dr n. med. Michał Śpiegowskidr n. med. Michał Śpiegowski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Michał Śpiegowski

Chirurg naczyniowy

Trzy miesiące temu dr Śpiegowski usunął mi pęcherzyk żółciowy, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Operację przeprowadził bardzo sprawnie a ja szybko wróciłam do zdrowia. Polecam w 100%.

Ponad rok temu miałam wykonywany przez tego lekarza zabieg skleroterapi - fatalnie mam martwicę tkanki po nieprecyzyjnym wkuciu się w naczynie. Noga wygląda gorzej niż przed zabiegiem

Nie polecam tego lekarza. Miałam u niego robioną skleroterapię. Przed skleroterapią miałam niewielkie pajączki i nogi mi nie puchły. Po skleroterapi nogi mam okropne, puchną, mam całe ogniska obrzydliwych pajączków. O chodzeniu w spódnicy nie ma mowy, a chodząc w spodniach muszę zakrywać swoje stopy grubymi skarpetami. Zostałam oszpecona. Nie mówi o konsekwencjach zabiegów, tylko same pozytywy. Nabija sobie kasę a nas oszpeca.

Do tego Pana należy mieć bardzo ograniczone zaufanie! Dziecku pojawił się guzek na szyi w okolicach węzłów chłonnych. Zaordynował wszystkie badania, przygotowanie do operacji, konsultacje anestezjologa, prześwietlenie, usg itp. Wszystko odpłatnie w CM Damiana. Koszt: ponad 1200.00 zł, Zarezerwował szpital i termin operacji. Zalecił pine wykonanie zabiegu. zdecydowaliśmy się na konsultacje u innego lekarza. Chirurg ponaglał i rezerwował kolejne termich w CMD. Przewidywany koszt: ponad 4.000.00 zł (CMD). Po kuracji antybiotykowej guzek zniknął samoistnie. Opinia innych lekarzy i wyniki badań usg DRUZGOCĄCE dla "Pana chirurga". To było zwykłe zaplenie węzłów chłonnych. Mam calą dkumentację, rachunki i ... zdrowe dziecko.

Zgadzam się z poprzednią opinią,też mialam operowaną nogę i też mam szpecące blizny, zbyt duże nacięcia. Nie polecam, teraz będę miała drugą operacje ale już inny lekarz ją wykona.

dr wykonal u mnie operacje leczenia zylakow. Zylaki usunal, natomiast noge pozostawil w strasznym stanie z punktu widzenia estetyki. Lekarze, ktorym pokazywalam noge po zabiegu, byli w szoku, jak mozna tak kogos oszpecic. Lekarz wykonal za duzo ogromnych ciec po ktorych zostaly szpecace blizny. Przed zabiegiem orzekl, ze potrzebnych bedzie kilka ciec. Wykonal ich ponad 20. Zatem, jesli jestes kobieta, zamierzasz chodzic w spodnicy nie koniecznei do kostek, dobrze sie zastanow, zanim zdecydujesz sie na zabieg u tego Pana.