lekarz Michał Szymczak

Bardzo życzliwy i sympatyczny Pan doktor o olbrzymiej wiedzy. Spokojnie i rzeczowo, bez najmniejszego pośpiechu odpowiadał na moje wszystkie pytania. Szczegółowo omówił wyniki badań oraz zaplanował dalsze etapy leczenia. Polecam Pana doktora z całego serca.

Lekarz o ogromnej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Potrafi w sposób przystępny dla pacjenta wyjaśnić, wytłumaczyć i doradzić. Polecam serdecznie.

Na wizycie byłem około pół roku temu. Jestem bardzo zadowolony. Już dawno po zabiegu ablacji z powodu mojej arytmii. Zabieg w szpitalu tez przeprowadzał mi doktor Szymczak. W gabinecie miły, konkretny, rzeczowy. Wszystkie badanie wykonuje na miejscu. Co nie zawsze zdążą się u kardiologa. A byłem już u kilku. Ablacja udana. Po wielu latach w końcu ktoś wyleczył mnie z arytmii. Bardzo dziękuje i serdecznie polecam.

Bardzo pomocny lekarz. Zawsze wszystko wytłumaczy i odpowie na wszystkie pytania. Mam zaufanie do wiedzy i doświadczenia Pana Michała.

Polecam Pana dra Szymczaka. Posiada on aktualną wiedzę i można na niego liczyć o różnych porach. Od lekarza na wizycie oczekuję rzetelności i skupienia na sprawie, a nie głaskania i wymiany uprzejmości, czego niektórzy chyba oczekują, sądząc po komentarzach.

Bardzo dobry specjalista. Z calego zdrowego serca polecam Pana doktora!!! Człowiek o wielkim sercu!!!

Pan doktor bardzo miły, kompetentny, wszystko wyjaśnia i można poczuć się zaopiekowanym. Odpowiada na pytania, czułam ze jestem w rękach specjalisty, bardzo polecam :)

Jestem ratownikiem medycznym, więc mam też z racji zawodu kontakt z wieloma specjalistami. Dlatego tym bardziej cieszę się że trafiłem na tak kompetentnego lekarza jakim jest Pan Michał Szymczak i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jego opiekę. Fakt że skierowałem do niego moich rodziców i bliskich, świadczy o jego wysokich kompetencjach. Serdecznie polecam i dziękuję za opiekę jaką zostałem otoczony.

Bardzo polecam Pana doktora, który nigdy nie zostawił mnie bez pomocy. Od około 15 lat Pan doktor zawsze stawia trafne diagnozy, ma poczucie humoru i stara się by mimo choroby, nie tracić nadziei i pozytywnego myślenia. Zawsze będę polecać, takich specjalistów jest naprawdę mało i super, że mam możliwość leczyć się właśnie u Pana doktora.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem na swojej drodze, fachowa pomoc i duża wiedza. Polecam.