Śpiegowski

Chirurg naczyniowy

Jestem pacjentką kilkakrotnie operowaną przez doktora Śpiegowskiego i odnośnie przeprowadzonych zabiegów operacyjnych nie mam żadnych zastrzeżeń. Uważam,że doktor jest specjalistą w zakresie chirurgi-w pełni oddaje się pacjentowi,potrafi postawić właściwą diagnozę i w prosty sposób przekazać ją osobie chorej. Jestem bardzo zadowolona,że wybrałam tego dokotora. Serdecznie polecam!

nie mam żadnych zastrzeżeń.
Jestem bardzo zadowolona,że wybrałam tego dokotora.
Serdecznie polecam!

Zdecydowanie polecam! Jestem osobą, u której został zdiagnozowany nowotwór odbytnicy-rakowiak.Żaden specjalista nie podjął się wykonania zabiegu operacyjnego ze względu na zbyt duże ryzyko i ewentualne powikłania pooperacyjne. Moim przypadkiem choroby zajął się dr Michał Śpiegowski,który prawidłowo postawił diagnozę,zlecił wykonanie właściwych badań i w konsekwencji przeprowadził pomyślny zabieg operacyjny. Moim zdaniem jest to fantastyczny,kompetentny,rzetelny,pełny poświęcenia dla innych lekarz. Jeszcze raz gorąco polecam!

Zdecydowanie polecam!
Moim przypadkiem choroby zajął się dr Michał Śpiegowski,który
prawidłowo postawił diagnozę,zlecił wykonanie właściwych badań
i w konsekwencji przeprowadził pomyślny zabieg operacyjny.
Jeszcze raz gorąco polecam!

Nie polecam .Zakleił mi zdrowe żyły, mimo , że miałam jeden żylak nad kolanem Mam teraz zimne, opuchnięte w stawach, z wyczuwalnymi sztywnymi żyłami w zgięciach podkolanowych nogi, zroobiła mi się jakiś guzek, zabiegów było za dużo, popalił mi skórę,laserowych i skleroterapii, robione w promocji w ciepłych miesiącach - nie wiedziałam, że to takie nie wskazane, jak mówiłam o opryszczce wargowej ([przecieskazanie) to bagatelizował. Bolą mnie kolana, stopy , w kawałku stopy straciłam czucie - mam złe wyniki EMG mięśni nóg, skóra , mięsnie, żyły dokuczją w nocy - nie mogę przez to spać.A miałam zdrowe nogi, tylko jeden mały żylaczek nad kolanem i pajączki do usunięcia. Ten człowiek mówił, że u mnie to tylko kosmetyka, ale wymyślał coraz więcej zabiegów.Po jego zabiegach miałam bolesne wylewy podskórne sinobeżowe, bardzo długotrwałe, teraz mam jeden stały siniak i obok niego zrobił się też duży żylak.A minęlo już parę lat - i cały czas te nogi od jego zabiegów nie mogą wrócić do normy. Myślę,że z jakichś powodów (materialnych , albo sprawdza na nic nie świadomych pacjentach hipotezy badawcze, albo wypróbowuje sprzęt) zakleka całe zdrowe żyłu, powodując niepotrzebne , szkodliwe zmiany anatomiczne w organiźmie. Nie polecam, strzeżcie się go, jest miły ale niebezpieczny. Nawet zwykłym laserem zrobił mi parę blizn dość głębokich. Najgorzej dokuczją mi sztywniejce , z "gęsią skórką "z zimna nocą nogi i mrowienie.

Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!Miałam robioną 4 lata temu skleroterapię. Miałam pojedyncze teleanglezje na jednej tylko nodze. Zdrowe żyły, wydolne zastawki. Taki mam wynik badania USG . Na tej podstawie ten lekarz zakwalifikował mnie do usunięcia żylaków, których nigdy nie miałam. Usunął mi zdrowe żyły odpiszczelowe i odstrzałkowe w obu kończynach dolnych!!!!!!! Nawet jak chciał cokolwiek usuwać, to powinien usunąć tylko teleanglezje a nie całe żyły, które były zdrowe .Od czasu skleroterapii mam problemy zdrowotne przez nieprofesjonalny zabiegi. Przy takich pajączkach ja miałam 8 sesji skleroterapii. Wmawiał mi że mam żylaki i całe żyły trzeba usunąć.

nie uznaje znieczulenia, nie rozmawia, bardzo samozadowolony

nie uznaje znieczulenia, nie rozmawia, bardzo samozadowolony

Znajoma poleciła mi Pana Doktora, poniważ sama miała przez niego wykonywaną skleroterapię i była z niej bardzo zadowolona a mnie puchły i bolały nogi oraz miałam widoczne brzydkie żylaki. Po dwóch zabiegach skleroterapii żylaki już nie szpecą moich nóg a co najważniejsze już nie bolą i nie puchną mi nogi. Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu.

Od kilku lat jestem pacjentką Pana Doktora. Przez te wszystkie lata pomógł mi w najbardziej dramatycznych dla mnie chwilach mojego życia. Byłam operowana, miałam robione różne badania przez Pana Doktora. I uważam go za znakomitego specjalistę, którego można polecić każdemu kto potrzebuje pomocy medycznej. Zawsze byłam informowana o metodach leczenia i o skutkach jakie to leczenie może przynieś. Ufam mu jako lekarzowi i jako osobie. I za każdym razem jeżeli ktoś się do mnie zwróci, o to abym poleciała lekarza, to na pewno będzie to Pan Doktór.

Jestem kilka lat po zabiegu usunięcia żylaków w lewej kończynie dolnej i czuję się świetnie. Nie mam śladów po operacji. Pan Doktor jest znakomitym specjalistą, godnym polecenia. Rzeczowo i efektywnie prowadzi leczenie, w kontakcie z pacjentem jest profesjonalny, sympatyczny, pełen empatii i zrozumienia. Jest chirurgiem, któremu w pełni można zaufać, daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie dobrze. Bardzo Go polecam.

Lekarz wykonywał mi prywatnie gastroskopię. Nie zapytał po co ją robię, nie zapytał o nic, nie wytłumaczył sposobu badaniu, krótko wspomniał o chorobie, nie wytłumaczył sposobu leczenia. Poza tym po gastroskopii zaczęłam się naprawdę źle czuć, jednak nie wiem, czy to wina badania.

Nie polecam, po zabiegach skleroterapii i laserach u tego pana doktora nie dość,że nogi mam zeszpecone,mam blizny i białe przebarwienia po laserach, sporo dziwnych popękanych naczyń (gorzej niż wcześniej)nie ginący siniak i sporego żylaka w nowym miejscu, to jeszcze często nogi są zimne,sztywnieją, obrzmiewają, skóra mnie piecze i boli, żyły też czuję, pojawia się na nogach taka gęsia skórka z zimna, chyba niedokrwienia,sztywnieją mi mięśnie,bolą też mnie stopy, pięty, mam też część pięty bez czucia. W nocy budzi mnie ból nóg.Czasem trudno mi wchodzić po schodach.Jedna noga zrobiła się przynajmniej 2 cm grubsza od drugiej. Przeszkadzają mi nawet obrzmiałe zgięcia w stawach kolanowych.
Nogi róznią się też trochę kolorem. Jego zabiegi powodowały u mnie trudno i przez wiele miesięcy gojące się sine i brązowe plamy i bolesne obrzmienia w miejscach wkłuć do żył.To przeszło , ale ogólnie skóra na nogach jest bardzo sucha i ma blady, trupi kolor.Na ogół przeszkadza mi ich zimno, przeczulica.Mam nadzieję, że nie stanę się inwalidką. To najważniejsze , nie mówiąc już o tym,że zrezygnowałam z noszenia spódnic. A miały to być tylko kosmetyczne zabiegi. Przedtem USG doppler był o.k,teraz juz nie jest taki idealny.Strzeżcie się tego pana, on chyba się nadal uczy , eksperymentuje...Bardzo żaluję ,że mu zaufałam...