lekarz Michał Szymczak

Szkoda, że uprzejmości nie można oceniać ujemnie.Arogancja i pewność siebie odstraszające.Niestety nie zmienia się to od lat.

Lekarz o ogromnej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Potrafi w sposób przystępny dla pacjenta wyjaśnić, wytłumaczyć i doradzić. Z czystym sumieniem polecam gabinet Pana Michała Szymczaka.

Z czystym sumieniem polecam gabinet Pana Michała Szymczaka.

Aroganckie podejście do pacjenta już od rejestracji.Niestety kontakt z lekarzem również pozostawia wiele do życzenia- uważa się za specjalistę, wszystko wie najlepiej, nie umie udzielać informacji,nie przyjmuje najmniejszej nawet krytyki.Szkoda czasu - lepiej szukać pomocy u prawdziwego specjalisty.

Brak odpowiedniego podejścia do pacjenta, nie słucha. Jeśli nie jest czegoś pewien, nie skontultuje tego z innym specjalista tylko uważa że wszystko Wie najlepiej. Głupio - mądry. Jak mam możliwość wyboru lekarza, tego Pana nie wybieram

Okropny człowiek... Bez sumienia, zero współczucia.. Wezwany by stwierdzić zgon pojawił się po 6 godzinach, ale dopiero za 3 telefonem. Po łaskawym przyjeździe na miejsce, Pan "doktor" był bardzo niemiły i bezczelny. Zero współczucia z jego strony, narobił jeszcze więcej problemów całkiem nie potrzebnych. Nie polecam tego lekarza..

Bardzo niemily lekarz. Na wizytach prywatnych stara się być miły ale jak za darmo to strasznie nieprzyjemny.

Wspaniały lekarz, jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy w okolicy. Nie spotkałam się w naszej rodzinie z postawianiem złej diagnozy a leczymy się u niego wszyscy począwszy od 1,5 rocznej wnuczki po 90 letnia babcie.

Wspaniały lekarz, jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy w okolicy.

Bardzo niemiły i nieuprzejmy Pan doktor, byłam w przychodni na wizycie, ponieważ kolejka do mojego lekarza była zbyt duża. Lekarz już na samym początku mówiąc mu o objawach podśmiechiwał się, kpił. Jak można być takim lekarzem?! Przede wszystkim doktor powinien pamiętać, że jest człowiekiem i to ludzie przychodzący do niego dają mu pracę. Każdy pacjent ma inną historię i warte poświęcić mi chociażby trochę uwagi. Koniec końców, dostałam się w ten sam dzień do mojego lekarza, który przyjął mnie po godzinach przyjęcia i wiem, że zawsze mogę na niego liczyć. A doktora Szymczaka zdecydowanie nie polecam! Pierwszy i ostatni raz!!!

Gdybym mogla wystawiła bym gwiazdki na minusie. Najgorszy lekarz w szpitalu w Żninie, nie kompetentny, chamski, i zero empatii. Nie wiem jakim cudem jest on lekarzem, skoro nie potrafi postawić diagnozy. Ośmiesza polska służbę zdrowia. Nie wiem jakim cudem ukończył studia, i jest zatrudniony w szpitalu. Ale jedno jest pewne ze nie powinien tam Wogole być. Bo albo jest tak pewien swojego stanowiska ze wsztstko ma gdzieś.

Nie wiem jakim cudem ukończył studia, i jest zatrudniony w szpitalu.

Lekarz pomocny, potrafi doradzić, zawsze można na niego liczyć. Nigdy mnie nie zawiódł, zawsze służy pomocą I fachową wiedzą lekarską.