dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Lekarz jakich malo, bardzo dobre podejscie do dziecka, moj syn pozwolił mu na wszystko a normalnie nie daje sie obejrzec a co dopiero dotknąc.Zaangazowany do samego konca,nie tylko do operacji i wzięcia pieniązków. Mam z nim kontakt mailowy, przesyłam mu zdjęcia i pytania. Na wszystko odpowiada- mieszkamy za granica ale ciągle mogę konsultowac przebieg gojenia syna po operacji. Polecam z całego serca.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK BARDZO KOMPETENTNY LEKARZ PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU Z CAŁYM SERCEM POLECAM PANA DOKTORA NASZ SYNEK PRZESZEDŁ DOŚĆ SKOMPLIKOWANA WADE SPODZIECTWA OPERACJA TRWAŁA DŁUGO I TO BYŁO NAJGORSZE TRZY GODZINY W MOIM ŻYCIU ALE DZIS JEST SUPER NIE MA ŚLADU PO JAKIEJKOLWIEK WADZIE. SZKODA ZE MAMY TAK MAŁO LEKARZY W NASZYM KRAJU KTÓRZY TAK PIEKNIE PODCHODZA DO PACJENTA I RODZICÓW

W styczniu operował mojego synka. Warto dziecko powierzyć w Jego ręce.Jechaliśmy 320km i było warto. Jak dla mnie najwspanialszy lekarz na świecie.

PAN DOKTOR OPEROWAŁ MOJEGO SYNA Z POWODU SPODZIECTWA.EFEKT PRZERÓSŁ MOJE OCZEKIWANIA.WSZYSTKO UDAŁO SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM BEZ ŻADNYCH POWIKŁAŃ.MÓJ SYNUŚ JEST ZDROWY.PO WADZIE NIE ZOSTAŁO NAWET ŚLADU.DZIĘKUJE

swietny fachowiec,ma bardzo dobrfe podejscie do pacjenta.Z cala pewnoscia polecam.

..po przeczytaniu opinii na rankinglekarzy.pl nie wyobrazalam sobie wizyty u innego lekarza jak ten. Niestety pan doktor potraktowal nas bardzo rutynowo, nie wyjasnil naszego problemu, a malo tego powiedzial mi ze wmawiam mu chorobe mojego dziecka. Po dalszych obserwacjach i wizycie u innego doktora potwierdzily sie moje obawy. Pan doktor wystawil bledna diagnoze mojemu dziecku.

Witam . Lekarz godny polecenia i warto podkreślić ,ze ma podejście do pacjenta jak i do rodziców ... Wszystko wyjaśnia , tłumaczy i zawsze odbiera telefony ... (chyba,ze ma zabieg ) Trafiłam do pana doktora właścieie przez stronkę Ranking Lekarzy :) bo w swoim mieście tez mam urologa dzieciecego ale trafiac tam raz to mi wystarczyło zeby szykać najlepszego urologa z powołaniem ... Serdecznie pozdrawiam i naprawde polecam Iza :)

Witam .
Serdecznie pozdrawiam i naprawde polecam Iza :)

Szczerze polecam dr Śmigielskiego, człowiek godny polecenia, godny poszanowania za swoją wiedzę, profesjonalizm i podejście do dziecka.Podziękowania kieruje w stronę doktora oraz w stronę wszystkich internautów, którzy wyrazili opinię na temat doktora, którymi się pokierowałam i nie żałuję.

Super lekarz i dobry człowiek.Mój synek urodził się z lekkim spodziectwem.W sierpniu 2011 byliśmy na wizycie.Pan doktor wszystko nam wytłumaczył i teraz czekamy na operację.

Doktor Śmigielski to kompetentny lekarz,profesjonalista i człowiek lubiący to,co robi.Ma czas i cierpliwość dla małego pacjenta i rodziców. Opanowany , rzeczowy i ,,ludzki".Odpowiada na telefony,analizuje zdjęcia wysłane mailem.Atmosfera w Biosie serdeczna. Warto przyjechać z drugiego końca Polski, aby oddać własne dziecko w ręce takiego specjalisty.