lekarz Michał Wyciągłowski

Trafiłam do M.Wyciągłowskiego przypadkiem, ale każdemu pacjentowi życzę takich przypadków. Zero stresu przy wizycie, pacjent traktowany podmiotowo, pełna kompetencja z strony lekarza. No i miło jest iść do lekarza, który pamięta jak mam na imię czy kim jestem z zawodu. Jak dla mnie jest to lekarz wart polecenia.

Jak dla mnie jest to lekarz wart polecenia.

Według mnie dr Wyciągłowski, jest świetnym specjalistą. Jest kompetentny, miły i delikatny, dzięki czemu nie stresuję się podczas wizyty i badania. Prowadził moją ciążę profesjonalnie, dbał o mnie i mojego maluszka. Przypominał nam o terminach wszystkich badań. Wzbudził również sympatię mojego męża (trochę zazdrości mu takiej popularności wśród kobiet :). Polecam – wspaniały lekarz. Monika

Witam, byłam u pana dr na USG piersi, dodam że była to moja pierwsza wizyta u ginekologa faceta. Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona jego podejściem do pacjenta. Nawet doradził mi jakie mam kupować staniki :) mam tylko pytanie, czy pan dr przyjmuje gdzieś na kasę chorych tzn nieodpłatnie?

Polecam wszystkim kobietom prowadził moją zagrożoną ciążę i dzięki niemu urodziłam zdrowego synusia:) Jest bardzo miły, kompetentny, potrafi załagodzić stresujące sytuacje, spokojnie i dokładnie wytłumaczy każdy problem. Bardzo dobry lekarz!!! Patrycja

Witam! Polecam wszystkim paniom dr Wyciągłowskiego:) Prowadzi już drugą mają ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zna się na tym co robi, w razie wątpliwości odpowiada na pytania. Ponadto wchodząc do gabinetu, czuję, że podchodzi do mnie indywidualnie, nie jestem pacjentką "X" jedną z setek jakie przyjmuje tylko wie, że ja to ja:)Warto też podkreślić, że Pan doktor dba o atmosferę w gabinecie, żeby było miło i w miarę możliwości na luzie

Witam!

Polecam wszystkim panią dr Wyciągłowskiego. Trafiłam do niego zupełnie przypadkiem, a teraz nie zamieniłabym go na innego lekarza.

Polecam wszystkim Paniom Doktora Michała Wyciągłowskiego.To doskonały diagnosta, ze świetnym podejściem do pacjentki. Pogodny człowiek , z poczuciem humoru. Kompetentny , w przystępny sposób potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania dot. choroby. Swietny fachowiec , a wiem o czym mówię ,bo właśnie wyszłam ze szpitala po poważnym zabiegu wykonanym przez Niego. POLECAM , POLECAM !!! Anna / 56 lat /

POLECAM , POLECAM !!!
Anna / 56 lat /

Od lat chodzę do Pana dr Michała i jestem zaszokowana opinią poprzedniczki,że badanie było bolesne.Owszem tego typu badanie nie należy do przyjemnych ale Pan doktor przed badaniem uprzedza co w danym momencie będzie robił,przy tym jest bardzo kompetentnym fachowcem.Gorąco Go polecam wszystkim inetnautką-ILONA

Pan doktor nie wzbudził mojego zaufania, badanie było bolesne. Nie polecam.

Pan doktor nie wzbudził mojego zaufania, badanie było bolesne. Nie polecam.

Witam. Ja zaczęłam swoją przygodę z ww doktorem kiedy chcieliśmy z mężem zajść w ciążę. Bardzo poważnie podszedł do sprawy, zalecił zrobienie badań, przyjmowanie kwasu foliowego i zgłoszenie się z wynikami i pod żadnym pozorem nie pozwolił wcześniej zachodzić w ciążę hehehehe :) kiedy wszystkie badania były ok wtedy wydał przyzwolenie i stało się :) przez całą ciążę byłam pod jego fachową opieką jak również w czasie połogu pomimo tego, że nie rodziłam w szpitalu w którym on pracuje. Teraz chodzę nadal do niego pomimo tego, że przyjmuje tylko prywatnie ale jest jedynym lekarzem do którego mam 100% zaufania. Justa.