lekarz Michał Szymczak

Bardzo dobry lekarz, wszystkie terminy medyczne - kardiologiczne wytłumaczone dokładnie bez pośpiechu - lekarz od serca !!! POLECAM !!!

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza. Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Gorąco polecam Pana Doktora Michała!!

Zawsze i o każdej porze można na Pana doktora liczyć dokładność ,wiedze i opieke nawet po wyjściu z gabinetu czuć dzięki czemu pacjent czuje sie ważny oraz bezpieczny Pan doktor jest bardzo uprzejmy zawsze wszystko bardzo dobrze wytłumaczy Polecam z całego serca .

Polecam Pana Michała Szymczaka. Doskonale podejście do pacjenta, profesjonalne badanie i fachowa opinia. Blisko, szybkoi profesjonalnie.

Jestem bardzo zadowolona z Pana Michała Szymczaka , polecam tego lekarza. Uprzejmy, profesjonalne podejście do pacjenta.

Przez ponad 20 lat zmuszony jestem korzystać z wizyt u różnych specjalistów dlatego z czystym sumieniem mogę polecić wizytę u Pana Doktora! Podejście, poświęcony czas i dokładność badania to podstawa, a tutaj to wszystko miało miejsce za co dziękuję.

Mimo młodego wieku bardzo kompetentny lekarz z dużą ilością specjalizacji. Polecam z czystym sumieniem, bardzo pomógł naszej rodzinie w trudnym świątecznym czasie.

Mimo młodego wieku bardzo kompetentny lekarz. Ogromna wiedza i dużo specjalizacji. Polecam z całego serca, bardzo nam pomógł nawet w okresie świątecznym.

Polecam z całego serca, bardzo nam pomógł nawet w okresie świątecznym.

Szczerze mogę polecić tego lekarza. Doktor ma ogromną widzę w swojej dziedzinie i super podejście do pacjenta. Zawsze jest chętny do pomocy.

Kompetentny, miły, empatyczny lekarz . Poświęca pacjentowi dużo czasu, dokładnie i wnikliwie analizuje dolegliwości. Szczegółowo omawia i w przystępny sposób tłumaczy pacjentowi wyniki badań i plan dalszego leczenia. Szczerze polecam doktora Szymczaka.