dr n. med. Mieczysław Śmigielski

Bezpośredni kontakt:
telefon: 501-163-777
email: mieczyslaw@smigielski.net
www.smigielski.net

Wspanialy lekarz i człowiek. Spokojny i opanowany. Najważniejsze, że kompetentny. Jeśli borykacie się z problemem spodziectwa u synka to polecam Doktora Śmigielskiego z całego serca!!!

Najlepszy specjalista od spodziectwa. Ma cierpliwośś dla rodziców i wielkie serducho dla dzieci. Dziekję za wszystko. R.

Wszystko jak najbardziej OK Lekarz ten jak najbardzie zna się na rzeczy > operuje u naszego dziecka spodziectwo i poprawia to po patłajach z Wrocławia. Nic dodać nic ująć > Polecam

Wspaniały człowiek i fachowiec. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Zawsze ma czas. Dziękuję za pomoc. AB

miałam okazję pracowac z tym wspaniałym człowiekiem, znakomity fachowiec i człowiek

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista. Gorąco polecam!

Wspaniały człowiek i wybitny specjalista. Gorąco polecam!

Dziękuję Panie Doktorze.....Szkoda, że takiego serca dla pacjentów nie mają wszyscy lekarze.

Jeszcze nie operowal mojego synka, ale oddam dziecko w rece Pana Doktora z pelnym zaufaniem. Cudowny, kompetentny czlowiek, ktory zawsze ma czas dla swoich pacjentow. Odbiera telefon kom. nawet o 21 i cierpliwie tlumaczy wszelkie watpliwosci poswiecajac swoj czas prywatny. Poza prawdziwym talentem jest to czlowiek ludzki i z prawdziwym powolaniem!!!

Cudowny lekarz, miły!!!!To największy zaszczyt dla mnie, że operował mojego syna.Dziekuje

wiarygodny fachowiec, rzetelny i odpowiedzialny. Pan Doktor dwukrotnie operował mojego synka - skutecznie - za co serdecznie dziękuję.

wiarygodny fachowiec, rzetelny i odpowiedzialny. Pan Doktor
dwukrotnie operował mojego synka - skutecznie - za co serdecznie dziękuję.