lekarz Michał Wyciągłowski

jest najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego dotąt spotkałam:)

jest najbardziej kompetentnym lekarzem jakiego dotąt spotkałam:)

Jestem pacjentką Doktora od nie dawna. W zasadzie trafiłam do szpitala z poważną endometrioza jak na swój młody wiek. Właśnie Pan Wyciągłowski mnie operował, a potem kontynuowałam leczenie w prywatnym gabinecie w Sosnowcu. Na prawdę profesjonalne podejście do pacjenta, nic dodać nic ująć. Bardzo pogodna osoba, wszystko wytłumaczy. Polecam serdecznie.

Nie potrafił rozpoznać ciąży.Przy badaniu usg skwitował "może to rak" :-/

Nie potrafił rozpoznać ciąży.Przy badaniu usg skwitował "może to rak" :-/

Nie mam długiego doświadczenia z panem doktorem, ale wystarczy mi to, że odbierał mój poród w szpitalu z Sosnowcu. Sprawia wrażenie sympatycznego, okazuje się cwaniaczkiem. Wielki dowcipniś i nic poza tym. Po założeniu przez niego szwów nie mogłam robić kompletnie nic, praktycznie przez tydzień nie byłam w stanie usiąść nawet na chwile, nie mówiąc już o karmieniu dziecka, które mogłam wykonać jedynie leżąc na boku, sama jadłam na stojąco. Koszmar! Położna na wizycie domowej była załamana jakością zszycia, tak samo moja Pani doktor, która ściągała mi szwy. Zdecydowanie nie polecam - jeden z tych dla których liczy się tylko kasa...

Jestem pacjentką doktora Michała od kilkunastu lat.Odebrał moje dwa porody,operaowła minie z powodu mieśniaków maciy i leczył moje drobne dolegliwości.Gorąco Go polecam Wszystkim .

Leczę się u Doktora już długi czas i uważam, że jest nie zastąpiony w swoim fachu, czytając te brednie, które wypisuje różne osoby jestem wstrząśnięta, ponieważ Doktor ma idealne podejście do pacjętki jest osobą z dużym poczuciem humoru co nie jest spotykane u innych lekarzy. Ostatnio miałam przeprowadzony zabieg i po tygodniu czuję się naprawdę dobrze, jednak 4 lata temu kiedy pierwszy raz zrobiono mi podobny zabieg w Siemianowicach Śląskich dochodziłam do zdrowia o wiele dłużej, więc jestem zachwycona pracą Pana Doktora Wyciągłowskiego. Bardzo chętnie polecę Doktora wszystkim Panią szukającym naprawde dobrego specjalisty !! Koleżanki, które wybrały sie na wizytę do gabinetu lekarza były naprawdę zachwycone jego podejsciem do Pacjętki,a także jego szybkim rozwiązaniem problemu z którym tam przybyły. ZDECYDOWANIE POLECAM !! :)

Jestem pacjentką Doktora Wyciągłowskiego już ponad 4 lata(abonament grupy LuxMed). I polecam, bo jest to Lekarz przez duze "L" - nie dość ze jest fachowcem pod wzg. medycznym, to jest również Człowiekiem, który doskonale wyczuwa moje obawy, odpowiada na wszystkie pytania, które mnie nurtują. Mam duze zaufanie do Doktora! poza tym podoba mi się Jego podejscie do Pacjenta - nie ma jakichs sztucznych barier, moge mowic bez krępacji o wszystkim. Uwielbiam również poczucie humoru Doktora :) dzieki temu wizyty w gabinecie nie są sztywne. Jeśli chodzi o kwestie medyczne to jest to Fachowiec wysokiej klasy i polecam Go z czystym sumieniem. Monika.

Zdecydowanie nie polecam. Pan doktor przyjmuje w Intermedzie 2 godziny i ok 30 pacjentek w tym czasie. Badanie ograniczyło się do krótkiego USG, brak rozmowy, nonszalancki stosunek do pacjentki. Nie bada piersi, nie pytał, nie tłumaczy. Pozwala sobie na niegrzeczną oceną wyglądu pacjentki.Jest chaotyczny, nie sprawdza poprzednich wynikówi i nie donosi ich do aktualnego badania. Nie informuje o powodach zlecenia badania, zagrożeniu wykonania takiego badania i jego nie wykonania. Mam wrażenie,że "trzepie" kasę a nie leczy.30 x 150 zł za 3 godziny ? policzcie same.

Zdecydowanie nie polecam.
Pan doktor przyjmuje w Intermedzie 2 godziny i ok 30 pacjentek w tym czasie.

Najlepszy lekarz w Sosnowcu!Kompetencja,100%celnosc diagnozy,wspanialy sposob bycia.Wszystkim pania polecam:-)

Odradzam!! Pan doktor nie widzi już pacjentki, człowieka. Widzi tylko narządy i pieniądze. Jest zarozumiały,niegrzeczny,nie ma czasu dla pacjentki, pozwala sobie na seksitowskie i deprecjonujące wygląd pacjentki, chamskie komentarze. Raz mówi to, raz tamto,raz wcale się nie odezwie. pewnoscią jednak Cie na niepotrzebny zabieg aby pozyskać kasę z kontraktu.

Raz mówi to, raz tamto,raz wcale się nie odezwie.
pewnoscią jednak Cie na niepotrzebny zabieg aby pozyskać kasę z kontraktu.