lekarz Michał Wyciągłowski

Bardzo miły, uprzejmy lekarz. Od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie. Serdeczny i cierpliwy, dokładnie wszystko tłumaczy, nie straszy niepotrzebnie, z czym jak do tej pory się często spotykałam. Mam do niego pełne zaufanie, polecam wszystkim w ciąży i chorobie.

ostrzegam bardzo nie delikatny i chcący tylko zarobić

ostrzegam bardzo nie delikatny i chcący tylko zarobić

Mile Panie, odkrylam w internecie strone z opiniami na temat lekarzy i jestem zachwycona, ze cos takiego instnieje! Po lekturze komentarzy na tej stronie chcialabym sie z Wami podzielic moimi BARDZO pozytywnymi doswiadczeniami dotyczacymi Pana Doktora Wyciaglowskiego. Juz lata mieszkam za granica, ale jednak do ginekologa nadal chodze w Sosnowcu, wlasnie ze wzgledu na Pana Doktora! Kazdy kto ma w tych sprawach doswiadczenie wie, ze nie ma znaczenia czy USG jest nowe czy stare, wazne sa oczy, ktore patrza w monitor i wiedza co widza. Jesli mowi profilaktyka to mysli ...

Mile Panie,

Kazdy kto ma w tych sprawach doswiadczenie wie, ze nie ma znaczenia czy USG jest nowe czy stare, wazne sa oczy, ktore patrza w monitor i wiedza co widza. Jesli mowi profilaktyka to mysli profilaktyka - jesli wasz lekarz o niej zapomina, to pomyslcie o zmianie.

Dzieki Panu Doktorowi mam 2 zdrowych dzieci a ja sama, choc problemow zdrowotnych mialam sporo, zawsze wychodzilam z nich obronna reka.
Serdecznie polecam uslugi Pana Doktora. Pytajcie sie a odpowie, sluchajcie jego rad a z pewnoscia wasze problemy zdrowotne szybko odejda w niepamiec.Przyjemny czlowiek, a ze mowi do mnie "moje dziecko" choc mam tylko pare lat mniej niz on... no coz, najwyrazniej tak dobrze wygladam:)

Serdecznie pozdrawiam,
Anna Czajkowska

Jest to mój trzeci ginekolog i nie mam mowy o zmianie.To co poprzedni leczył u mnie czopkami przez 4 miesiące bez skutku,M.wyciągłowski swoimi zaleceniami wyleczył w miesiąc.Ponadto zdiagnozował okropną nadżerkę na którą były lekarz nawet nie zwrócił uwagi.Podsumowując świetny lekarz!!!Poza tym przemiły człowiek.Wizyty u niego są bezstresowe i na luzie.Nie chodzę prywatnie a widac po jego podejsciu że zależy mu na moim zdrowiu,więc dla mnie bzdurą jest to co napisała jedna z poprzedniczek że leci na kasę.Gorąco polecam tego lekarza wszystkim kobietom,oprócz fochowatych damulek.

Odradzam tego lekarza!!!!! Leci na kasę jest niekompetentny. Prowadziłam u niego ciążę ale po 5 miesiącu i 10 wizycie w gabinecie doszłam do wniosku że coś tu jest nie tak. Wszystko było w porządku ale na wizyty musiałam chodzić co 2 tygodnie i płacić 150 zł. Łatwo wyliczyć... Poza tym pewnego razu miałam bardzo złe wyniki świadczące o krwiomoczu doktor wypisał mi od razu antybiotyk i kazał przyjść za tydzień. Jednak intuicja podpowiedziała mi żeby badania powtórzyć i okazało się że jestem zdrowa. Straciłam całkowicie do niego zaufanie i czuję się oszukana i zawiedziona jako pacjentka.

Staram sie o dzidziusia Pan doktor zlecił mi wszystkie badania trafiłam do szpitala w którym pracuje to był jedy lekarz który interesował sie swoimi pacjetkami . opiekuńczy i naprawde świetny specjalista czułam sie duzo lepiej wiedząc ze mam taka profesjonalną opiekę polecam

namawia na wkładki domaciczne.Mam wrażenie że leci na kasę.

namawia na wkładki domaciczne.Mam wrażenie że leci na kasę.

W moim odczuciu jest to bardzo specyficzny lekarz. Strasznie chaotyczny, może trochę rozkojarzony. Nie czułam się komfortowo w gabinecie na wizycie u Pana doktora i więcej go nie odwiedzę

Polecam pana doktora wszystkim kobietom, które do życia podchodzą na luzie i nie obrażają się, jeśli ktoś powie do nich po imieniu albo zażartuje. Jest to mój pierwszy ginekolog w życiu i raczej nie zamierzam tego zmieniać. Doktor podchodzi do pacjentki na luzie (wszystkie stresy znikają po wejściu do gabinetu), jest delikatny i informuje, co w danym momencie robi. Nie polecam lekarza natomiast paniom naburmuszonym, które oczekują wizyty wyglądającej jak koronacja królowej angielskiej.

Być może Pan Doktor jest dobrym specjalistą. Ale byłam u niego raz i raczej nie wybiorę się kolejny. Nie do końca odpowiada mi jego podejście do pacjentki, trochę za bardzo poufałe i wg. mnie Pan Doktor wprowadza duży chaos wokół wszystkiego co robi