lekarz Michał Wyciągłowski

Dobry lekarz, bardzo dobry specjalista - polecam bo wart polecenia.

Dobry lekarz, bardzo dobry specjalista - polecam bo wart polecenia.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza gdyż patrzy tylko na kase a nie na problem! Strata czasu i pieniędzy!

za wizytę miałam zapłacić 100 zł. Taką cenę podała pani, która odbiera telefony na ul. Długosza. Okazało się jednak, że muszę zapłacić 150 za STARE usg na którym NIC nie było widać. Gabinet pamięta lata 80 - te a poczekalnia to prawdziwa porażka.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Miałam u niego robione usuwanie nadżerki metodą Krio.

bardzo polecam dr.prowadził moja ciaze i jestem z niego bardzo zadowolona gdy byłam juz po terminie wezwal mnie do szpitala a nie czekal az samo sie zacznie przez cały porod byl przy mnie na porodowce a trwało to bardzo długo:)goroca polecam tego lekarza

Pan doktor jest uprzejmy, chociaż jak dla mnie za mało spokojny. Wolę lekarzy, którzy uspokajają atmosferę w gabinecie. Dużą wagę przywiązuje do badań profilaktycznych. Raczej kompetentny specjalista.

Polecam bardzo dr Wyciągłowskiego ponieważ poświęcił mi odpowiednio dużo czasu na wytłumaczenie przebiegu mojej ciąży a była to ciąża wysokiego ryzyka.Dzięki Panu dr Michałowi urodziłam zdrową córkę :DDD

jak od niego wyszlam to sie poplakałam... to jeden z tych którzy patrza na kase... miałam nieregularne miesiączki i dzidziuś okazał sie więkzy niz wychodziło by to z daty ostatniego okresu i po USG(za które dopłaciłam 80 zł do wizyty)pan doktor po wymiarach maluszka nie potrafił okreslić daty porodu(PARANOJA) za to zadzwonił do zaprzyjaźnionego centrum medycznego i umówił mnie na badanie usg 3d i od razu poinformował że koszt takiego badania to od 250-280zł. Z tego co wiem to takie badanie wykonuje sie w sytuacji kiedy u maluszka mogą wystepować ...

Z tego co wiem to takie badanie wykonuje sie w sytuacji kiedy u maluszka mogą wystepować jakieś wady lub na zyczenie pacjentki a u mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku(nawet on sam tak powiedział).No ale jak u niego byłam był bardzo ładnie opalony ciekawe gdzie był na wakacjach?:) a jak dzwonił do koleów z innej przychodni żeby mnie umówic na wizyte to wyciągnał z kieszeni komórke podejrzewam że za ok3 tys..... na kimś musi zarabiać...
Mam tylko szczescie ze szybko trafiłam do wspaniałej pani doktor i wkoncu czuje sie w dobrych rekach

WSPANIAŁY LEKARZ I PRAWDZIWY FACHOWIEC NIC TYLKO GORĄCO POLECIĆ !!!!!!!!!!!!! MARTA Z SOSNOWCA

WSPANIAŁY LEKARZ I PRAWDZIWY FACHOWIEC NIC TYLKO GORĄCO POLECIĆ !!!!!!!!!!!!!
MARTA Z SOSNOWCA

Uważam, że jest to pierwszy tak profesjonalny ginekolog, z jakim miałam do czynienia. Przede wszystkim bardzo miły, jeden z tych lekarzy, którzy momentalnie potrafią rozładować stres i wzbudzić zaufanie pacjentki, a to podstawa. Dr precyzyjnie odpowiada na wszystkie pytania, bez patrzenia na zegarek. Bardzo mi pomógł. Szczerze polecam. Idźcie odrazu do tego lekarza, zamiast tracić czas na innych - tak jak ja to robiłam. Zdrowie najważniejsze, więc koszt wizyty nie powninien zniechęcać.