dr Michał Wieczorski

Laryngolog

Super lekarz bardzo miły na pierwszej wizycie przeprowadził zabieg w nosie coś przecinał żeby lepiej się oddychało rzeczywiście pomogło jak się nawróci to mówił żeby przyjść to zrobimy to samo bylam u innych prywatnie nic takiego niezrobili a u tego byłam na NFZ narazie jest to pomoc doraźna ponieważ czekam na operację przerody plus nosa zewnętrznego w warszawie na NFZ w Radomiu plastyki na NFZ nie robią samą przegrodę a chce zrobić wszystko za jednym zamachem czekassię na taką operację 2-3 lata w lipcu minie rok jak czekam...

Wspaniały lekarz.Mój synek miał wykonany przez niego zabieg podciecia wędzidełka pod językiem. Oprocz tego byłam u niego z dzieckiem na kilku wizytach na nfz ze względu na częste choroby związane z uszami. Za każdym razem wszystko szczegółowo wyjaśniał, odpowiadał na wszystkie pytania które mu zadawałam. Doktor zawsze uśmiechnięty i bardzo sympatyczny, ale przede wszystkim jest profesjonalistą w każdym calu. W Radomiu jest może garstka lekarzy świetnie wykwalfikowanych i z powołaniem, ale doktora Wieczorskiego z pewnością można do niej zaliczyć. :-)

Niema Lepszego specjalisty laryngologa. W lutym 2017 roku miałem zabieg na migdały mam 33 lata jest mega poprawa . szacunek dla tego człowieka ! Polecam w 100% .

fantastyczny człowiek i lekarz.Ciepły, uśmiechniety, kochający swoją prace. Ma świetne podejście do pacjenta, wszystko wytłumaczy odpowie na każde pytanie. Poświęci tyle czasu ile potrzeba. Pan Doktor usuwał mi torbiel, jestem mega zadowolona blizna praktycznie już jest niewidoczna i to bez stosowania żadnej maści. Szpitale powinny zabiegać właśnie o takich lekarzy!!!

super lekarz, mój syn miał prostowaną przegrodę nosową. Podejście bardzo dobre, sympatyczny człowiek.

bardzo dobry lekarz synkowi wyciał 3ci migdał bedac w szpitalu co chwila pytał jak syn się czuje zaglądał do niego często kontrolna wizyte sam wyznaczył naprawdę brak słów aby można było opisac doktora jest super ma podejście i jest dobry w tym co robi

Lekarz od którego zawsze wychodzi się z uśmiechem na twarzy. Swoim profesjonalizmem bardzo szybko zyskuje zaufanie pacjenta a diagnoza i leczenie jedynie potwierdzają, że P. doktor jest świetnym fachowcem - takim z powołania. Tak... właśnie takich lekarzy należy chwalić! :)

Rewelacyjny doktor.nie bez powodu są tak dobre opinie o nim,operował trzeci migdałek u syna,kompetencje poświęcony czas i efekt bo dziecko wreszcie zdrowe po wielu m-cach leczenia.Moim zdaniem najlepszy laryngolog od dzieci,a byłam już u wielu wcześniej.Gorąco polecam.

Kompetentny lekarz, serdeczny człowiek. Nie tratuje pacjenta ani protekcjonalnie, ani jak petenta. POLECAM.

Świetny lekarz.Miałam u niego robiony zabieg wycinania migdałków.Super opieka itp. Lekarz godny polecenia.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Radom"?

epmed
Sucha 2