lekarz Michał Wyciągłowski

Polecam doktora jako świetnego ginekologa a także doskonałego położnika.Świetny specjalista z cudownym podejściem do pacjentek.Dzięki niemu na świat przyszła nasza córeczka. Godny zaufania i polecenia.

BARDZO DOBRY LEKARZ,JAK DOTĄD JEDYNY SPEŁNIAJĄCY MOJE OCZEKIWANIA, A DO TEGO MIŁY. POLECAM

Witam. Gorąco polecam dr Wyciągłowskiego. To nie tylko kompetentny specjalista, ale także bardzo miły i dowcipny człowiek. Potrafi wywołać uśmiech i wręcz zarazić optymizmem. Troszczy się o pacjentkę, dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Można zawsze zadzwonić w razie pytań czy problemów. Obecnie to moja druga ciąża i wierzę, że dzięki doktorowi dobrnę do szczęśliwego finału :) Poprzednią ciąże prowadził inny lekarz, ale jak na razie nie ma porównania do obecnej opieki. Anka.

Trafiłam do Dr Wyciągłowskiego z polecenia (poprzedni lekarze nie byli kompetentni) i właśnie z tego "polecenia" jestem zadowlona :-) obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży, ciąża przebiega bez żadnych komplikacji, Dr odpowiada na każde moje pytanie, wyjaśnia itd. Dodatkowo wprowadza przemiłą atmosfere (kobieta zapomina, że przyszła do ginekologa), zawsze ma dobry humor i przekazuje pozytywną energię. W chwilach "grozy" uspokaja, nie wprowadza niepotrzebnego stresu- dopóki nie będzie pewny w 100%. Mam nadzieje, że będzie przy porodzie mojej córki :-) Polecam z całego serca- przyszła Mama Daria :-)

Polecam z całego serca- przyszła Mama Daria :-)

Przemiły i kompetentny i bardzo delikatny lekarz.Gorąco polecam Pana doktora. Kasia W."Stokrotka"

Przemiły i kompetentny i bardzo delikatny lekarz.Gorąco polecam Pana doktora.
Kasia W."Stokrotka"

chodze do doktora wyciagloskiego juz 4lata jest wspanialym lekarzem i liczy sie z kobietami bardzo polecam

Witam, Do Pana dr M. Wyciagłowskiego chodzę od prawie 2 lat i nie zamieniłabym Go na nikogo innego. Kompetentny, godny zaufania i bardzo sympatyczny. Każdej kobiecie polecam wizyty u Pana doktora, ponieważ wizyty u niego nie sa krepujace tylko swobodną i rzetelną rozmową na temat zdrowia.Polecam !!! Gabriela N.

Witam,
Gabriela N.

Trafiłam do Pana Doktora w 3 miesiącu zagrożonej ciąży. O Doktorze Wyciągłowskim dowiedziałam się od koleżanki, która przebywała w Szpiatlu nr 1 (co prawda była prowadzona przez innego lekarza ale ze względu na zagrożenie ciąży trafiła na dyżur ww Doktora). Pan Doktor zrobił na niej bardzo dobre wrażenie (pomimo, iż nie była to wizyta prywatna!!). Dał się poznać jako bardzo kompetentny, troskliwy i przede wszystkim "ludzki" lekarz. Chodzę do Pana Doktora już jakiś czas i muszę stwierdzić, że poleciłabym Go każdemu!!Bardzo dużo tłumaczy, sam wręcz zachęca do zadawania pytań dotyczących ...

Chodzę do Pana Doktora już jakiś czas i muszę stwierdzić, że poleciłabym Go każdemu!!Bardzo dużo tłumaczy, sam wręcz zachęca do zadawania pytań dotyczących mojego zdrowia. Zawsze gdy mam problem mogę zadzwonić do Niego ( nawet, gdy Pan Doktor był na urlopie odebrał mój telefon!!)Jego doświadczenie i intuicja budzą podziw. Poza tym w Jego gabinecie czuję się badzo swobodnie, ponieważ dba On, by pacj4entki nie czuły się skrępowane. Dodam, iż miałam do czynienia z wieloma ginekologami i muszę stwierdzić, że Dr Wyciągłowski to bardzo dobry lekarz!
Asia

Jestem zadowolona z usług Pana Doktora. Polecam

Jestem zadowolona z usług Pana Doktora. Polecam

Doktor jest super,dodtkowo ma super sprzęt.Polecam. Ania Canibal.

Doktor jest super,dodtkowo ma super sprzęt.Polecam.
Ania Canibal.