lekarz Michał Wyciągłowski

Witam! Z całą odpowiedzialnością za to co piszę chciałabym polecić pana dr.Michała Wyciągłowskiego. Zupełny przypadek sprawił,że trafiłam do pana dr. Spotkałam się z ogromną uprzejmością ,w której wyczuwałam autentyczną troskę ,ponieważ pan dr.skupił sie nie tylko na moich problemach ginekologicznych ale i pomógł mi w sprawie dotyczącej moich neurologicznych zaburzeń. W gabinecie panuje atmosfera luźna,czułam się słuchana,bez zniecierpliwienia dr.tłumaczył mi wszystko i odpowiadał na moje pytania,absolutnie nie czułam oporów by poprosić o dojasnienie mi czegoś. Podczas badania dr.Wyciągłowski wszystko tłumaczy,uprzedza co teraz będzie badał, w jaki sposób.Jest bardzo skrupulatny. Bez ...

Witam!
Zupełny przypadek sprawił,że trafiłam do pana dr.
Bez oporów umówiłam do dr.moją córkę na pierwszą wizytę ginekologiczną.
Wychodząc z gabinetu czułam się całkowicie spokojna o siebie ,ponieważ wiem,ze trafiłam na własciwego lekarza.Zamierzam być pod opieka dr.Wyciągłowskiego.
Pozdrawiam serdecznie
Ania K.

Jest to Mój trzeci ginekolog i jestem ogromnie szczęśliwa że właśnie trafiłam do Niego;-) Jestem obecnie w 31 tygodniu ciąży i od samego początku od pierwszych słów Pana Doktora "gratulacje zostaniesz mamą" jestem szczęśliwa że to właśnie On jest moim lekarzem prowadzącym. Polecam go wszystkim kobietą - dodam także że Mojemu Mężowi też Pan Doktor przypadł do gustu;-) Miły, serdeczny, uśmiechnęty, kulturalny człowiek a zarazem wspaniały lekarz;-)

Drogie Panie. Pan Michał Wyciągłowski był moim ginekologiem, kiedy studiowałam . Potem po latach przerwy okazało się , że przyjmuje w przychodni, w której uczęszczam do lekarzy innych specjalności. Bez wahania zapisałam sie na wizytę. Jestem kobietą "po przejściach" , bardzo bojącą sie o swoje zdrowie, stąd poza merytoryczne aspekty wizyty u lekarza mają dla mnie także duże znaczenie. Pan Doktor rozładowuje napięcie w gabinecie mówiąc do swoich pacjentek " dziecko drogie", czasami zwraca sie po imieniu. Nie odebrałam tego jak brak szacunku, brak kultury a wyłącznie jak chęć wywołania uśmiechu na twarzy. Przy każdej wizycie poświęca mi tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Udziela wyjaśnień, odpowiada na pytania . Jestem zadowolona z usług Pana Doktora zarówno pod względem merytorycznym jak również ludzkim. Serdecznie polecam innym pacjentkom.

Pan doktor jet moim ginekologiem od kilku lat-(INERMED)Mam do niego pełne zufanie -jest konkretny,wpełni profejonalny i kompetentny a przy tym potrafi rozładować stres. Gorąco go polecam. Beata R.

Gorąco go polecam.
Beata R.

Gorąco polecam!! Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz!! Bardzo dba o dobro pacjentki. Stwarza doskonała atmosferę, odpowiada na każde zadane pytanie.

Odradzam wszystkim tego lekarza trafilam na niego w przychodni w szpitalu nieprzyjemny niedelikatny i dał do zorozumienia ze prywatnie bylo by inaczej Materialista Odradzam !!!!!

Polecam wszystkim dr Wyciągłowskiego. Chodzę do niego parę lat i nigdy się nie zawiodłam. Teraz jestem parę dni przed porodem i już jestem umówiona z nim na termin przyjścia do szpitala, żeby ie ryzykować powikłań (będę miała cesarkę ze względu na mój wiek 36 lat). Jego bezpośredniość rozładowuje atmosferę i nie ma znaczenia czy pacjentką jest starsza pani (moja teściowa) czy szwagierka młodziutka (17 lat). Każda wychodzi z gabinetu zadowolona i nie czuje dyskomfortu czy skrępowania jak to czasem bywa w takich gabinetach. Każdej kobiecie polecam i na prawdę nie ...

Każdej kobiecie polecam i na prawdę nie wierzcie temu co piszą wcześniej urażone damy albo przewrażliwione hipochondryczki. Jak komuś się wydaje że jest pępkiem świata to żaden lekarz nie będzie dobry. A prawda jest taka że za kasę niektórzy kadzą i słodzą a tak na prawdę nic nie robią w kierunku dobrej opieki.
Dr Wyciągłowski jest naturalny i szczery i nie owija w bawełnę.
Mam nadzieję że Wam pomogę:)

Do Pana Doktora trafiłam przez przypadek, ale z upływem czasu uważam,iż był to szczęśliwy przypadek.Nie będę się rozpisywać bo nie o to tu chodzi, napiszę krótko- dziękuje Panie Doktorze! a Wam dziewczyny i kobietki polecam takiego lekarza. szczęśliwa Mama

a Wam dziewczyny i kobietki polecam takiego lekarza.

szczęśliwa Mama

Do gabinetu trafiłam można by powiedzieć przypadkowo ok rok temu, ponieważ nie miałam stałego lekarza.. i na tą chwilę nie zamierzam go zmieniać :) Pojawiłam się w bardzo dobrym momencie, w początkowej fazie ciąży, jak się okazało dość ryzykownej i zagrożonej. Mimo problemów ciąża zakończyła się pomyślnie, co być może nie było tylko zasługą mojego lekarza, ale pewnie miało na to wpływ wiele czynników. Za co cenię sobie Pana Doktora? Za bezpośredni kontakt, przyjazną atmosferę, co ma niebagatelny wpływ na rozładowanie napięcia w przypadku np problemów zdrowotnych. Mówi konkretnie bez upiększania, ale też z drugiej strony nie zarzuca stosem informacji, które mogłyby zestresować pacjenta, zleca tylko konieczne badania, a jak mówi,że będzie bolało, to naprawdę boli! Polecam osobom, które szukają lekarza, który oprócz kompentencji i wiedzy, potrafi rozładować atmosferę i wzbudza swoją otwartością zaufanie.

Lekarz godny polecenia. Pan dr spełnił moje oczekiwania, postawił odpowiednią diagnoze.Dokładnie opisał chorobę.