lekarz Michał Wyciągłowski

Polecam Pana Dra i starszym i młodszym babeczkom, byle nie ŻYCIOWYM MALKONTENTKOM. To fajny lekarz dla osób z pozytywnym nastawieniem do życia, z dystansem do świata, oczywiście chcących zadbać o swoje zdrowie, ciąże itp. "Ksieżniczkom" zapewne trudno dogodzić, a anonimowe negatywne wpisy są tego żywym dowodem. Pozdrawiam zatem wszystkie księżniczki, które pewnie nie jednego lekarza na tym forum beztrosko obsmarowały... i życzę trochę więcej życiowego luzu. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.

Godny polecenia. Mnie wcale nie przeszkadza, że Pan Doktor zwracał się do mnie per Ty, mało tego profesjonalnie podchodzi do leczenia. Szczególnie polecam kobietom w ciąży, przy tym lekarzu można czuć się bezpiecznie, wiem bo mam porównanie.

U Pana doktora bylam raz. Jest miły, ale odnoszę wrażenie jest również chaotyczny. Nie uspokaja pacjentki,wprowadza troszkę nerwową atmosferę. I dla Pana doktora profilaktyka i jeszcze raz profilaktyka. Potrafi zagadać pacjentkę w związku z tym tematem. Nie miałam poczucia, że mogę mu zadawać pytania, sam od siebie też niewiele mówi na temat problemu z jakim sie przyszło

Przede wszystkim na samym wejściu do gabinetu zaskoczyl mnie zwrot "siadaj" . Mam 30 lat i od czasu bycia nastolatka nikt nie zwracal sie do mnie na TY, w kazdym gabinecie trakjtowana bylam z szacunkiem. Nastepnie po kolejnym "siadaj" na fotelu ginekologicznym przy zakladaniu wziernika lekarz nawet nie założyl rekawiczek!! Potem seria hasel" cos Ty sobie wyhodowała", straszenie poronieniem. Oczywiscie ta gadanina byla zbedna bo problem byl calkiem inny. Zdecydowanie nie poleacm, szczegolnie mlodym dziewczynom aby nie zrazlily sie do gionekologow. Nie kazdy bowiem jest takimm gburem.

Bardzo przyjemny lekarz, naprawdę potrafi rozładować wszelkie negatywne emocje. Od razu postawił trafną diagnozę, dlatego uważam, że jest wartym polecenia lekarzem.

Witam wszystkich gorąco, jeśli ktoś wszedł na tę stronę bo zastanawia się nad wizytą u doktora to z czystym sumieniem mogę polecić.Sama wcześniej korzystałam z usług innych ginekologów i mam porównanie.Doktor jest osobą godna zaufania i jestem pewna, że zostanę z nim już na zawsze:-)Każdy problem nawet banalny traktuje jako poważny dla pacjenta i jeśli jest potrzeba 17 razy tłumaczy do skutku o co chodzi i dlaczego. Sama trafiłam do niego bo starałam się o dzidziusia i inni mądrzy lekarze tracili czas.Doktor wie co robi i ufam mu bezgranicznie. Teraz czekamy już na dzidziusia i mogę powiedzieć,że na prawdę jestem spokojna.osoby, które zarzuciły ,że doktorowi chodzi tylko o kasę powinny się zastanowić co piszą!! Mnie doktor zaproponował także badania prenatalne ,ponieważ uważa , że to najważniejsze badanie w ciąży i ja się zgadzam.Jestem po badaniu i jestem bardzo zadowolona bo jestem spokojna o mojego maluszka. Fakt badanie jest płatne ale przecież nikt nikogo do niego nie zmusza a doktor polecił miejsce w którym to zrobić-to dla niektórych też bardzo dziwne-dla mnie nie. Przecież jako lekarz ma rozeznanie gdzie jest dobry sprzęt oraz dobrzy specjaliści.Jak komuś nie pasuje to przecież sam może poszukać innego miejsca na badanie a nie musi korzystać z poleconego. Doktor też człowiek i też ma prawo jechać na urlop i się opalić dlatego nie rozumiem idiotycznych zarzutów na temat jego opalenizny i telefonu-to faktycznie może mieć wpływ na jego profesjonalizm:-) z czystym sumieniem polecam doktora a zarzuty uważam za bezpodstawne. W razie wątpliwości proszę o kontakt!!!!pozdrawiam

Pan doktor to bardzo dobry specjalista, nigdy nie bagatelizuje problemu. Nadto jest bardzo życzliwy i ludzki. Świetnie rozładowuje stres. Sądzę, że jest to lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam. :-)

Zdecydowanie polecam. :-)

Nie rozumiem uwag poprzedniczek! Polecam.

Nie rozumiem uwag poprzedniczek! Polecam.

Gorąco polecam Pana doktora Wyciągłowskiego. Moim zdaniem, to wysoce kompetentny, dobry, życzliwy lekarz, zainteresowany sytuacją zdrowotną pacjentki, spokojnie tłumaczący przebieg leczenia. Ponadto, wielokrotnie mogłam liczyć na telefoniczny kontakt w celu konsultacji, co dla mnie było niezmiernie ważne, z uwagi na miejsce zamieszkania. Swoim humorem, spokojem i życzliwością podczas wizyty Pan doktor doskonale wpływa na moje ogólne samopoczucie w procesie leczenia. W szpitalu w Sosnowcu, ten właśnie lekarz wśród moich współleżących pacjentek cieszył się ogólną sympatią, z uwagi na swoją pozytywną postawę lekarską. Mam do Pana Wyciągłowskiego wielkie zaufanie i śmiało ...

Gorąco polecam Pana doktora Wyciągłowskiego.
Mam do Pana Wyciągłowskiego wielkie zaufanie i śmiało polecam tego właśnie lekarza.

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora. To niesamowicie kompetentna osoba, która nie tylko jest świetnym lekarzem, ale wspaniałym człowiekiem. Bezinteresowny, przesympatyczny i ogromnie ludzki! Miałam z nim kontakt zarówno w gabinecie na Długosza jak i w szpitalu w Sosnowcu,w którym "urodziliśmy" już razem dwoje dzieci, cały czas mi towarzyszył na sali porodowej, rozładowywał stres i pomagał. Nie była mi potrzebna obecność nikogo innego,bo do niego mam 100 % zaufanie. Gorąco polecam zwłaszcza wszystkim przyszłym mamuśkom.

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora.