dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją gdzie lekarz, który mnie nie zna i nigdy nie byłam jego pacjentką po pierwsze: odebrał telefon komórkowy, który znalazłam przypadkowo w internecie 2. wysłuchał cierpliwie, nie przerywając problemu jaki mieliśmy z siusiakiem synka 3. zadał dodatkowe pytania 4. podał sześć przyczyn jakie mogły to wywołac 4. pokierował mnie co mam zrobić pokolei, dodatkowo był bardzo miły, wyrozumiały na moje pytania,konkretny, nie wyczułam ani przez chwilę, że jestem intruzem jak to sie często zdarza. Nastepnie wieczorem zadzwoniłam do niego ponownie i ponownie odebrał telefon, pamiętał mnie, podyktowałam mu wyniki badań i dał dalsze zalecenia. Nieprawdopodobne.

Udałam sie następnego dnia do urologa, oczywiście innego -coś strasznego....

Panie Doktorze wiem, że do Pana czeka się 30 dni na wizytę, poczekamy nawet dłużej bo takich ludzi jak Pan to chyba więcej nie ma. Dziękuję z całego serca za pomoc telefoniczną

Mama 8 letniego Jasia

NAPRAWDĘ DOBRY FACHOWIEC I LEKARZ ,KTÓREMU MOŻNA ZAUFAĆ.

NAPRAWDĘ DOBRY FACHOWIEC I LEKARZ ,KTÓREMU MOŻNA ZAUFAĆ.

Super lekarz, ciepły i miły człowiek, polecam serdecznie.

Super lekarz, ciepły i miły człowiek, polecam serdecznie.

Ten lekarz wart jest wszystkich pieniedzy!!!!! Znakomity fachowiec!!!!

Ten lekarz wart jest wszystkich pieniedzy!!!!! Znakomity fachowiec!!!!

REWELACJA. Mój synek ma 18 miesięcy i jest to jedyny i pierwszy lekarz jakiego spotkałam (a odwiedziliśmy ich wielu) co do którego nie miałam żadnych zastrzeżen. Wszystko tlumaczył, był bardzo uprzejmy mimo że byliśmy pierwszy raz, konkretny i syn nawet nie zapłakal patrzac na niego w trakcie padania. Wszystkim polecam z czystego serca. Pragnę dodać, że tylko dzięki niemu zdecydowaliśmy się na operację prywatnie płacąc pieniązki za coś co moglibyśmy zrobić państwowo bo taka opieka i podejście do pacjenta warta jest każdych pieniędzy.

To prawdziwy mistrz Zyczyłabym sobie i wszystkim innym aby tylko tacy lekarze nas leczyli Bardzo oddany i uprzejmy Nie mówiąc o zaufaniu jakie wzbudza swoim spokojem, opanowaniem, zdecydowanym podejściem do pacjenta Co nas niesamowice wzruszyło? Po zabiegu synka w razie wątpliwości kazał dzwonić a jezeli nie odbierze to nagrywać wiadomość Zawsze oddzwaniał

Jestem z Poznania lekarz do którego chodziłam z synkiem wiecznie coś wymyślał aby przekładać operację(wiadomo o co chodziło).W internecie na forum znalazłam informacje o dr Śmigielskim, przyjął nas od razu.Dzś nasz synek jest po operacji i jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczni za to że jest nieskorumpowanym cudownym lekarzem.Przestrzegam wszystkich rodziców z Poznania i okolic jak macie problem z dzieckiem to omijajcie Poznańskie przychodnie .Zcałego serca polecam miłego dobrego szlachetnego i uczciwego doktora Śmigielskiego.

Jest jednym z najgorszych lekarzy u jakich byłem. Bierze dużo pieniędzy, a i tak w niczym mi nie pomaga. NIE POLECAM!

to najlepszy lekarz na świecie w plebistycie na najlepszego lekarza świata zajął by pierwsze miejsce to nie są żarty jeśli chcecie robić operację u innego lekarza to jesteście śmieszni każdy kto był u tego doktora na wizycie wie,że jest to najlepszy lekarz świata. Zastanawia mnie tylko po co go komentujecie jak każdy kto kiedyś go widział i wie,że on jest lekarze od razu idzie na wizytę gorąco polecam

Mój syn nie mógł się wysikać swobodnie .Wystarczyła jedna wizyta i wiedział jak mu pomóc