dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

DOKTOR ŚMIGIELSKI JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA JAKIEGO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ,ZAJĄŁ SIĘ NASZYM SYNKIEM W SPOSÓB PROFESJONALNY .W INNYM SZPITALU NASTRASZYLI NAS POWIKŁANIAMI RÓZNEGO RODZAJU , ŻE BĘDZIE LEŻAŁ , ŻE BĘDZIE MIAŁ PODAWANE LEKI NA USPOKOJENIE I RÓŻNE TAKIE TAM HISTORIE.OBESZŁO SIĘ BEZ LEKÓW NA USPOKOJENIE ,BEZ KOMPLIKACJI,BEZ LEŻENIA BO SYN MÓGŁ JUŻ CHODZIĆ TEGO SAMEGO DNIA WIECZOREM .OPIEKA SUPER W BIOSIE GDZIE DOKTOR PRACUJE . PRAGNĘ TYLKO PODZIĘKOWAĆ PANU DOKTOROWI I PERSONELOWI BIOSU ZA OPIEKĘ NAD MOIM SYNECZKIEM I ŻYCZYĆ DALSZYCH SUKCESÓW .DZIĘKUJEMY.

to najlepszy lekarz na świecie w plebistycie na najlepszego lekarza świata zajął by pierwsze miejsce to nie są żarty jeśli chcecie robić operację u innego lekarza to jesteście śmieszni każdy kto był u tego doktora na wizycie wie,że jest to najlepszy lekarz świata. Zastanawia mnie tylko po co go komentujecie jak każdy kto kiedyś go widział i wie,że on jest lekarze od razu idzie na wizytę gorąco polecam

Witam . Lekarz godny polecenia i warto podkreślić ,ze ma podejście do pacjenta jak i do rodziców ... Wszystko wyjaśnia , tłumaczy i zawsze odbiera telefony ... (chyba,ze ma zabieg ) Trafiłam do pana doktora właścieie przez stronkę Ranking Lekarzy :) bo w swoim mieście tez mam urologa dzieciecego ale trafiac tam raz to mi wystarczyło zeby szykać najlepszego urologa z powołaniem ... Serdecznie pozdrawiam i naprawde polecam Iza :)

Witam .
Serdecznie pozdrawiam i naprawde polecam Iza :)

REWELACJA. Mój synek ma 18 miesięcy i jest to jedyny i pierwszy lekarz jakiego spotkałam (a odwiedziliśmy ich wielu) co do którego nie miałam żadnych zastrzeżen. Wszystko tlumaczył, był bardzo uprzejmy mimo że byliśmy pierwszy raz, konkretny i syn nawet nie zapłakal patrzac na niego w trakcie padania. Wszystkim polecam z czystego serca. Pragnę dodać, że tylko dzięki niemu zdecydowaliśmy się na operację prywatnie płacąc pieniązki za coś co moglibyśmy zrobić państwowo bo taka opieka i podejście do pacjenta warta jest każdych pieniędzy.

Jestem z Poznania lekarz do którego chodziłam z synkiem wiecznie coś wymyślał aby przekładać operację(wiadomo o co chodziło).W internecie na forum znalazłam informacje o dr Śmigielskim, przyjął nas od razu.Dzś nasz synek jest po operacji i jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczni za to że jest nieskorumpowanym cudownym lekarzem.Przestrzegam wszystkich rodziców z Poznania i okolic jak macie problem z dzieckiem to omijajcie Poznańskie przychodnie .Zcałego serca polecam miłego dobrego szlachetnego i uczciwego doktora Śmigielskiego.

PAN DOKTOR OPEROWAŁ MOJEGO SYNA Z POWODU SPODZIECTWA.EFEKT PRZERÓSŁ MOJE OCZEKIWANIA.WSZYSTKO UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM BEZ ŻADNYCH POWIKŁAŃ.MÓJ SYNUŚ JEST ZDROWY.PO WADZIE NIE ZOSTAŁO NAWET ŚLADU.DZIĘKUJE

Doktor Śmigielski to kompetentny lekarz,profesjonalista i człowiek lubiący to,co robi.Ma czas i cierpliwość dla małego pacjenta i rodziców. Opanowany , rzeczowy i ,,ludzki".Odpowiada na telefony,analizuje zdjęcia wysłane mailem.Atmosfera w Biosie serdeczna. Warto przyjechać z drugiego końca Polski, aby oddać własne dziecko w ręce takiego specjalisty.

W styczniu operował mojego synka. Warto dziecko powierzyć w Jego ręce.Jechaliśmy 320km i było warto. Jak dla mnie najwspanialszy lekarz na świecie.

Szczerze polecam dr Śmigielskiego, człowiek godny polecenia, godny poszanowania za swoją wiedzę, profesjonalizm i podejście do dziecka.Podziękowania kieruje w stronę doktora oraz w stronę wszystkich internautów, którzy wyrazili opinię na temat doktora, którymi się pokierowałam i nie żałuję.

Niestety dr Śmigielski umył zupełnie ręce kiedy po operacji spodziectwa synka zaczęły się bardzo poważne powikłania. Drodzy rodzice doskonale wiem że doktor wzbudza zaufanie i uwierzycie w prawie wszystko co powie, ale zanim oddacie w jego ręce swoje dziecko proszę zastanówcie się co będzie kiedy po zabiegu pojawią się komplikacje a do Biosu was na pewno nie przyjmnie bo to klinika jednego dnia i będzie was tylko zwodził, że wszystko się musi zagoić, proszę wierzyć bez specjalistycznej opieki nic się samo nie zagoi...