lekarz Michał Szymczak

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Doktor bardzo długo i dokładnie wykonywał mi badanie echo serca. Otrzymałam nowe leki, jestem bardzo zadowolona. Polecam wizyty u dr Michała Szymczaka.

Polecam! Doktor mimo braku przyjęć danego dnia udzielił pomocy. Zawsze jak zwykle moja rodzina mogła liczyć na doktora pomoc.

Dobra komunikacja, profesjonalizm, wyrozumiałość, uprzejmość, dogodne godziny przyjmowania pacjentów. Lekarz godny polecenia.

Doktor Szymczak jest lekarzem, który potrafi spojrzeć na problem kardiologiczny szerzej, niż tylko przez pryzmat serca - daje pacjentom pewność, że nie przeoczy też innych dolegliwości, a co ważne - nie rzuca leków pochopnie, tylko szuka mniej obciążającej drogi leczenia, jeśli to możliwe. Wizyta przebiega też w przyjemnych warunkach, w których można poczuć się zaopiekowanym. Polecam!

Kompetentny, rzeczowy lekarz, z całą pewnością godny polecenia dla wszystkich poszukujących fachowej, rzetelnej porady, trafnej diagnozy i optymalnie dobranego leczenia. Doktor Szymczak zawsze znajduje czas na to, co ważne dla pacjenta - spokojne i zrozumiałe dla każdego wyjaśnienie kwestii związanych z profilaktyką, samą chorobą i procesem leczenia. Doktor po prostu ma to bardzo potrzebne "coś" - intuicję. Gorąco polecam!!!

1) świetne podejście✅ 2) ogrom wiedzy✅ 3) dobra komunikacja✅ 4) trafne diagnozy✅ Jednym słowem - polecam! 👌🏼

1) świetne podejście✅
2) ogrom wiedzy✅
3) dobra komunikacja✅
4) trafne diagnozy✅

Jednym słowem - polecam! 👌🏼

Polecam doktora Szymczaka. Nie pierwszy raz pomógł nam w sytuacji, kiedy inni rozlożyli ręce. Rzetelny i miły lekarz.

Pan doktor to fantastyczny specjalista , z empatycznym , wyrozumiałym oraz fachowym podejściem do pacjenta . Rzeczowo odpowiada na zadane pytania oraz dysponuje szeroką wiedzą.

Polecam Doktora. Kompetentny, z ogromna wiedza lekarz, który dokładnie i wnikliwie analizuje każdy przypadek i dolegliwości. Nigdy nie odmówił pomocy, zawsze poświęca pacjentowi dużo czasu. Polecam z całego serca :)

Konkretny i rzeczowy lekarz, a co najważniejsze trafna diagnoza po włączeniu leków mój komfort funkcjonowania powrócił. Polecam dr Michała Szymczaka