dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Lekarz jakich malo, bardzo dobre podejscie do dziecka, moj syn pozwolił mu na wszystko a normalnie nie daje sie obejrzec a co dopiero dotknąc.Zaangazowany do samego konca,nie tylko do operacji i wzięcia pieniązków. Mam z nim kontakt mailowy, przesyłam mu zdjęcia i pytania. Na wszystko odpowiada- mieszkamy za granica ale ciągle mogę konsultowac przebieg gojenia syna po operacji. Polecam z całego serca.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU Z CAŁYM SERCEM POLECAM PANA DOKTORA NASZ SYNEK PRZESZEDŁ DOŚĆ SKOMPLIKOWANA WADE SPODZIECTWA OPERACJA TRWAŁA DŁUGO I TO BYŁO NAJGORSZE TRZY GODZINY W MOIM ŻYCIU ALE DZIS JEST SUPER NIE MA ŚLADU PO JAKIEJKOLWIEK WADZIE. SZKODA ZE MAMY TAK MAŁO LEKARZY W NASZYM KRAJU KTÓRZY TAK PIEKNIE PODCHODZA DO PACJENTA I RODZICÓW

DOKTOR ŚMIGIELSKI JEST LEKARZEM Z POWOŁANIA JAKIEGO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ,ZAJĄŁ SIĘ NASZYM SYNKIEM W SPOSÓB PROFESJONALNY .W INNYM SZPITALU NASTRASZYLI NAS POWIKŁANIAMI RÓZNEGO RODZAJU , ŻE BĘDZIE LEŻAŁ , ŻE BĘDZIE MIAŁ PODAWANE LEKI NA USPOKOJENIE I RÓŻNE TAKIE TAM HISTORIE.OBESZŁO SIĘ BEZ LEKÓW NA USPOKOJENIE ,BEZ KOMPLIKACJI,BEZ LEŻENIA BO SYN MÓGŁ JUŻ CHODZIĆ TEGO SAMEGO DNIA WIECZOREM .OPIEKA SUPER W BIOSIE GDZIE DOKTOR PRACUJE . PRAGNĘ TYLKO PODZIĘKOWAĆ PANU DOKTOROWI I PERSONELOWI BIOSU ZA OPIEKĘ NAD MOIM SYNECZKIEM I ŻYCZYĆ DALSZYCH SUKCESÓW .DZIĘKUJEMY.

to najlepszy lekarz na świecie w plebistycie na najlepszego lekarza świata zajął by pierwsze miejsce to nie są żarty jeśli chcecie robić operację u innego lekarza to jesteście śmieszni każdy kto był u tego doktora na wizycie wie,że jest to najlepszy lekarz świata. Zastanawia mnie tylko po co go komentujecie jak każdy kto kiedyś go widział i wie,że on jest lekarze od razu idzie na wizytę gorąco polecam

Witam . Lekarz godny polecenia i warto podkreślić ,ze ma podejście do pacjenta jak i do rodziców ... Wszystko wyjaśnia , tłumaczy i zawsze odbiera telefony ... (chyba,ze ma zabieg ) Trafiłam do pana doktora właścieie przez stronkę Ranking Lekarzy :) bo w swoim mieście tez mam urologa dzieciecego ale trafiac tam raz to mi wystarczyło zeby szykać najlepszego urologa z powołaniem ... Serdecznie pozdrawiam i naprawde polecam Iza :)

Witam .
Serdecznie pozdrawiam i naprawde polecam Iza :)

REWELACJA. Mój synek ma 18 miesięcy i jest to jedyny i pierwszy lekarz jakiego spotkałam (a odwiedziliśmy ich wielu) co do którego nie miałam żadnych zastrzeżen. Wszystko tlumaczył, był bardzo uprzejmy mimo że byliśmy pierwszy raz, konkretny i syn nawet nie zapłakal patrzac na niego w trakcie padania. Wszystkim polecam z czystego serca. Pragnę dodać, że tylko dzięki niemu zdecydowaliśmy się na operację prywatnie płacąc pieniązki za coś co moglibyśmy zrobić państwowo bo taka opieka i podejście do pacjenta warta jest każdych pieniędzy.

Jestem z Poznania lekarz do którego chodziłam z synkiem wiecznie coś wymyślał aby przekładać operację(wiadomo o co chodziło).W internecie na forum znalazłam informacje o dr Śmigielskim, przyjął nas od razu.Dzś nasz synek jest po operacji i jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczni za to że jest nieskorumpowanym cudownym lekarzem.Przestrzegam wszystkich rodziców z Poznania i okolic jak macie problem z dzieckiem to omijajcie Poznańskie przychodnie .Zcałego serca polecam miłego dobrego szlachetnego i uczciwego doktora Śmigielskiego.

PAN DOKTOR OPEROWAŁ MOJEGO SYNA Z POWODU SPODZIECTWA.EFEKT PRZERÓSŁ MOJE OCZEKIWANIA.WSZYSTKO UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM BEZ ŻADNYCH POWIKŁAŃ.MÓJ SYNUŚ JEST ZDROWY.PO WADZIE NIE ZOSTAŁO NAWET ŚLADU.DZIĘKUJE

Doktor Śmigielski to kompetentny lekarz,profesjonalista i człowiek lubiący to,co robi.Ma czas i cierpliwość dla małego pacjenta i rodziców. Opanowany , rzeczowy i ,,ludzki".Odpowiada na telefony,analizuje zdjęcia wysłane mailem.Atmosfera w Biosie serdeczna. Warto przyjechać z drugiego końca Polski, aby oddać własne dziecko w ręce takiego specjalisty.

W styczniu operował mojego synka. Warto dziecko powierzyć w Jego ręce.Jechaliśmy 320km i było warto. Jak dla mnie najwspanialszy lekarz na świecie.